İçimi döküyorum.

34 yaşındayım istanbulda oturuyorum. Lokasyon olarak şuanda kiraların 15 bin lira olan dairelerin bulunduğu bir semtte büyüdüm. Herşey güzeldi. Mahalle olarak ekonomik durumları ortalamanın üzerinde olan aileler vardı. Buna rağmen adeta bir kuştepe, dolapdere, hacıhüsrev çocukları gibi arkadaşlarım vardı. Fiziksel görünüşleri güzel, eli yüzü düzgün kaliteli çocuklar. Ama gel gör ki karakterler çok hızlı. Bundan 15 sene öncesinden bahsediyorum. Herkesin tek mevzusu sigara içmekti. Maksimum yapacağımız çılgınlık doğum günü, yılbaşı, bazen haftasonları falan şeker yerdik. Roj vardı arada bir ona takardık kendimizi şişe şişe. Yemin ederim ki 5 liraya 2 şeker alırdım. Cebimde 20 tl varsa benden güzeli yoktu. Çok güzel zamanlardı gerçekten. Cebimde sigara var içmiyorum. Neden? Yanıma muhabbete arkadaş arıyorum. Şimdiki gibi kaplumbağa modeli değil. İşini çözen kapatmıyor kendini eve.

Gece uyumadım sürekli düşündüm. Geçen 10 seneye baktım. Bonz girdi piyasaya. Esrar azaldı. Fiyat pahalılaştı. Hergün içtiğimiz sigara haftasonuna düştü sadece. Pazarda bi değişiklik vardı, anlamalıydık. Daha yeni çıkmış kimsenin ne olacağından haberi yok. 5 sene içenin belki burnu eriyecek. Ne olduğunu bilmiyor kimse. Cahillik. Düştük ona. Ama bir kere kendimi o haberlerde olan arkadaşlar gibi hallere sokmadım. Aldım eşyamı döndüm evime. Bayılttım durdum kendimi. Esrar içtiğim zamanlar senelerce ailemin şüphesini bile çekmemişken. Bonza düşünce ailem bütün uyuşturucu geçmişimi öğrendi. Yaşananları tahmin edebiliyosunuzdur. Aynılarını yaşayanlarda vardır eminim. Hepinize dua ediyorum.

Şimdi halime bakıyorum. Eroine düştüm eroine. Ben eroine düştüm. 2 aydır tedavi sürecindeyim. 7 8 senem rezil oldu. İnsan değildim. Gururum, onurum, beni ben yapan hiç bir değerim yoktu. Âdeta bir zombi gibiydim. Eşyamı alayım gerisi önemli değil. Beni sikseler yapmam dediğim ne varsa yaptım, yaptırdı bana. Allah belasını versin. O kadar içten beddua ediyorum ki inanamazsınız. Beni buna düşüren adam size yemin ederim şuan annesi ağzına kaşıkla yemek yediriyor. Yatalak oldu. Felç oldu. Sırf benim bildiğim belki 10 kişiyi düşürmüştür. Gözümün önüde annesine ağzına alınmayacak küfürler edip para isteyen yavşağa yine o annesi şuan ağzına yemek veriyor.

Bunları neden yazdım bilmiyorum. Böyle kimseye anlatamadığım şeyleri buraya yazmışım gibi düşünün. Kafamı boşalttım bi nebze.

Beyler. Sakın.

Beyler. Sakın Sakın Sakın Sakın ola
kimyasala bulaşmayın. Hayallerinizde bile kuramayacağınız bir bağımlılık türü bu. Allah en büyük düşmanıma bile böyle bir dert vermesin. 34 yaşındayım 4 senedir aynı kızla beraberim götüme güvenip evlenemiyorum kızında başını yakıcam diye. Allah ondan razı olsun. 2 aydır temizim. 6ıncı ayda falan evlilikle alakalı şeyleri kovalamaya başlıycam. 2 aydır temizim ama hala kendime güvenmiyorum düşünün.

Allah düşenin yardımcısı olsun, düşmeye yolu olanın yolunu kapatsın inşallah. Kendinize yapacağınız en büyük yanlıştır bu. Günden güne ölmek, erkeği erkek yapan bütün değerlerini kaybetmek, saygı gördüğün herkesin sana artık garip bakması. Bunlar sadece bir iki tane. Sabaha kadar yazarım.

