İlk Asit Deneyimi

syrentia

Yeni üye
Merhaba abilerim ablalarım ben kendi halinde günlük yaşantım içinde bol bol yeşillenen bir arkadaşınız olarak ilk defa bugün " Asit " adını verdikleri şeyi deneyeyim dedim. Bir arkadaşla bir çorbacıdan hallettik. Koyduk dilimizin altına geçti 1 saat kağıt iyice eridi yok oldu resmen soda severim etki eder mi bilmem ama zaten içiyordum soda içtim. Deniz kenarında bir yerdeyiz böyle çok kimse yok Çok fazla açıklık alan bol bol gök yüzü bulutlar güzel güzel kayalar ne bileyim kum sahil yani ortam çok sakin huzurlu ve güzeldi. Ama ben gerçekten extra hiç bir şey hissetmedim yani böyle bazen bulutlara bakarken büyüyüp küçüldüğünü hissettim sanki hoş güzel soft renklerle vs ama sadece bu yani extra hiç bir şey olmadı dediğim gibi arada 2 tane yeşillendik beraber. Arkadaşım böyle güzel şeyler hissettiğini doğayla bütünleşmiş gibi olduğunu hani " ben dünyanın değil dünya benim bir parçam gibi hissediyorum değişik bir his böyle her şey güzel geliyor vs " olarak adlandırdığı güzel bir deneyim yaşadığını söylüyor ama ben bildiğiniz mal gibi oturdum.

Hızlı müzik dinlemeye çalıştım. Slow chill dinledim. Tribal visual effect şeylerine baktım dışarı çıktım yürüyüş yaptım ayaklarımı suya soktum arabada oturdum hani ne yaparsam yapayım extradan hiç bir şey hissedemedim ve doğal olarak **** ettim sanırım böylelikle kafasını.

Benim beklendim aslında şöyle insanların hep yapmış olduğu videolardan görsel efektlerden bir şeyler göreceğim zannediyordum. Böyle bulutlar renk değiştirecek ya da birbirleri ile savaşacak ne bileyim vs vs işte anladınız demek istediğimi daha halüsinasyonu bir şeyler. Ama Hep LSD Techno video listleri vs vs derken böyle bir beklenti içine girerek attım tabi ki bunun da bir etkisi olabilir ama bu konu hakkında bu deneyimimi yorumlayacak tecrübeli bir abimize ablamıza ihtiyacım var.

Benim aradığım şey farklı olabilir ya da bu çorbacının malzemesi düşük olabilir etkisini yitirmiş olabilir. Ya da hafiften üşüdüm ki hiç sevmem üşümeyi araba içerisindeyken böyle bir an gerçekten şekerliymiş gibi hissettim şarkılar o videolar vs ama çooook kısa bir süre ve devamlılığı olan bir şey değil 1-2 saniyelik düşünce gibi diyeyim.

Ya da belki de Mantar abimiz benim derdime derman olur bilmiyorum.

Cümle ve kelime hatalarım varsa kusura bakmayın kafam yeşilli ve bu olayın üstüne daha 7-8 saat geçti affola

Merhaba kanka sodanın etkileyeceğini düşünmüyorum. Düşük ug alımlarda zaten dediğin gibi soft etkiler oluyor. Lsd ile ot tüketmiyorum ama bazı insanlarda ot mantar ve lsd üzerine hypelıyor bende düşük doz mantarın üstüne ot içersem tamamen ot kafasına geçiyorum. Lsd kötü saklama koşullarında çok çabuk etkisini kaybediyor ancak arkadaşında etkiler olmuş. Beklentin çok olduğu için belki o an gelen ufak etkileri farkedememiş olabilirsin. Fraktallar görmek normal dozlarda olabiliyor ama tamamen dediğin şekilde halisunasyonlar yüksek uglerde görebileceğin şeyler. Ama anladıgım kadarıyla sen o kafaya erişmek istiyorsun :) 2-3 hafta ara verdikten sonra çok hafif atıştırdıgın bir mideyle. Yine normal ortalama bir doz deneyeceksen beklentin daha yeşil ağaçlar daha mavi gökyüzü ve deniz olsun. Düz sabit yerlere baktıgında fraktallar görebilirsin ama yinede herşeyi olduğu gibi görmeye devam ediceksin. Güvende hissedeceğin bir ortamdaysan yüksek bir doz senin sorununun çözümü :) İyi eğlenceler şimdiden.

