Üstadlar çiçeklenmenin 30. Günü

Ü

Üye silindi 30843

Guest
Kanka canna gübre semasina göre gübreleme yap, benim sadece semadan degisik olarak yaptigim, semada PK 1 hafta verilecek diyor, ben hasata 4 hafta kala basliyorum PK ya ve toplam 6 kere veriyorum. Gönderdigim linki tikla, arkasindan auswählen ni tikla. Oradan toprakta yapiyorsan CANNA TERA yi sec. Mavi renkli BERERECHE yi tikla karsina orjinal canna gübre semasi cikacak. O semaya göre gübrele. PK yi bütün gübreler ile karistirarak veriyorsun o semaya göre.
Tam olarak semaya göre gidiyorum güçlü gıda alımı ile gidiyorum PK ya özel olarak değinince sadece PK lı su veriyorsun sandım :)

üstad normalde yarın sulama yapıcaktım ama bugünden yapmam lazım yarın şehir dışına çıkmam lazım şimdi sorum şu toprağa baktım hafiften bir tık daha nemli bu akşamdan sulama yapsam pk birde bio heaven vericem sorun olurmu ?

öyle değil üstad 1 saat sonra yola çıkıcam öyle sorun olmaz mı hep okuduğum yazılarda ışıklar kapanmadan 5 10 dk önce sulama yapılmalı diyor
bende ki sorun saat aralığı çok uzun akşam 23.00 da ışıklar kapanıyor

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** ********** ********** ******* **** ******** **** ******* *** ********** ******* **** ******* *** ********
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** ****** ** ********* **** ****** *** ******** hahahaha* ***** ******* ******* ******** ******** ********* ******* hahahaha** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha*** ***** *** *******
  • lavrens lavrens:
    +1
  • lavrens lavrens:
    *** ******** ****** hahahaha** ** ******
  • lavrens lavrens:
    ****** **** hahahaha***
  • lavrens lavrens:
    ***** ** hahahaha
  • lavrens lavrens:
    ** ***** ******** hahahaha*** ***** *** *******
  • W wickedstick:
    ********* ***** ********* ******** hahahaha** ****** hahahaha ****** ****** ****** **** **** ******** ****** ******* *** ****** ******
  • W wickedstick:
    *** ********** ** hahahaha ****** ******** ******** ****** ******* ****** ***
  • T Turco:
    ****** hahahaha** ***** ******
  • T Turco:
    ****** ********** ** ********* ****** hahahaha ***** ******** ********* *******
  • T Turco:
    hahahaha *****
  • W wickedstick:
    hahahaha** ******* **** ***** *****
  • W wickedstick:
    *** ***** ****** ***** ********** **
  • T Turco:
  • W wickedstick:
    ***** *** ****** ** ********** *** ********** *** ********* * ***** ****** *****
  • W wickedstick:
  • W wickedstick:
    W wickedstick: ****** ****** ***** *** ****