Önemli kankalar

Ekmelettin

Yeni üye
Kankalar merhaba, Outdoor ekim yaptım  onları tarlayla çalı kenarına soteledim filizlenmişlerdide, sonra yeni tohumları pamuğa yatırdım yaklaşık70-80 tane onlarıda bu bebeklerin yanına bıraktım patlayanları hemen ekiyordum saksılara ?
Ama bu akşam su vermeye gittim ne göreyim benim bebekler yok kasasıyla birlikte, onu geçtim tohumları açmışlar paramparça yapmışlar sadece kabukları var içleri yok tohumların !
Aklımda soru işareti olan kısım tohumları niye bu hale getirip orada bırakmış olabilirler?
Aca jandarma filan mı bulduda mesaj mı bıraktı tohumları ?
Deliricem la !

Cengo82

Yeni üye
Sanırım tohumları bir daha ekme diye o hale getirmişlerdir, ama kimin yaptığı konusunda bir fikrim yok belki seni düşünen birisi başının belaya girmesini istemeyen birisi olabilir.

Ekmelettin

Yeni üye
Yok kanka, onları oraya koyduğumu bir Allah bir ben biliyorum , ama içleri ne oldu ki ? Sadece kabuklar duruyor!
Saksılarım orda olsa kuşlar yaptı dicem de , kuşlar saksılarıda kasayla alıp götürmüş olamaz ?‍♂️

polat98

Yeni üye
kanka hayvan yapmıştır kabukları duruyor diyorsun jandarma onları tümden alır senide yakalar :)

Kanka

Administrator
Yönetici
Bır cok tohum  bırbırıne benzer tohumdan ayıkması demek bırının bırının , dırekt bunun ekımıyle ugrasan deneyımlı oldugunu gosterır bu dusuk bi ıhtımal

Ekmelettin

Yeni üye
Kankalar yaklaşık 13 kök filizlenmiş bebek vardı aynı gün hırsızlar la kuşların dadanmış olabilme ihtimali kafamı yoruyor cidden!
Heleki aralarında bitanesi nede güzeldi kalın saplıydı sırf onu bu akşam ayrı bir yere alacaktım , olmadı!
Neyse başıma belâ olmayacaksa sağlık olsun diyecem , yenilerini yetiştiricem artık ?

mekki

Yeni üye
kanka aynısı benim başımada geldi araştırmalarım sonucu suçluyu tespit ettim için rahat olsun fındık faresi :D

Ekmelettin

Yeni üye
Cvp: Önemli kankalar

Kimin aldığını buldum kankalar, ama ispatım olmadığı için bişey diyemiyorum ??‍♂️

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ****** *** **** **
  • Emmy Emmy:
    *** ***** ******* **** ********** ***** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    **** ******** hahahaha*
    ******* ********* ****** **** ********* hahahaha*
    ****** *** ****** hahahaha*** ****
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ******* ******* ***** ****** ********** * ***** *** hahahaha** ****
    **** ****** hahahaha *** ****** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    hahahaha ***** **** hahahaha* ***** **
  • Emmy Emmy:
    ****** ******** * ** ***** ** **** **** ****** hahahaha hahahaha**** *****
    +1
    ******* ***** **** ***** hahahaha** ********* ******** **
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha hahahaha* ******** **** hahahaha* ** ** ******** ** ****** ******* hahahaha** *******
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ******* ******** *** ******** **** **** ****** ** *** *** **** ***** hahahaha*** ***** **** ***** hahahaha** ********* ******** **
  • Emmy Emmy:
    ****** ****** ******* *** ***** ******* hahahaha********* hahahaha* ******** **** hahahaha* ** ** ******** ** ****** ******* hahahaha** *******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • G ganjasevdalısı:
    G ganjasevdalısı: ***** ******