Öğretin Cahilim Kalbimi Kırmadan Öğretin

• Konbuyu başlatan Üye silindi 16048
  • Başlangıç tarihi

Bilmiyorumki

• Öğreneceksin

Kullanılan: 1 100.0%
  • Öğreteceğim

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    1
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ü

Üye silindi 16048

Guest
Kankalar Herkeze Selamın Aleyküm​

Ben Evde Yetiştirmeye İlkkez Başlicam Ve Sizinde Bildiğiniz Gibi Hiç Bir Bilgim Yok. 

Bu Konuda Siz Tecrübeli Kankalardan Yardımlarınızı Bekliyorum

Evimin Bir Boşta Odası Var  En Boy  1 - 1,5 Yükseklik 2,5... 
Şimdi Bu Odaya Ya Alçıpan Veya Farklı Malzemeyle İçini Düzelticem Kabin Olarak Direk Odayı Kullanmayı Düşünüyorum Havalandırma Sistemini Kendim Halledicem.... 

Fakat Ben Şuanlık 1 Veya 2 Bitki Yetiştirmeyi Planlıyorum İlk Başlarda Deneme Yanılma Olucağı İçin Biraz Sıkıntılar Çekicem Bu 1 - 2 Bitkide 2 Veya 3 Hasat Geçirdikten Sonra İllaki Biraz Bilgi Sahibi Olup Sistemi Daha Kaliteli ye Çekmek İsterim Fakat Bunu Şuanlık Düşünmüyorum Sokak da Merdiven Altı Boş Köftelere Para Vermek dense Bu Sistemle Kendi Köfte mi Yemek Daha İyi Gelir Gibi ??

Bana Lazım Olan

1.    Işık     ( İlk Başta 2 Bitki Büyütücem Fakat Misal 3 Bitkilik Işık Olsun Ama Ben 2 Büyütiyim) 
( Ve Tüm Dönemlerinde Kullanabileceğim Farklı Işıklara Gerek Duymadan Hangisini Önerirsiniz Bütcem Işık İçin MAX 400 TL Civarı Fakat Bazı Arkadaşlar Cop Led Diye Birşeyler Dediler Tam Anlamadım Eğer Mazemesini Alıp Ledleri Bir Çalışma Düzeneğine Sokup Kendimiz Yapabilirsek Amenna) 

2.   Bitki Önerirmisiniz Ben ( Ak - 47) Düşünüyorum

3.    Toprak Gübre Vb. 

4.    Carbon Filtre Şuanlık Düşünmüyorum Boruyla Bacadan Salıcam  Havalandırma Sistemini Kendim Yapıcam

5.    Odada Başka Olması Gereken Birşeyler Varmı

6.    ZAMAN Makineleri Hangi Marka Veya Özellikden Olucak

7.    Nem Makinası Alıcakmıyım Veya Oda Isısını Nasıl Bi Sistemle Ayarlicam Ph Seviyesini Nasıl Halledicem

8.    Şuanlık Aklıma Gelenler Bunlar Varsa Eksikler Siz Yardımcı Olun Lütfen

HİÇ Bir Bilgim Yok Bir Bitki Nekadar Işıkda Durur Neye İhtiyacı Vardır..   Fakat Siz Değerli Kankalar Sayesinde Yardım Ettiğiniz Zaman Kendimi Geliştirip Bende Sizin Gibi Kaliteli Bitkiler Yetiştireceğime İnanıyorum 

ÖZELDEN VEYA BURDANDA YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM   LİNK PAYLAŞIMIDA OLUR

YARDIM EDEN HERKESE ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM BOL HASATLAR

Bee

Yeni üye
kankacım merhaba. yaklaşık 2 ay önce bende senin gibi bu forumla tanıştım. aradığın herşey bu forumda var. her başlık altında öne çıkan konuları başlık seçmeden bir iki kere oku fotoğraflara bak. üşenme her konu sana birşey katacak. sistemini genel geçer kurallara uygun yaptığın sürece o şekil bu şekil farketmez. yardıma ihtiyacın olduğunda yazıyorsun buraya bir master mutlaka yanıtlıyor. tavsiyem ışıklandırma sistemleri başlığının altında cob led için gerekenler başlığını güzelce oku. aliden siparişini ver ve forumu hatim et. illaki başırılı olacaksındır kankacım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
  • A ax-b:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ******* ***** ******* hahahaha* **
  • NewGardener NewGardener:
    *** ******** *** **
    +1
  • A ax-b:
    ***** ***** *** ******* hahahaha* ****** ********** ***** **
    +1
  • A ax-b:
  • D Dr.Organic:
    ** ******** hahahaha* *** *****
    +1
  • A ax-b:
    **
    +1
  • Emmy Emmy:
    ***** **** ****** ******* ********* ***** ******* hahahaha* **
  • Emmy Emmy:
    **** ****** *** **** *** hahahaha******* ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
    ******* ********** **** ** ****** ****** *** **** *** hahahaha******* ********** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Emmy Emmy:
    ** ********** ******** **
    ******* ****** ** **
    **** ***** ********* **
  • Emmy Emmy:
  • A ax-b:
    ******** **
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** ****** ******* ****** ** **