çorba haze 50. gün büyümüyor sarardı yapraklar dökülüyo

• Konbuyu başlatan Üye silindi 21256
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 21256

Guest
Evet arkadaşlar vegde çorba hazem var vegde 50 gündür .

80x80x180.
300w cobled
Advanced sensi bloom grow ve diğer gübreler var.
Sıcaklık ışık açık 24 27 bazen 23 ışık kapalı 20 23 nem 70 60
Toprak plagron lightmix 15 l saksı veya 12
2l 3ml a 3ml b grow kullanıyordum pH kontorl ediyorum son sulamamı 1500 l ye çektim alttan hep çok su akıyordu ondandır diye arkadaşlar bitki küçücük ışık mesafem 40 dı 60 yaptım

1. https://imgyukle.com/i/E9Chdo
2. https://imgyukle.com/i/E9SHas
3. https://imgyukle.com/i/E9SL1Q

Ü

Üye silindi 21256

Guest
yardım arkadaşlar 2. konuyu açtım kimse cevap vermiyecekse ne işimiz var forumda aalah adına

zeko dayi

Müptezel
Dostum senin sorunun çorbacı haze dediğin sigarada orjinal haze olsa tohum filesi vermez ayrıca calmag kullan azot eksikliği var stres yaşamış auto değil bilgin olsun ışığın ayarı kaç

Ü

Üye silindi 21256

Guest
knkm call da verdim ışık ayarlı değil 300w cobled ne yapayım şimdi

Ü

Üye silindi 21256

Guest
call mag da kullanıyorum 10 15 günde bir

C

Canna

Guest
Grow gübreni bir tik arttir, bitkin o sararan yapraklardan bitkin azot cekiyor ama cok asiri.

C

Canna

Guest
Evet dostum, taplodaki miktari ver, verdigin besin eksik geldigi icin büyük fan yapraklarindan besin cekiyor. Aslinda bitki hep ceker eski büyük fan yapraklarindan besin sen tam doz gübre versende ama sende cok asiri.Yani cok fazla.

Ü

Üye silindi 21256

Guest
Evet dostum, taplodaki miktari ver, verdigin besin eksik geldigi icin büyük fan yapraklarindan besin cekiyor. Aslinda bitki hep ceker eski büyük fan yapraklarindan besin sen tam doz gübre versende ama sende cok asiri.Yani cok fazla.
bide knk küçük olan yapraklarda küçücük olanlar yani fotoda da var yanık gibi bildiğin uçları

Ü

Üye silindi 21256

Guest
1l 3 ml revive koydum knkn calmag haftaya koyarım

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke deyorke:
  • NewGardener NewGardener:
    hahahaha**** ****** ********* ******** hahahaha***** * ** ***** **
  • deyorke deyorke:
    +2
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ***** ***** ***** ***** ********* *** **** ******** **** **** **** ******** ******* ***** *** ********* ******* ****** ********** ******* ***** ***** ***** **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ***** ********* ****** ****** **** ******* hahahaha* * ***** ********* **** *** ***** ******* *******
  • deyorke deyorke:
    ****** *** **** *** *** hahahaha hahahaha*
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha* **** ****** *******
    +2
    ****** ******* hahahaha*** ****** hahahaha * ** ***** ******** **** ********* ******* ***** ***** ***** ********* *** **** **
    +1
  • deyorke deyorke:
    +1
  • deyorke deyorke:
    ********** **** ***** **** ***** ********* ********* ***** ********* ****** ****** **** ******* hahahaha* * ***** *********
  • içiciadam içiciadam:
    +1
    **** ******** ******** ***** ******* *** ****** *** ** ***** ***** ***** ** ***** ***** ********* ******** ******* hahahaha*** ****** hahahaha * ** ***** ******** **** ********* **
    ** **** ***** ** ** * ** ***** **** **** **** ******** ******* ** ******** *** *** *
    ***** ***** ******* ******* **** ***** * *** **** ******* *** **** ****** ***** **** ******** ******** ***** ******* *** ****** *** ** ***** ***** ***** ** ***** ***** ********* **
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
    ********* ** hahahaha* **** ***** ** ** * ** ***** **** **** **** ******** ******* ** ******** *** *** *
    hahahahahahahaha
    ***** ********* ********* ********* ******* ******* ****** ********** hahahaha **** *** ***** ********* ******* *** ******
  • deyorke deyorke:
    **** **** **** *** ****** ***** ******* ******** **** ******* hahahaha* **** **** ****** ******* ********* **
  • deyorke deyorke:
    ********** ****** ** hahahahahahahaha**
    deyorke deyorke: ********** ****** ** hahahahahahahaha**