syrentia

Yeni üye
Merhaba kanka sodanın etkileyeceğini düşünmüyorum. Düşük ug alımlarda zaten dediğin gibi soft etkiler oluyor. Lsd ile ot tüketmiyorum ama bazı insanlarda ot mantar ve lsd üzerine hypelıyor bende düşük doz mantarın üstüne ot içersem tamamen ot kafasına geçiyorum. Lsd kötü saklama koşullarında çok çabuk etkisini kaybediyor ancak arkadaşında etkiler olmuş. Beklentin çok olduğu için belki o an gelen ufak etkileri farkedememiş olabilirsin. Fraktallar görmek normal dozlarda olabiliyor ama tamamen dediğin şekilde halisunasyonlar yüksek uglerde görebileceğin şeyler. Ama anladıgım kadarıyla sen o kafaya erişmek istiyorsun :) 2-3 hafta ara verdikten sonra çok hafif atıştırdıgın bir mideyle. Yine normal ortalama bir doz deneyeceksen beklentin daha yeşil ağaçlar daha mavi gökyüzü ve deniz olsun. Düz sabit yerlere baktıgında fraktallar görebilirsin ama yinede herşeyi olduğu gibi görmeye devam ediceksin. Güvende hissedeceğin bir ortamdaysan yüksek bir doz senin sorununun çözümü :) İyi eğlenceler şimdiden.
Peki kanka sence benim istediğim tarzda bir kafa için Mantar etkili olabilir mi deneme mi önerir misin yani hani önerir misin demeyeyim de bulabilirsem deneyeceğim zaten sana vebal yüklemek gibi olmasın öyle anlama yani. İstediğim tarz bir kafa yaşayabilir miyim desem daha doğru olur. Ama öyle büyük bir algı oluşturmuş ki bende öyle halisler vs vs diye öyle bir şey olmayınca hevesimde kırıldı açıkçası. İstediğim kafa seviyesi sanırım şu an denediklerim arasında en benzer ex gibi geliyor. Ama zaten sadece ex yeşil bir de bunu denedim. Önce ki ucuz yollu kafa yapan maddeleri katmıyorum :D
Belki aldığım doz düşüktü dediğin gibi bünyem biraz alışık hani kafamın hep güzel olmasına yeşilden ötürü o yüzden belki daha fazla alabilirdim.Ama beklentimi karşılayacak mı gene onu bilmiyorum.

Belki hiç bir beklenti ile kullanmamam lazım ama o anları yaşamak istiyorum yani madem yapıyorum böyle bir şey diyorum kendi kendime hoşuma gideceğini düşünüyorum da diyebilirim

İlk mantarımı amsterdamda denemiştim satıcı biraz sohbet sonrası ex tecrübelerimden dolayı en güçlüsünü önerdi ben dedim fazla gelir derken orta yolda anlaştık ve senin lsd deneyımının daha keyıflısı oldu dıyelım 1 saat bır agaca bakabıldım dunyanın en guzel ağacı diye ve ağaç normaldi bir halis yoktu sadece çok güzeldi :D
Ucuz yollu kafalar demişsin onların hepsinde halis var sen lsd ile halise girdiğinde tebrübeli oldugun için sana çok korkutucu gelmez diye düşünüyorıum. Aldığın satıcıdan aynı lsdden tekrar alıp 2 kat doz yapabilirsin. Sigarayı 2 saat sonra kafanın durumuna göre içersin. Sigara kafasını arttırıyor evet ama bende paranoyada yapıyor o yüzden tüketmek istemiyorum yanında :) Yani mantar ve lsd çok yakın kafalar ikisi de zararsoız bana göre sende tripten korkmucak şekilde deneyimin var güvende olacağın bir ortamda daha önce aldıgının 2 katı lsd alabilirsin. Ama bir kaç gün içinde yaparsan yine hiç etkisi olmucaktır. İlk deneyimim 125 ug idi ve çok keyifli geçmişti 2 gün sonra 225 ug yaptım ve aynı kafayı yaşadım belki daha azı bile diyebilirim. Etkisini tamamen kaybettikten sonra tekrar lsd denemelisin bence. İstersen vendorunu değiştir yanında yedek pul bulundur 2-3 saat sonra ne kafa yaşayacağını zaten anlamış oluyorsun. Çok yetersiz olcağını düşünürsen 2. pulu yaparsın yada direkt 2 pul ile başla. Çorbacılardan aldıysan büyük ihtimalle 400 ug diyerek satmışlardır ama bilemiyorum :)

