Önemli bir problem mi??

A

ALTINPİPO

Guest
Selam Gübre kac ml verıyorsun ve kac lt su veriyosun kaclıtrelik saksın var ? gubre markalarını hepsini yaz

Selam Gübre kac ml verıyorsun ve kac lt su veriyosun kaclıtrelik saksın var ? gubre markalarını hepsini yaz
elimdeki gübreler biobizz grow-bloom ve calmag . 19l kumaş saksıdalar . Bi sulama- bi gübreli ph kontrollü gidiyorum . 1.5 Litrelik suya 2 2.5 ml bloom 1 ml grow ekliyorum bu aralar. 3-4 sulamada birde calmag veriyorum 1.5litreye 1ml

A

ALTINPİPO

Guest
Bu değerler iyi fakat bitkinde neden azot eksikliği var bi hata yapmıyasın npk full eksik gibi

Bu değerler iyi fakat bitkinde neden azot eksikliği var bi hata yapmıyasın npk full eksik gibi
veg dönemi bitene dek ph kontrolüm yoktu hep kaynatılmış suyu bekletip kullanıyodum ondan dolayı olabilir mi acaba üstat ?

aç kızın aç potasyum ver azcük
kanka elimdeki gübrelerim belli ve şuan daha ek besin alacak maddiyatım yok.. organik yapabileceğim bişeyler var mı sence?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • the imam the imam:
    ******* ******** ****** *** ****** hahahaha* ********** ***
  • bandaleros bandaleros:
    ******** **
    +1
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
  • bandaleros bandaleros:
  • R RainGrow:
    ******** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
    +1
  • R RainGrow:
    hahahahahahahaha
  • the imam the imam:
  • the imam the imam:
    hahahahahahahaha
  • R RainGrow:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
    ** ***** ****** ********** ******** * **** hahahaha** ***** ****** ***** ** ***** **** ******** **
  • Emmy Emmy:
  • the imam the imam:
    **** * ******** ****** hahahaha* *** *** * **** **** hahahaha* ***** ********** **** hahahaha******* *** *** ** ********* *** ****** ********** ********** hahahaha****

hahahaha ****** hahahaha****** *****
    +1
  • R RainGrow:
    * * **** ******** *** ***** ********* ****** **** ******** *** ***** **** ******** * * ***** ***** ** ********** **** **** ** ********** ** ***** **** **** ***** **** ****** *** ***** ****** ***** *** **** hahahaha **** ******** ***** ****** ****** ******* hahahaha* ******** ********* ** ********* **** ** ** ***** ******* ** ** hahahaha* ** ** *** ****** hahahaha hahahaha* **** ********** **** **** *** hahahaha hahahaha* ****** ****** hahahahahahahaha
    +1
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • muadip muadip:
  • deyorke deyorke:
    *** ****** ***** ** ****** ** ******** hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
    ***** *** ***** *** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • deyorke deyorke:
    ******* ***** ***** ********** *** ***** *** hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
    bandaleros bandaleros: ******* ** ** *** *** **********