İçerkenki koku

Kankalar sigara içmek için balkona çıkıyorum ama sanki etrafa yayılıyor esrarın kokusu bunu nasıl önleyebiliriz var mı dumanı yaymamanın bir yolu merak ediyorum.

Ü

Üye silindi 36721

Guest
Duman bi zahmet yayılsın hava esiyorsa alt kat ust kat yan apartman vs nasibini alır ruzgar yoksa cadde burda cigara içiliyo diye bagirir grow yapıyorsan bu bir tehlike. şahsen ben sokakta yururken bazı caddelerde direk anliyorum biri cigara içiyor diye.odada içip sonradan havalandırsan daha iyi bence

Ü

Üye silindi 32564

Guest
Bunun için en sağlıklı yöntem odada içip sonrasında odayı havalandırmak. Yada edible yapcan yiyeceksin.

ya bu kadar trip yapmana gerek yok .içen adam kokusunu alır yanından geçer göreyim de bi duman ben alayım der. ee içmeyen adam zaten anlamaz . baska sorun kalmadı yani rahat ol . polıs gecse bile arama yetkısı yok ugraşmaz nerden geldıgını tespit edemez .

oturanboga35

Müptezel
adam içerken kokuyo diye tribe girmiş. sen fırın at diyorsun üstat. fırında yapınca daha çok koku olmazmı
Koca bir growun mahsulünu al da fırına at demiyorum. Sokakta orda burda içeceği zaman kokunun problem yaratacağı zaman içeceği kadarını fırına atıp dediğimi yaparsa sıkıntı olmaz. Bu arada bu yöntem bir tık kafayı düşürüyor bunu da belirteyim

istr

Ordinaryüs
Kanka grow yapmıyosan komşuya göstere göstere iç bi s*k*m olmaz, grow yapıyosan veya illa koku gitmesin diyosan aşşağıya linkini attığım üründen bulmaya çalış, etsy da falan bulursun, üflüyosun bunun içine filtre ediyo kokuyu dumanı

İllegal bir şey değil, gümrük derdi yok, belki attığım siteden de direk kargoluyolardır

SMOKE WHEN AND WHERE YOU WANT
NOT WHEN AND WHERE YOU CAN :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • KömürcüAbuzer KömürcüAbuzer:
  • T Turco:
    ********* ***** **
  • T Turco:
    **** ********** ****** * **** ********** ** *** ****** *** **** ****** ******* ********* ***** ********** ** **** ****** *****
  • deyorke deyorke:
    hahahahahahahaha** ******** hahahaha*** **** ********* ***** ***** ** *** hahahaha** *****
    *** ** ********** *** ******* ****** ***** ********** ***** **** ***** *****
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • X Xgon:
    *** ** ********** hahahaha ***** ******* ****** *** ******* ***** *** *****
  • B bayfrodo33:
    hahahahahahahaha********
  • B bayfrodo33:
    ******* hahahaha ***** ********* **
  • lavrens lavrens:
    ***** ******** ********* hahahaha** hahahaha ***** ********* **
  • X Xgon:
    *** ** ********** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
    +1
    **** * ******* **** **** ******* ****** *** ***** hahahaha *** *** ***** ** ****** *** *****
  • X Xgon:
  • X Xgon:
    **** **** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
  • X Xgon:
    ***** ****** ***** **** ******** ***** ******* ** *** ******** ***** ***** ********
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ********* *** * ********** ****** ******** ***** ******* **** ******* ** * *** ******* ** ******
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha
  • X Xgon:
    **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ***** ****** ** *****
    X Xgon: **** *** ****** *** **** ** ****** ***** ***** *** **** ***** ***** ****** ** *****