syrentia

Yeni üye
Diğer arkadaşım ayarlamış bir çorbacıdan. Ne kadar ug bilmiyorum bile sadece california sunshine mış adı artık ne demek tam bilmiyorum. Açıkçası gerçekten ucuz yollu kafalar derken harbiden yumurta poşetleri nalburlar vsden bahsediyorum hani onların tribal dünyasına aşinayım ve bu yaşıma kadar hiç bir zaman badtrip olarak adlandıracağım bir şey yaşamadım bile ben biraz pozitif ve ne düşünürsen onu yaşarsın kafasındayım. Ay bad trip yaşarmıyım diye düşünmekten badtribe düşen çok salak arkadaşım var maalesef o yüzden tecrübeliyim ve en azından onu anlayabilirim. Sanırım benim çorbacı belki güzel muhafaza etmedi belki ug düşüktü bilmiyorum ama istanbuldayım ama gerçekten çok zorlandığım oluyor bazı şeyleri bulmakta ..

Etki olayına gelince ben şu an hiç bir şey etki etmiş gibi hissetmiyorum ama sonuç olarak vücutta belli bir miktar girdiğini umuyorum tabi ki o tolerans ve direnç yapar bir sonraki için detoxluk süre bırakıp tekrar denemek istiyorum.

Kanka

Administrator
Yönetici
@GalibaGrower ağacı ızleyıp ne guzel ağaç dedıysen mal geçerli :D ben bı keresınde bı doğada kendı boyumda bı bıtkıya raslatım , güle benzıyor ama benım boyumda , başladım konusmaya ulan ne guzel bıtkısın senı bızım semte koysam cam fanusta mıllet foto cekılmeye farklı ıllerden falan gelır konusuyorum bıtkıyle arkadaş uyardı benı bıtkıylemı konusuyosun dıye :D

syrentia

Yeni üye
@GalibaGrower ağacı ızleyıp ne guzel ağaç dedıysen mal geçerli :D ben bı keresınde bı doğada kendı boyumda bı bıtkıya raslatım , güle benzıyor ama benım boyumda , başladım konusmaya ulan ne guzel bıtkısın senı bızım semte koysam cam fanusta mıllet foto cekılmeye farklı ıllerden falan gelır konusuyorum bıtkıyle arkadaş uyardı benı bıtkıylemı konusuyosun dıye :D
Hani şu kafanın yanına bile gelemedim öyle diyeyim belki de bünye hep kafa güzel gezmeye alıştı diye daha fazla doza ihtiyacım olabilir ya da kaliteli bir malzemeye

@Kanka bitki ise tanımıyorum kanka görmedim bilemiyorum ama ağaçsa benim ağaç olabilir aynı güzellik gibi duruyor :D