Kendinize dikkat edin ve kendinize yakışanı yapın. Hadi eyvallah.

Confused

Yeni üye
Kardeşim bağımlılığın her türlüsü çok tehlikeli hele de dediğin gibi kimyasalı.. Allah sana ve kurtulmak isteyen tüm kardeşlerimize yardımcı olsun. Umarım hiç bir zaman inancını kaybetmezsin.

Losete00

Üye
Reis 34 yaşında vücudunun tüm hormonel dengesini mutsuzluğunla,içtiğin o pislikle ve pişmanlığınla bozmuş olabilirsin.Bir erkeği mutlu eden en büyük şey maskülenliktir.Benden sana bir tavsiye,şiddetle tavsiye ediyorum.Spora başla.Al protein tozunu,kreatinini ve pre workout'unu git oraya biraz demir sik.Kafan bugün birşeyemi bozuldu ? Koş direk spora.Aklinami geldi o zıkkım.Git biraz tüket kendini bakalım.O iradeni vücudunda hissediceksin.O kadar iyi gelicek sana.
Bir erkeğin kendi gücünü ve güzelliğini görmeden ölmesi ne kadar utanç verici.
-Sokrates

kropotkin

Yeni üye
34 yaşındayım istanbulda oturuyorum. Lokasyon olarak şuanda kiraların 15 bin lira olan dairelerin bulunduğu bir semtte büyüdüm. Herşey güzeldi. Mahalle olarak ekonomik durumları ortalamanın üzerinde olan aileler vardı. Buna rağmen adeta bir kuştepe, dolapdere, hacıhüsrev çocukları gibi arkadaşlarım vardı. Fiziksel görünüşleri güzel, eli yüzü düzgün kaliteli çocuklar. Ama gel gör ki karakterler çok hızlı. Bundan 15 sene öncesinden bahsediyorum. Herkesin tek mevzusu sigara içmekti. Maksimum yapacağımız çılgınlık doğum günü, yılbaşı, bazen haftasonları falan şeker yerdik. Roj vardı arada bir ona takardık kendimizi şişe şişe. Yemin ederim ki 5 liraya 2 şeker alırdım. Cebimde 20 tl varsa benden güzeli yoktu. Çok güzel zamanlardı gerçekten. Cebimde sigara var içmiyorum. Neden? Yanıma muhabbete arkadaş arıyorum. Şimdiki gibi kaplumbağa modeli değil. İşini çözen kapatmıyor kendini eve.

Gece uyumadım sürekli düşündüm. Geçen 10 seneye baktım. Bonz girdi piyasaya. Esrar azaldı. Fiyat pahalılaştı. Hergün içtiğimiz sigara haftasonuna düştü sadece. Pazarda bi değişiklik vardı, anlamalıydık. Daha yeni çıkmış kimsenin ne olacağından haberi yok. 5 sene içenin belki burnu eriyecek. Ne olduğunu bilmiyor kimse. Cahillik. Düştük ona. Ama bir kere kendimi o haberlerde olan arkadaşlar gibi hallere sokmadım. Aldım eşyamı döndüm evime. Bayılttım durdum kendimi. Esrar içtiğim zamanlar senelerce ailemin şüphesini bile çekmemişken. Bonza düşünce ailem bütün uyuşturucu geçmişimi öğrendi. Yaşananları tahmin edebiliyosunuzdur. Aynılarını yaşayanlarda vardır eminim. Hepinize dua ediyorum.

Şimdi halime bakıyorum. Eroine düştüm eroine. Ben eroine düştüm. 2 aydır tedavi sürecindeyim. 7 8 senem rezil oldu. İnsan değildim. Gururum, onurum, beni ben yapan hiç bir değerim yoktu. Âdeta bir zombi gibiydim. Eşyamı alayım gerisi önemli değil. Beni sikseler yapmam dediğim ne varsa yaptım, yaptırdı bana. Allah belasını versin. O kadar içten beddua ediyorum ki inanamazsınız. Beni buna düşüren adam size yemin ederim şuan annesi ağzına kaşıkla yemek yediriyor. Yatalak oldu. Felç oldu. Sırf benim bildiğim belki 10 kişiyi düşürmüştür. Gözümün önüde annesine ağzına alınmayacak küfürler edip para isteyen yavşağa yine o annesi şuan ağzına yemek veriyor.

