ÜSTADLARIN DESTEĞİ LAZIM

Memati bese

Yeni üye
Mehabalar öncelikle her ne kadar bayadır bu forumda olsamda üye olarak aranıza yeni katılıyorum hem bu konuyu açarak merhaba demek istedim hem de birazdan danışacağım konu ile alakalı üstadların deneyimlerinden yararlanmak isterim.
250x250x200 çadırda en verimli şekilde (hasat ve kalite anlamında) kendim üretim yapmak istiyorum özellikle ışık konusunda tıkanmış durumdayım tam olarak ne yapmalıyım sağlıklı bir şekilde kaç saksı ile üretim yapabilirim ve ışıklandırma nasıl olmalı lütfen daha önce üretimi tecrübe etmiş deneyimlemiş üstadlar 250x250x200 çadırda üretim yapacak olsalar a’dan z’ye nasıl bir kurulum yapmayı tercih ederlerdi bu konunun altında belirtebilirlerse sevinirim şimdiden kıymetli yorumlarınız için teşekkür ederim.

Memati bese

Yeni üye
Para mesele değil artık boş muhabbetlere uğraşmayalım bide içtiğimizin bi standartı olsun bi gün başka bi gün başka

VendettaX

Ordinaryüs
Kankacm yardimci olayım bizde aynı durumlardan geçtik üstad değilim ama bisiler anlatmak isterim çadırın oldukça büyük bı çok bitki bakabilirsin 10 15 bitki belki fazlası auto olarak bakılabilir tabi ama o alan için ışık 1200 w üstü sağlam LED olması lazm bunun için sponsora https://www.gardensgarage.com/?tracking=65b53497589c8 gidip bakabilirsin havalandidma ve kesinlikle karbon filtre yüksek M3 gerekli buda yüksek meblağlar ile olur yani havalandırma ve ışık 70bin üzeri tutar baştan söyleyelim gübreler litrelik ,5 litrelik başlangıç seti biobizz yada advanced nutr. Kullandım öneririm büyük boy callmagda almalısın forumun konu başlıklarını iyice okumalı iyice arastirmalisin fakat yaptığın en acemi olan grow bile sokaktaki sigaralardan çok daha kaliteli ve keyifli olucaktir.. bende pis sokaklardan kurtulup kendim yapmak için başladım bı çok arkadaş gibi yardımcı olmak isterim
Havalandırma Dr karbon filtre ile gorusebilirsin sponsorumuz
Işık konusu Gardens garage bide pazarlık yaparsın Miss gibi tohum konusunda yardımcı olabiliriz tabi ne istersin ne çeşit istersin sponsorlar mevcut .

Memati bese

Yeni üye
Vakit ayırıp detaylı bir şekilde bilgi verdiğin için çok teşekkür ederim bilgilerin çok kıymetli kafanı ağrıtmazsam birkaç sorum daha olacak

Memati bese

Yeni üye
Mesela 1200w veya daha fazla ışık önermişsiniz 340wlık 5 adet ışık tavsiye ettler gardens garagela konuştum bende 6 adet koymak istedim ve 20 saksı yapmak istiyorum farklı çeşitlerden ak47 si süper lemon haze i purple ı

Tommy vercetti

Müptezel
Mesela 1200w veya daha fazla ışık önermişsiniz 340wlık 5 adet ışık tavsiye ettler gardens garagela konuştum bende 6 adet koymak istedim ve 20 saksı yapmak istiyorum farklı çeşitlerden ak47 si süper lemon haze i purple ı
kanka türkiyedeysen eğer bu kadar maliyetli sistemin elektrik faturasından patlıycağınıda unutma tedbirini al ona göre devam et

Memati bese

Yeni üye
Ya ustam sağol iyi diyosun hoş diyosun da gelip sen niye bu kadar çok elektrik harcıyosundan beni çözücekler gibi bi tribe girersem zaten adım atamam bazı şeyler işin içine girmeden hesap kitapla olmuyo bu zamana kadar yaşadıklarımdan bunu öğrendim

Memati bese

Yeni üye
sen yap kanka 250x250 kabin icine de at 20 auto patlayınca buraya yazarsin yardimci olurlar
Usta sen galiba bu işlere epey hakimsin bu nedenle fikrini almak isterim avizeden masa lambasına dekor aydınlatmalarından akıllı ev ve bahçe aydınlatması sistemlerine kadar bir çok ürünü satan ve bunların tanıtımını yapan 2 katlı bir mağazanın yüksek elektrik tüketimi ne kadar dikkat çekici olur acaba değerli fikirlerini bekliyorum

Tommy vercetti

Müptezel
Ya ustam sağol iyi diyosun hoş diyosun da gelip sen niye bu kadar çok elektrik harcıyosundan beni çözücekler gibi bi tribe girersem zaten adım atamam bazı şeyler işin içine girmeden hesap kitapla olmuyo bu zamana kadar yaşadıklarımdan bunu öğrendim
kardeşim benim bu forum bunu yetiştirmemize yardımcı olmak için kurulmuş bir forum amacım seni kenevir ekmekten caydırmak değil keşke herkes yapsa :D geleceğini dört duvar arasında geçirmemen için sana yardım etmeye çalışıyorum yoksa sana şunları şunları al şunları uygula derim güzel kardeşim. kafanı iki elinin arasına al tekrar düşün derim bu kadar çok bitkiyi içiciyim diyip yırtmak varken direk imal etmekten paket olma. Saygılar dostum.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    *** ********* ** ** **** ******* ***** ****** ********* ** *** hahahaha* ********* ****
  • Narkotik Narkotik:
  • ax-b ax-b:
    ax-b ax-b: ***** ******** *** ***** ***