@syrentia kanka bende çocukken çok bulaştım ucuz yollu şeylere 10 senedir yok ama tecrübesi kalıyor beklentisi kalıyor. Ama ucuz yollularda birşeyler yaşıyorsun rüya gibi geliyor. Lsdde falan rüya değil gerçek temiz duru geliyor. Bad trip olayı bendede imkansıza yakın öldüğümü görsem kafa ayılana kadar bekleyim gerçekten ölüp ölmediğim o zaman anlaşılır diye sakince dururum. Ama lsd kafası çok uzun bad trip tripte olduğunu bilsen bile seni çok yorabiliyor diğer şeylerin tribinden ayıran bu bence. Tripte olduğunu anlasanda bilsende yinede rahatsız oluyorsun tecrübeli tripper olmak bu noktada işe yaramıyor o yüzden :) ex diğer maddeler falan senin beklentini çok iyi anlayabiliyorum. İlk lsd deneyimimde 125 ug ile fraktallar görmüştüm aynada kısa bir süre yüzümün aktıgını görmüştüm ama çok softtu yinede ve lsd bumu cidden bumu diye üzülmüştüm. Ya beklentini değiştir yada iyi bir detoks ile pul sayısını :)

syrentia

Yeni üye
@Kanka bitki ise tanımıyorum kanka görmedim bilemiyorum ama ağaçsa benim ağaç olabilir aynı güzellik gibi duruyor :D

@syrentia kanka bende çocukken çok bulaştım ucuz yollu şeylere 10 senedir yok ama tecrübesi kalıyor beklentisi kalıyor. Ama ucuz yollularda birşeyler yaşıyorsun rüya gibi geliyor. Lsdde falan rüya değil gerçek temiz duru geliyor. Bad trip olayı bendede imkansıza yakın öldüğümü görsem kafa ayılana kadar bekleyim gerçekten ölüp ölmediğim o zaman anlaşılır diye sakince dururum. Ama lsd kafası çok uzun bad trip tripte olduğunu bilsen bile seni çok yorabiliyor diğer şeylerin tribinden ayıran bu bence. Tripte olduğunu anlasanda bilsende yinede rahatsız oluyorsun tecrübeli tripper olmak bu noktada işe yaramıyor o yüzden :) ex diğer maddeler falan senin beklentini çok iyi anlayabiliyorum. İlk lsd deneyimimde 125 ug ile fraktallar görmüştüm aynada kısa bir süre yüzümün aktıgını görmüştüm ama çok softtu yinede ve lsd bumu cidden bumu diye üzülmüştüm. Ya beklentini değiştir yada iyi bir detoks ile pul sayısını :)
Dediklerine dikkate alarak en uygun zamanda tekrardan bir test sürüşü yapmak istiyorum çünkü hiç bir şey anlamadım tabi ki büyük ihtimalle pul veya doz olayına daha dikkat edeceğim. Eğer konuyu hoplatmak gibi olmazsa bi 15-20 gün sonra güncellemesini atarım

Dediklerine dikkate alarak en uygun zamanda tekrardan bir test sürüşü yapmak istiyorum çünkü hiç bir şey anlamadım tabi ki büyük ihtimalle pul veya doz olayına daha dikkat edeceğim. Eğer konuyu hoplatmak gibi olmazsa bi 15-20 gün sonra güncellemesini atarım
yok hoplatmak gibi olmaz aksine tekrar deneyimini paylaşırsan ben mutlu olurum okumaktan görüşmek üzere.

sinan789

Üye
bence dozajın düşüklüğünden bu şekilde kafa yaşamışsın sigarayıda kafanın sonlarına doğru içmeyi daha doğru buluyorum uzun süre ara vermeyi unutma her ay içilebilecek birşey olduğunu düşünmüyorum güncellemeni bekliyoruz :)

syrentia

Yeni üye
bence dozajın düşüklüğünden bu şekilde kafa yaşamışsın sigarayıda kafanın sonlarına doğru içmeyi daha doğru buluyorum uzun süre ara vermeyi unutma her ay içilebilecek birşey olduğunu düşünmüyorum güncellemeni bekliyoruz :)
özel bir nedeni var mı sigarayı sonlara doğru içmenin hani ex olayında seni yükseltiyor diye içtim bende o mantıkla yani.

