önemli fakirinizi almam lazım bakarmısınız

Cashflow12

Yeni üye
merhaba dostlar şimdi bitkim kuruma aşamasında en sonki hali 3 üncü fotoda  sizce yeterlimidir kavanozlanmalımı biraz böyle eskisine göre gevşemiş ve kokusu gitmiş gibi 

https://imgyukle.com/i/r0v8nH
https://imgyukle.com/i/r0vljA
https://imgyukle.com/i/r0veFU

GenemiAmcaLar

Yeni üye
Cvp: önemli fakirinizi almam lazım bakarmısınız

Bakmakla kuruyup kurmadığını anlayamayız kanka.. dalları kırılıyor mu çit çit diye nemlimi kurumuş mu sen daha iyi bilirsin bilmelisin yani nasıl ne şekilde kuruttun kaç gündür kurumada?

Cashflow12

Yeni üye
Kankam şimdi 2 gün oldu kurutmaya koyalı lavaboda kurutuyorum fayans odanın içi normal serin camı açıyorum bazen kapatıyorum sanki biraz  durumu kötüye gidiyormuş gibime geliyor ilk deneyimim

Cashflow12

Yeni üye
Aemili31' Alıntı:
Kendini bıraktı derken? Sıkıntı ne çözemedim ben.

GenemiAmcaLar' Alıntı:
Bakmakla kuruyup kurmadığını anlayamayız kanka.. dalları kırılıyor mu çit çit diye nemlimi kurumuş mu sen daha iyi bilirsin bilmelisin yani nasıl ne şekilde kuruttun kaç gündür kurumada?
[font="Open Sans", sans-serif]

Kankam şimdi 2 gün oldu kurutmaya koyalı lavaboda kurutuyorum fayans odanın içi normal serin camı açıyorum bazen kapatıyorum sanki biraz  durumu kötüye gidiyormuş gibime geliyor ilk deneyimim[/font]

Aemili31

Müptezel
Kanka ilk hasattan 4/1 şeklinde küçülme olur normaldir. Kavanoza aldıktan sonra yaklaşık 7-8 gün boyunca her gün iki kereye yarım saat havalandır ve hafif çalkala sömekteki fazla nemi atar böylece ve küflenme riskini kaldırır ortadan. Growkentte BOVEDA nem regülatörü var kavanozunun altına ve üstüne gelecek şekilde iki tane koyarsan uzun süre muhafaza edebilirsin sömeklerini. Dumanın zehir olsun kankam.

cannabis16

Ordinaryüs
kokusu zaten gün geçtikçe azalacak zira canlılığını yitiriyor..bu gayet normal ve tedirginlik yaşayacak bişey yok
orta serinlikte bi odada en az 1 hafta kurusun.. sonra yukarıda @genemiamcalar arkadaşın dediği gibi dal kısmını parmağınla kırdığında çıt edip kırılacak hale gelmişmi bi bak..hala daha esneklik var ve çıt diye kırılmıyorsa o hale gelene kadar beklet..daha sonra kavanozlara alıp kürleme yaparsın
ağırlığının %60 ını kaybedecek kuruma sonunda..buna sakın üzülme zira sistem o şekilde işliyor..

dumanın bol olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ***** hahahaha
  • O oziozi:
    hahahaha ***** ******* ********* ***** *****
  • gorilladam gorilladam:
    hahahaha* ***
  • O oziozi:
    ****** *** ** ****** hahahaha hahahaha**** *****
  • gorilladam gorilladam:
    ********* ******** ******** ********** ***** ***** hahahaha
  • O oziozi:
  • gorilladam gorilladam:
  • O oziozi:
    +1
  • gorilladam gorilladam:
    ******** hahahaha* ****** ***
  • O oziozi:
    **** **** ******* hahahaha****
  • gorilladam gorilladam:
    ******* ****** hahahaha** ****** *** *** ********* ******
  • O oziozi:
    ***** ********* hahahaha ****** ******
  • O oziozi:
    ***** hahahaha* hahahaha
  • O oziozi:
    +1
  • O oziozi:
    hahahaha****
  • gorilladam gorilladam:
    ***** ***** *** ****** ******** ****** hahahaha *** ********** ********** ******** **** ******
  • gorilladam gorilladam:
  • gorilladam gorilladam:
    *** ********* ***** ****** ** *** ***** *** *** ***** ********* ******** ****** ******
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • gorilladam gorilladam:
    hahahaha******* ******* ******* ***** * **** *** ********** ********** ***** ********** ***** ******* ***** *** *** hahahaha** ** ******* ****** *** ********** *** *****
    gorilladam gorilladam: hahahaha******* ******* ******* ***** * **** *** ********** ********** ***** ********** *****...