İdrar ve kan tahlili verdim

Ekmelettin

Yeni üye
Arkadaşlar narkotik şube takibi olan arkadaşlarimin yanina uğradim çikişta bizi paket ettiler 2 kişi çıkan maddeleri kabul etti
Çikan maddeler met ve lirika

Ben evimde grower im memleketimde oldu bu olay başka şehirde yaşiyorum ziyaret ettiğim günün akşamina yaşadim bu olayi
Narkotik şube ifadelerimizi aldi bizi tanik olarak yazdilar normal şartlarda bizi salmalari lazimdi ama savci bizimde kan tahlil ve idrar tahlillerimizi istemiş
Kan ve idrar tahlili verdim bu olayin yaşandiği geceden 1 hafta önce kendi yetiştirdiğim bitkiden içtim kan ve idrar tahlilimde çikarmi bu
İfadelerde ve olayda ben suçsuz gözüküyorum ama kan ve idrarda çıkarsa savcı benide kervana takabilir denetim felan verebilir sizce cıkarmı
Yaşamış ve bilgili insanlar cevaplarsa sevinirim
Teşekkürler
Ben esrar hariçinde birsey kullanmiyorum
Kan ve idrarda ot çıksın bir hafta öncesine ait ve yakalanan maddeler arasında yer almıyor nasılsa , yani geçen hafta girdiğin bir ortamda tükettin ve normalde kullanmıyorsun bitti.

Ekmelettin

Yeni üye
Benim içme sıkliğim yaklasik 7 aydir içmiyordum son 3 haftada filan oldu growum evde toplasan 5 10 gr icmisimdir 1 hafta sonra ara verdim en son 2 sigara sarip ictiydim sürekli bol su süt yogurt icen birisiyim beslenmemde düzgün vucudumda yagli degil esrarida cok bollu koymuyorum ben zaten mubdezel gibi hafif cakirkeyfi oluyum yeter bana
Kanka onun muzlu ballı bi tarifi vardı arkadaş 4 günde temizlenmişti

MPT76

Üye
Kanka onun muzlu ballı bi tarifi vardı arkadaş 4 günde temizlenmişti
Kanka zaten illaki çikiyor thc idrarda önemli olan istenilen değeri geçmemek insallah bende değeri geçmem yoksa kervana taktilar benide hayirlisi ne ise o olsun ya bakalim 2 gündür cok moralim bozuk bosyere sicilde leke olucak

MPT76

Üye
Kanka zaten illaki çikiyor thc idrarda önemli olan istenilen değeri geçmemek insallah bende değeri geçmem yoksa kervana taktilar benide hayirlisi ne ise o olsun ya bakalim 2 gündür cok moralim bozuk bosyere sicilde leke olucak
Millet kilo kilo kokain indiriyor bu tarz memur abilerimizde vatani kurtardik diye geciniyo bizim gibileri alarak

kardeşim ben 7 sene önce denetime gidiyodum.sadece idrar veriyordum.kan için bisey diyemem bi bilgim yok.sigarayı içeli 4 gün olmuştu diyosun.yuzde 99 temiz cıkar.kafana takma.ben idrar vermeden 1gün önce bi dünya sigara ve bira içmistim.hiçbisey cıkmadı.bira temizliyo idrarı.sende 4 gün icinde bira içtiysen yüzde yüz temiz cıkarsın.içmediysen bile 4 gün diyosun kesin temizlemistir vücüt onu.kendini tribe sokma bisey olmaz

Brave

Yeni üye
Arkadaşlar narkotik şube takibi olan arkadaşlarimin yanina uğradim çikişta bizi paket ettiler 2 kişi çıkan maddeleri kabul etti
Çikan maddeler met ve lirika

Ben evimde grower im memleketimde oldu bu olay başka şehirde yaşiyorum ziyaret ettiğim günün akşamina yaşadim bu olayi
Narkotik şube ifadelerimizi aldi bizi tanik olarak yazdilar normal şartlarda bizi salmalari lazimdi ama savci bizimde kan tahlil ve idrar tahlillerimizi istemiş
Kan ve idrar tahlili verdim bu olayin yaşandiği geceden 1 hafta önce kendi yetiştirdiğim bitkiden içtim kan ve idrar tahlilimde çikarmi bu
İfadelerde ve olayda ben suçsuz gözüküyorum ama kan ve idrarda çıkarsa savcı benide kervana takabilir denetim felan verebilir sizce cıkarmı
Yaşamış ve bilgili insanlar cevaplarsa sevinirim
Teşekkürler
Ben esrar hariçinde birsey kullanmiyorum
Hemen brokoli alıyorsun onu haşla ve tuzla limonla ye her gün . İkinci tavsiyem sirke iç yada sirkeli bişeyler tüket mümkünse elma sirkesi. Şansında yaver giderse tahlillerin temiz çıkar.