Güncelleme yapacağım kesinlikle sağlam çorbacı veya fazla pulla :D malum bulmak zor

sinan789

Üye
ex kullanmadım hiç yükseltme anlamında değilde daha çok kafasının yavaş yavaş düşmesi için sonlara doğru içiyorum

fazla pul kullanmaktansa sağlam 1 tane kullanmanı tavsiye ederim uq miktarından emin olduğun birinden alırsan daha mantıklı olur :)

Ben de mantar deneyimlerimde pek halüsünasyon göremiyorum, geçen 3.5 gr aldım aç karnına ,renklerde fazla bir değişiklik olmadı elimi ayağımı filan değişik hissettim,kendimi tanığım değişik insanlar olarak algıladım kısa süreliğine, saate baktım 4-5 saat geçmiş sanıyordum 1 saat geçmiş ,daha çok iç gözlem derinlere inme oluyor ,bilinçaltının kapılarını açıyor gibi.Bad trip olmadı ama bir şeyler geliyor gibi üzerime hissettim ama zerre korku yoktu içimdeki leopar gücü nü tam olarak hissettim..Mantar alım amacımda ruhsal amaçlı zaten.Mantar gerçekten de öğretmen ve tedavi ediyor .Lsd ve san pedro yani meskalin denemek istiyorum.

syrentia

Yeni üye
ex kullanmadım hiç yükseltme anlamında değilde daha çok kafasının yavaş yavaş düşmesi için sonlara doğru içiyorum

fazla pul kullanmaktansa sağlam 1 tane kullanmanı tavsiye ederim uq miktarından emin olduğun birinden alırsan daha mantıklı olur :)
Ah keşke hangi pulun ne kadar ug olduğunu bilebilsem. Duman kanalından istemediğim kadar var yurtdışısı outdooru hazei. Ama bu tarz kanallara ulaşmak biraz zor oluyor ama araştırma içerisindeyim :D

syrentia

Yeni üye
Ben de mantar deneyimlerimde pek halüsünasyon göremiyorum, geçen 3.5 gr aldım aç karnına ,renklerde fazla bir değişiklik olmadı elimi ayağımı filan değişik hissettim,kendimi tanığım değişik insanlar olarak algıladım kısa süreliğine, saate baktım 4-5 saat geçmiş sanıyordum 1 saat geçmiş ,daha çok iç gözlem derinlere inme oluyor ,bilinçaltının kapılarını açıyor gibi.Bad trip olmadı ama bir şeyler geliyor gibi üzerime hissettim ama zerre korku yoktu içimdeki leopar gücü nü tam olarak hissettim..Mantar alım amacımda ruhsal amaçlı zaten.Mantar gerçekten de öğretmen ve tedavi ediyor .Lsd ve san pedro yani meskalin denemek istiyorum.
Ya ben merak ediyorum mantar değilse ki sen söylemişsin görmedim diye.Bu halis gördüren ne bileyim anlattığım şeyleri yaşayabileceğim şey nedir

Avare

Doktor
Kankam dozaj düşüklüğünden dolayı sadece hafif hissiyat gelmiş sana.
Daha önce defalarca alıp sonrasında bir arkadaşın artık ondan almayın kağıtları neredeyse boş dediği bir vendordan ne yazık ki almış bulunup elimde bir miktar vardı arada öylesine atıyordum. Sonra muazzam saflık ve kalitede bir ürün keşfettim ve ilk aldığımda dedim ki bize bu zamana kadar 200 diye sattıkları 25-50 imiş :)
Pazar günü düğün vardı İstanbul'da bir tanıdığın arabayı da ben sürmediğim ve kağıtlarda artık iyice kendinden geçtiği için pazar sabah 10:30 da 2 pul birden salladım.
Yol boyunca sanki lunaparkta eğlence trenindeydim peşine gelin alma salona geçme derken peek bitmişti ve düğün salonunda çocukları pistten aldırmıştım :D güne bilimum çiftetelli,halay,horon vs ile damgayı vurduktan sonra akşam trafiğinde müzik eşliğinde gökdelenleri kocaman olmuş gözbebeklerimle izleyerek eve geldim 00:30 da ve şuan saat 4:08 3 saat sonra uyanmam gerekiyor fakat henüz uyuyabilmiş değilim.
Asidi seviyorum...