Bunları neden yazdım bilmiyorum. Böyle kimseye anlatamadığım şeyleri buraya yazmışım gibi düşünün. Kafamı boşalttım bi nebze.

Beyler. Sakın.

Beyler. Sakın Sakın Sakın Sakın ola
kimyasala bulaşmayın. Hayallerinizde bile kuramayacağınız bir bağımlılık türü bu. Allah en büyük düşmanıma bile böyle bir dert vermesin. 34 yaşındayım 4 senedir aynı kızla beraberim götüme güvenip evlenemiyorum kızında başını yakıcam diye. Allah ondan razı olsun. 2 aydır temizim. 6ıncı ayda falan evlilikle alakalı şeyleri kovalamaya başlıycam. 2 aydır temizim ama hala kendime güvenmiyorum düşünün.

Allah düşenin yardımcısı olsun, düşmeye yolu olanın yolunu kapatsın inşallah. Kendinize yapacağınız en büyük yanlıştır bu. Günden güne ölmek, erkeği erkek yapan bütün değerlerini kaybetmek, saygı gördüğün herkesin sana artık garip bakması. Bunlar sadece bir iki tane. Sabaha kadar yazarım.

Kendinize dikkat edin ve kendinize yakışanı yapın. Hadi eyvallah.
2 ay'ın üstesinden gelmişsin söker atarsın be abim aşan aşıyor sende aşarsın Allah kimseyi düşürmesin

steelix

Üye
1 yıl olmuş abim umarım her şey istediğin gibi düzene girmiştir foruma girersen bi ara yazar mısın şuan ki düzenini kurtuldun mu falan

Yazılanları tek tek okudum, çok samimi geldi bana konuşma. Bende direkten döndüm Allah'a şükürler olsun ki kurtuldum ben. Böyle durumda olanlara Rabbim yardım eylesin zor bir durum.

Umarım o bahsettiğin kızla evliliğin olmuştur ve musmutlusundur kral. Okurken tüylerim diken diken oldu içime işledi yazdıkların. İnşallah temiz kalmaya da devam etmişsindir. Allah kolaylık, güç ve sabır versin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • TabldotLife TabldotLife:
    ******* ******* hahahaha ***** ********** hahahaha* *** ****** *** **** ****** ******* ******* ****** ******** ****** ******** hahahaha**** ***** *********
  • İstanbul İstanbul:
    *** ***** ***** ********* **** ******** **** **** ****** ***** *** *** ***** *** ********* ******* hahahaha ******* **** **
  • NewGardener NewGardener:
    hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** *** ******* *** *** ******** ********* ******** ****** ******** ***** ********** **** ******* ***** ******* ********
    ***** ******* ******* ******* hahahaha ******** *********
    ** ** ****** ******** ** ******* ****** ***** **** ******* * *** **** *******
  • L Lim10hej:
    ***** hahahaha*** ******* ******* ******* ********* ***** ****** ******* *****
  • İstanbul İstanbul:
    hahahahahahahaha
    ***** ***** ******* ***** ********* ******* hahahahahahahaha
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ***** ** ***** ******* ******** ******** ******** ***** **** ****** ***** ******* ********
    ***** *** hahahaha **** ******* ** **** ***** *** ******* ******** *******
    ********* ****** ** ***** ***** *
    ******** ****** ****** *
  • İstanbul İstanbul:
    * **** ** ********* hahahaha ******* ********* ********* ****** ** ***** ***** *
    *** **** **** ********** ***** * **** ** ********* hahahaha ******* *********
  • İstanbul İstanbul:
    ******** ***** ***** *** ***** *** ********* ****** *** ****** **** ******** hahahaha ****** ** ***** ***** *
    * ****** ****** ******* ********** ***** ******* ********* * ***** *
    NewGardener NewGardener: ****** *****