ücretsiz yurtdışı mobil numara nasıl alınır??

King

Kıdemli Üye
telegram veya whatsapp business açmak için ingiltere amerika veya her hangi bir ülkeden numara lazım.
nasıl alınır bilen varsa anlatabilir mi kankalar

King

Kıdemli Üye
aslında bir çok free number sitesi buldum ama numaralara çok işlem yapılmış ve hepsinden telegram kurulu. sadece bana özel olabilecek bir numara gereikrse parasıyla.

Melez

Müptezel
ücretsiz yurtdışı numara alamazsn kanka ayrıca whatsapp içinde numara şuan hiçbir sitenin stoğunda yok bütün stoklar tükenmiş durumda sana bi tane yabancı rus sitesi tavsiye edebilirim biraz karmaşık bi sistemi var ama hem türk yamyam piyasasına göre çok ucuz hemde sağlam patlaması çok düşük sitede bu bi bakın derim https://sms-activate.org/

smsonayservisi.com 4-5 yabancı whatsapp numarası aldım kanka telegramda vardı sanırım siteye girip üye ol bakiye yükle 6-7 liraya bile var

MarijaneyTR

Doktor
ücretsiz yurtdışı numara alamazsn kanka ayrıca whatsapp içinde numara şuan hiçbir sitenin stoğunda yok bütün stoklar tükenmiş durumda sana bi tane yabancı rus sitesi tavsiye edebilirim biraz karmaşık bi sistemi var ama hem türk yamyam piyasasına göre çok ucuz hemde sağlam patlaması çok düşük sitede bu bi bakın derim https://sms-activate.org/
Kanka baktımda para nasıl yatırılıyor bana almam konusunda yardımcı olurmusun lutfen .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İşteşimdikızdım31 İşteşimdikızdım31:
    *** ** hahahaha **** ********** **** ******* hahahaha *** ****** *** * ******** *****
  • Probis Probis:
  • Probis Probis:
    **** ******* ********** ***** hahahaha ****** **
  • Probis Probis:
    *** ** ******** ******* ******** ******** *** ***** **** ***** ***** hahahaha ***** ******* *******
  • Probis Probis:
    ******* *** ****** hahahaha ******* **** ***** **** **** **** ** ****** **** *********
    ******* ******* ****** ** ****** *** ****** ** ******* **** ****** ****** ****** *********
    ******* ***** ******* ********** ******* **** ******* ***** *** ******** **** ***** ** *******
    +1
  • 2 2008Grower:
    *** ****** **** ******** hahahaha** ********* * ***** *** hahahaha* ** **** ****** hahahaha* ***** ******
    +1
    **** *** ***** ********* **** **** hahahaha*
  • Probis Probis:
    **** ****** ***** ***** ******* **** ******* ********* ****** hahahaha ********** ********** ******** ********** ****** * **** *****
  • Probis Probis:
    *** ** *** ******* ******* ***** **** ***** ******** ** ****** ****** **** ******* **
  • Night owl Night owl:
    ********* hahahaha**** ** **** hahahaha******** ******** hahahaha**** ** ***** **** ******** ********* ******
  • 2 2008Grower:
  • 2 2008Grower:
    ***** *
  • Probis Probis:
    ******* ******* ****** ** ****** *** ****** ** ******* **** ****** ****** ****** ********* *** ***** ******* ******* *** ** ** ******* ** ******* *******
  • Emmy Emmy:
    +1
    Emmy Emmy: ********** +1