syrentia

Yeni üye
Kankam dozaj düşüklüğünden dolayı sadece hafif hissiyat gelmiş sana.
Daha önce defalarca alıp sonrasında bir arkadaşın artık ondan almayın kağıtları neredeyse boş dediği bir vendordan ne yazık ki almış bulunup elimde bir miktar vardı arada öylesine atıyordum. Sonra muazzam saflık ve kalitede bir ürün keşfettim ve ilk aldığımda dedim ki bize bu zamana kadar 200 diye sattıkları 25-50 imiş :)
Pazar günü düğün vardı İstanbul'da bir tanıdığın arabayı da ben sürmediğim ve kağıtlarda artık iyice kendinden geçtiği için pazar sabah 10:30 da 2 pul birden salladım.
Yol boyunca sanki lunaparkta eğlence trenindeydim peşine gelin alma salona geçme derken peek bitmişti ve düğün salonunda çocukları pistten aldırmıştım :D güne bilimum çiftetelli,halay,horon vs ile damgayı vurduktan sonra akşam trafiğinde müzik eşliğinde gökdelenleri kocaman olmuş gözbebeklerimle izleyerek eve geldim 00:30 da ve şuan saat 4:08 3 saat sonra uyanmam gerekiyor fakat henüz uyuyabilmiş değilim.
Asidi seviyorum...
Kankam tam olarak bundan bahsediyorum sanırım benim çorbacının saklama koşullları ya da ugsi çok düşüktü ki ben hiç bir şey hissetmedim yoksa 1-2 arkadaşım daha sana benzer hikayeler anlattı. Fiyat ortalaması nedir şu an istanbulda 1 pul için kanka kendi çorbacım ile kıyaslamak istiyorum.

Zaten yeni bir tane buldum aldığımdan biraz pahalı ay başında 15 gün sonra yani ondan deneyeceğim umarım aynı tarz şeyleri yaşarız. Ama dediğim gibi halis görmek ilk önceliğim :D Bilinç altım çıksın böyle dünya yüzeyine istiyorum :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    ****** ** ****** *** ******* ** **** ******* ** ******* ******** ***** ** ***** ****** **** *** ******* hahahaha**** hahahaha* *****
  • S sharkek:
    ** ***** hahahaha***
  • O obeb:
    ****** ****** hahahaha*** *** *** ***** ********
    ****** ****** hahahaha*** *** *** ***** ********

****** ********* ****** **** **** ***** * ******* hahahaha*
  • S sharkek:
    ***** hahahaha ******* **** ***** ********* *** * **** ****** hahahaha** ******* ******
  • O obeb:
    ****** ****** ******** *** hahahaha* ** ******* hahahaha***
  • S sharkek:
    ***** ***** **** ********* ****** hahahaha***
  • O obeb:
    ********** ***** ****** ********** ****** **** hahahaha* ****** ****** ** *** ***** ****
  • S sharkek:
    **** *** * **** *** ********** ***** **** ***** ** ******* *** **** **** *** ********* ******** **** ********** ******** ****** **** ****** **********
    **** *** * **** *** ********** ***** **** ***** ** ******* *** **** **** *** ********* ******** **** ********** ******** ****** **** ****** ********** ** ******** ***** ******** ********** ******* *** ***** ******** ********* ******** ****** ******** **** ******** ***** ******** *********
  • S sharkek:
    +1
  • S sharkek:
    ********* *** ***** ********** *** **** ***** hahahaha ** **** *** **** **********
    * ** ********** ****** ** ** ** ****** **** hahahaha***** ****** *****
  • S sharkek:
    *** ** ******* ** ****** ****** hahahaha** ***
  • S sharkek:
    Lemonhazelover Lemonhazelover: ***** ** ******