MPT76

Üye
Destekleriniz için sağolun arkadaşlar çok teşekkürler elmiz kolumuz baglandi beklemekten baska çarem yok idrar ve kan sonucunu
Öğrenince buraya aktaricam durumu bakalim insallah temiz cikar bira genelde içiyorum ben 4 gun icinde icmedim ama oncesinde iciyorum genelde yani esrardan fazla icerim

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Ben bir dönem silah ruhsatı almak için uğraştım o zamanlar sabah kalkıyordum bongun başına oturur akşam ederdim hafta da 2 gün captagon yutardim sonra test olduğunu öğrenince 19 gün içmedim sonra gidip bir idrar verdim kokain bile çıktı testte çıkan değerler burada

Weedseed93

Kıdemli Üye
Ben bir dönem silah ruhsatı almak için uğraştım o zamanlar sabah kalkıyordum bongun başına oturur akşam ederdim hafta da 2 gün captagon yutardim sonra test olduğunu öğrenince 19 gün içmedim sonra gidip bir idrar verdim kokain bile çıktı testte çıkan değerler
Maşallah kullanmadigin ürün yokmuş herhalde:D

MPT76

Üye
Ben bir dönem silah ruhsatı almak için uğraştım o zamanlar sabah kalkıyordum bongun başına oturur akşam ederdim hafta da 2 gün captagon yutardim sonra test olduğunu öğrenince 19 gün içmedim sonra gidip bir idrar verdim kokain bile çıktı testte çıkan değerler burada
Seninkisi agir iciciye giriyor ben okadar degilim kanka umarim cikmaz ama 19 gunde az bi zaman degil biriniz icime su serpiyor biriniz telaşlandiriyor denetim yolu gozuktu bana galiba

yokmubiseyinnn

HATAY HAZE
Seninkisi agir iciciye giriyor ben okadar degilim kanka umarim cikmaz ama 19 gunde az bi zaman degil biriniz icime su serpiyor biriniz telaşlandiriyor denetim yolu gozuktu bana galiba
Kardeşim bak benim yanımda bir kardeş yakalandı arabada üzerinde cigara vardı çocuk cılız zayıf onu aldılar tutanak vs sonra idrara götürdüler adamla 1 gün önce captagon cigara takıldık adamın idrarda bişe çıkmadı ben şok oldum nasıl çıkmadı diye testin derinliğiyle de alakalı bence bu durum yani benim bu testi bıo kimya lab. Baktilardi, senin iş tamamen kumar o yüzden sana bol şans diyoruz bu arada kilo çok önemli zira thc yağlara yapışıyor

MPT76

Üye
Kardeşim bak benim yanımda bir kardeş yakalandı arabada üzerinde cigara vardı çocuk cılız zayıf onu aldılar tutanak vs sonra idrara götürdüler adamla 1 gün önce captagon cigara takıldık adamın idrarda bişe çıkmadı ben şok oldum nasıl çıkmadı diye testin derinliğiyle de alakalı bence bu durum yani benim bu testi bıo kimya lab. Baktilardi, senin iş tamamen kumar o yüzden sana bol şans diyoruz bu arada kilo çok önemli zira thc yağlara yapışıyor
Ozaman bendede cikmama olasiligi var bende kilolu birisi degilim fazla okudum onlari internetten zaten devlet hastanesinde aldilar idrarı insallah cocugun meseleye doner kaç gune belli olur bu 3 gün oldu nerdeyse e nabiza giriyorum cikmiyor bisey sadece ziyaretlerimde acil idari işler icin diyo tahlillerimde yok surekli bakiyorum

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Adam atmis bir yem yorum yazan bütün dostlar da atlamislar sazan gibi üstüne.Polis ifadesini alir salar evrak savciliga gittigi zaman savci alin bunlarin kan ve idrar örneklerini derse polis gider alir adami hastaneye götürür.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Tamam dostum taniyorum senin nikini ama yaklasim huylandirdi. Kusura bakma paranoya degilim ama biliyorsum güvenlik cok önemli. Ölüsünü dirisi siktiler gözü bizim iki saksiya dikdiler

MPT76

Üye
Tamam dostum taniyorum senin nikini ama yaklasim huylandirdi. Kusura bakma paranoya degilim ama biliyorsum güvenlik cok önemli. Ölüsünü dirisi siktiler gözü bizim iki saksiya dikdiler
Valla abi bende bıktım ya yemin ederim ictigimiz bi esrar var onada karisiyorlar allahin otu 3 gündür piskolojim bozuldu idrarda cikcakmi cikmicakmi diye
Bugun gittim hastaneye biz goremeyiz adli tipa gider onlar dedi emliyete git dedi emliyete gittim narkotik subede kimse yoktu yarin gel dediler yarin tekrar gidicem sonucu belki ogrenirim 4. Gün olucak yarin cikmistir umarim umarimda temiz cikmistir

Ü

Üye silindi 25603

Guest
En son 1 hafta önce ictiysen ve daha öncesi her gün icmediysen merak etme hic bir sey cikamz, ben Almanyada psikiyatri klinikte yattim her pazartesi idrar alirlardi hafta sonu bir sey ictikmi diye. Cuma aksami vurudum dipine pazertesi bir sey cikmazdi

MPT76

Üye
En son 1 hafta önce ictiysen ve daha öncesi her gün icmediysen merak etme hic bir sey cikamz, ben Almanyada psikiyatri klinikte yattim her pazartesi idrar alirlardi hafta sonu bir sey ictikmi diye. Cuma aksami vurudum dipine pazertesi bir sey cikmazdi
Abi inşallah öyle olur ya korkuyorum baya jandarma için hazirlaniyorum yazdan beri ders calisiyorum hayallerim çöp olucak yoksa ya 5 sene basvuramiyormusum devletin herhangi bir memurluguna yarin emliyete gidicem 4. Olucak iste yarin heralde sonuc belli olmustur bu gun gittimde narkoya kimse yoktu

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Dostum hic bir sey cikmayacak diye kendini telkin et ve o telkini yaradana gönder zihninde. O gönderdigin sana geri dönecek.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********