İlk 14 gun toprak seçimi ve suyun ph'ı yardımm

Hsynnuri

Yeni üye
İlk growum 2 tane ektim ama allmix olduğu için çıkmadı tohum araştırdım biraz Light mix gubresiz toprak kullanmam gerekmiş tohum zarar gormemesi için Eminönü'nde çiçeklerin orda 3lt gubresiz torfsuz toprak aldım sorun olur mu yoksa biobizz Light mix almam gerek mi. 
Ve ilk sulamadan itibaren suyun ph seviyesini ayarlamam gerek mi?

Hsynnuri

Yeni üye
Tamam knka o zaman torfda alayım karıstırayım zaten almışım toprak. Peki su için ph ayarlamam gerek mi yada herhangi bi su markası tavsiyen var mı?

Knka ph ayarlamak her zaman iyidir ama varmi elementlerin yapacakk benim buranin suyunda ben ihtiyac duymuyomm hazir su kullancaksanda phlari yaziyo diye biliyorum benm.gubreler kendi ayarliyo ph nini

Hsynnuri

Yeni üye
Yine çıkmadı...

2 tane daha ektim ama yine çıkmadı 

1 adet cbd White widow 
1 adet cbd green crack 

Acaba tohumlar mı kotuydu ne yaptıysam çıkaramadım
4 tane kofteci tohumu ektim onlar hayvan gibi çıktı 
Elime 3 adet black whidow geçti onları yatırdım suya bekliyorum onlarda çıkmazsa bişeyde yanlıslık yapıyorum.

Sokolov

Yeni üye
Kanka tohumların filizlenmesi için nemli ortam oluşturman lazım nem olmazsa tohumlar çatlamaz bi plastik şişe ile kapatırsın 3 veya 5 tane delik açarsın hem hava almasını sağlarsın.

Ama nem şart.

Hsynnuri

Yeni üye
Knka sistemim tam şuanlık nem yuzde 60 sıcaklık 27 felan kabin nem aleti sonra nem ölçer herseyim var tohumlar kotuydu galiba sponsordan alıcam 1 temmuzu bekliyorum

İlk growum bana tohum konusunda Bi tavsiyeniz varımdır kolay ve hızlı yetişen guzel hasat ayrıca

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
    S sonche: ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ********...