Üstadlar içeriye , Kabin ve Vantilatör yardım

Hyperone

Müptezel
Merhaba ustalar
Oda çok sıcak , klima var fakat kabin odanın dibinde ayrı bi bölgede yani klima çok aşırı etki etmiyor , sıcaklık hep 30 civarlarında kalıyor.

Soru 1 : Kabinin kapısını yarım şekilde açık bıraksam bir sorun olur mu ? koku problemim henüz yok , kapı açıkken sıcaklık daha iyi yerlere geliyor.

Soru 2 : Kabin küçük olduğundan güçlü bi vantilatör koyamıyorum , pc fanıyla ufaktan üfleme yaptırabiliyorum çok sorun yaratır mı ?

Autoflower şuan 33 Günlük.

Jf Kennedy

Kıdemli Üye
Merhaba ustalar
Oda çok sıcak , klima var fakat kabin odanın dibinde ayrı bi bölgede yani klima çok aşırı etki etmiyor , sıcaklık hep 30 civarlarında kalıyor.

Soru 1 : Kabinin kapısını yarım şekilde açık bıraksam bir sorun olur mu ? koku problemim henüz yok , kapı açıkken sıcaklık daha iyi yerlere geliyor.

Soru 2 : Kabin küçük olduğundan güçlü bi vantilatör koyamıyorum , pc fanıyla ufaktan üfleme yaptırabiliyorum çok sorun yaratır mı ?

Autoflower şuan 33 Günlük.
Kanka genetiğe göre değişir ben nerdeyde full 33-34lerde gidiyom gündüz şuan bir sorun yok.
Kabinin kapısını açabilirsin o problem değil.
Fan olarak da usb fanlardan 2.3 tane koymayı dene en az 2

BerWeed

Üye
Kanka kedi köpek yoksa aç kabinin kapısını neden sorun olsun ki
Vantilatör işinide yer vantilatörleri var ufak yuvarlak onlarla halledebilirsin ty satılıyo

Hyperone

Müptezel
Kanka kedi köpek yoksa aç kabinin kapısını neden sorun olsun ki
Vantilatör işinide yer vantilatörleri var ufak yuvarlak onlarla halledebilirsin ty satılıyo
Kanka köpek var da odanın kapısı kapalı

kabinin kapısını açık bırakabiliyorsam zaten büyük fanı dışardan vururum sorun kalmaz

Hyperone

Müptezel
Kanka genetiğe göre değişir ben nerdeyde full 33-34lerde gidiyom gündüz şuan bir sorun yok.
Kabinin kapısını açabilirsin o problem değil.
Fan olarak da usb fanlardan 2.3 tane koymayı dene en az 2
kanka ben de 30un altına çok inmiyorum bitkide bi sorun göremedim klima fena yakıyor kapatsam mı bilemedim

Mertali54

Doktor
30 seviyelerinde kalıyorsa hiçbir sıkıntı olmaz açmana gerek yok aynen devam et ben 35'leri 36'ları gördüm hiçbir sıkıntı olmadan yola devam ediyorum

Hyperone

Müptezel
Kapatınca mı 30ları görüyorsun
30 seviyelerinde kalıyorsa hiçbir sıkıntı olmaz açmana gerek yok aynen devam et ben 35'leri 36'ları gördüm hiçbir sıkıntı olmadan yola devam ediyorum

Kankalar kapatınca saatlere göre değişiyor fakat 34-35 lere çıkıyor sıcak bir günde , açıkken 30 lara düşüyor.

Kabin cidden çok dipte ve odaya ben gizli bi bölme yaptırdım orda duruyor oyüzden çok soğuk gitmiyor , kitaplığı kapı gibi kullanıyorum , kitaplığı da açmam gerekiyor zaten , gizli olmasının hiçbir espirisi kalmadı..

Şimdilik kapıyı açıyorum kabinin , hem vantilatör koyabildim , hem soğuklukta sorun yok.:

Biliyorum birşey olmaz diyoruz fakat ben biraz takığım , herşeyi en ince ayrıntısına kadar detaylı yapıyorum , nemi vb otomatik ayarlayan kartlar kullanıyorum ki stabil kalsın fakat diğer şeylerden ödün verdiğimiz için ultra mükemmel bi mal çıkmıyor tabii.

Sıcaklıktan korunmak için diğer önlem olarak da 12-4 arası kapalı ışıklar , öğlene denk getirdim , tabi bunu herkes yapıyordur heralde

Kankalar kapatınca saatlere göre değişiyor fakat 34-35 lere çıkıyor sıcak bir günde , açıkken 30 lara düşüyor.

Kabin cidden çok dipte ve odaya ben gizli bi bölme yaptırdım orda duruyor oyüzden çok soğuk gitmiyor , kitaplığı kapı gibi kullanıyorum , kitaplığı da açmam gerekiyor zaten , gizli olmasının hiçbir espirisi kalmadı..

Şimdilik kapıyı açıyorum kabinin , hem vantilatör koyabildim , hem soğuklukta sorun yok.:

Biliyorum birşey olmaz diyoruz fakat ben biraz takığım , herşeyi en ince ayrıntısına kadar detaylı yapıyorum , nemi vb otomatik ayarlayan kartlar kullanıyorum ki stabil kalsın fakat diğer şeylerden ödün verdiğimiz için ultra mükemmel bi mal çıkmıyor tabii.

Sıcaklıktan korunmak için diğer önlem olarak da 12-4 arası kapalı ışıklar , öğlene denk getirdim , tabi bunu herkes yapıyordur heralde
Bende de aynı problem vardı. Nem makinesinin içine soğuk su koyarak sorunu hafiflettim. Ben de senin gibi ışığın kapanma saatini öğlen saatine ayarladım. Gizlilik benim için de en önemli nokta odanın en köşesine senin gibi bir sistem kurdum. Şu an 28-32 aralığında seyrediyor sıcaklık. Şurada 1 hafta daha bu seviyelerde kalır sonra düşer gibime geliyor.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****
    ****** *** **** ***** ******* ******** *** ** ****** *** ********* hahahaha ******** *******
    **** ****** ******* ********* **
  • H happyworld:
    ******* **** **** ** ******* **** ** ******** ***** ***** **
  • H happyworld:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ********* ******** hahahaha hahahaha*** ******* **** ****** **
    ******** * ****** ****** ** ********* *** **** **
    +1
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    ** ***** **
    ******* **** ******* hahahaha ***
    ********* ********* ***** hahahaha ***** *** ****** ****** *******
    +1
    ***** **** ********** ********** ******* ** **** ******** *** **
    hahahaha ****** ******** ******** ****** ***** ****** ** hahahaha****** ********* ***** hahahaha ***** *** ****** ****** *******
    ***** **** ********** **** *** ******* **** ********** ********** ******* ** **** ******** *** **
    **** **** ******** ***** hahahaha******
    TroubleStyla TroubleStyla: *** ******* ********** ******* ********