Ölüyor git gide

s1rtlan

Kıdemli Üye
flush attın mı ? neler yaptın bitkiye hangi gün neler verdin ? flush atmadıysan at. toprağın içi temizlensin

Ogkush9666

Yeni üye
flush attın mı ? neler yaptın bitkiye hangi gün neler verdin ? flush atmadıysan at. toprağın içi temizlens
flush attın mı ? neler yaptın bitkiye hangi gün neler verdin ? flush atmadıysan at. toprağın içi temizlensin
kanka flush atmadim saksim 11 lt kac lt su ile yapmam lazim bide extra ne koymam lazim flush icin

Ogkush9666

Yeni üye
Kanka ne gübre kullandın bilmiyorum ama besin zehirlenmesi olmuş. Belki calmag fazla verdin. Banyoda 20-30 litre 6.5ph su ile yavaş yavaş flus yap. Toprak kurumaz sa 1hafta sulama yapma. Tablodaki değerleri aşma haftalık mg ları. Düzelir.
Cal mag haftada 1 veriyordum kanka son 3 haftadir gubreleri kestim sadece bos sulama ve cal mag veriyorum. Tamamdir kanka flush yapim deneyelim

Ogkush9666

Yeni üye
Kanka calmag zaten verdiğimiz gübrelerin içinde var bir miktar. Normalde yoksunluk görülmese hiç verilmemesi lazım ama genelde burda 2 haftada 2mg veriyorlar zararı olmuyor. Ama fazlası besin kilitleme si yapiyor
Anladim kanka suan tek care flush diyorsunuz o zaman. Flush attiktan sonra 1 hafta sonra gubre kullanmaya baslayabilirmiyim peki. Elimde ki gubreler biobizz
Grow
Bloom
Heaven
Alg a mic
Activera
Topmax
cal mag

Ogkush9666

Yeni üye
Kanka haftada 1 tabloda yazan mg ları ver. Calmag yok tabloda element uydurma :) 3 hafta vermesen olur calmag, hasat flusundan önceki son 2 gübrede de veril
Tamam kanka o zaman yarin ilk iş flush atiyorum. 11 lt bez saksi kullaniyorum kac lt su ile flush atmam lazim ve suya bir sey karistirmama gerek varmi.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • Y Chat bot:
    Y Chat bot: ******* *** **** *** *****