İlk bitkim hakkında yardım

agacan37

Yeni üye
Hepinize selamlar kankalar ben de artık dışarıdaki bok sigaralardan skunktan sıkılıp grower olmaya karar verdim ve kendi içtiğim sigaranın içinden çıkan tohumu ektim. Kara düzen bir sistem kurdum 250w mh ampul kullanıyorum şu an gelişme sürecinde , geçenlerde fazla gübre verdiğim için yapraklarda yanıklar oluştu ama asıl konu yapraklar kıvrık kıvrık olmaya başladı acaba nedendir ? Ve bitkinin sağında solunda tohumlar çıkmaya başladı yapmam gerekenler nelerdir yardımcı olursanız sevinirim bunlarda fotolar [font=.SF UI Text][font=.SFUIText]https://imgur.com/aosY0Fy[/font][/font]
[font=.SF UI Text][font=.SFUIText]https://imgur.com/bNu5v1k[/font][/font]
[font=.SF UI Text][font=.SFUIText]https://imgur.com/vkYSGCF[/font][/font]
[font=.SF UI Text][font=.SFUIText]https://imgur.com/OrzDXPx[/font][/font]

nightdrive

Yeni üye
Dostum öncelıkle bıtkınde tohumlar cıkıyor demıssın yanlıs gormedıysem bitkin ERKEK.Erkek oldugu ıcın at kurtul ama tam anlammız ıcın daha duzgun fotograflar cek yapraklarının oradan.
Biktin ısı stresınde sıcaklıgın ve nemın kac o bılgılerı yaz.
Ama önce yapman gereken bıtkının cınsıyetını belırlemek ben fotograflarda yanlış görmedıysem erkek

o kadar masrafa uğraşa riske girmişken keske 200 300 daha verip genetic tohum alsaydın. bitkin erkek gibi gözüküyor.

Malesef  sömek yapmaz dostum. Sen iyisi mi aç leafly istediğin mod a aromaya kafaya uygun tohumu seç  gidip  5 adet farklı farklı sipariş ver. En baba geneticleri iç. 
Ki zaten bu dişi çıksa bile yapraklarından belli bitik sigara bi anlamı yok. Torbacınla görüs daha iyi olurdu.

T

tuna

Guest
Kanka sök at bunu daha fazla masraf ve zaman kaybı yaşama. Kendine uygun genetiği seç, siparişini ver ve tekrar başla.

Edit: Bitkinin dişi çıkma ihtimalide var, ancak bu bitkinin verdiği sömekler ne kadar sağlıklı olur tartışılır.

Ayrıca bitkinde kök sorunuda var.

Cvp: İlk bitkim hakkında yardım

agacan37' Alıntı:
O zaman tohum arayışına girsem iyi olacak sponsor site harici güzel bi site önerebilecek var mı ?

dostum burda yasak baska site vermek growdiaries e girip ordan kim hangi genetiği yetiştirmiş ne şeklde yetiştirmiş hangi tohum sirketinin tohumunu yetiştirmiş hepsne bakabilirsin. Ordakilerin %99.9 u en baba tohum şirketleri zaten hic brinde bir sorun olmaz. Bu arada alacağın firmayı buldugunda sitesine girip ilk önce mail adreslerine ( eğer tr de isen ) mail atıp yaşadıgın ülkede bunun legal olmadıgını delivery shipping i x2 kat önlemle sana göndermelerini iste. diğer türlü sorun yaşayabilirsin. afiyet olsun

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Narkotik Narkotik:
    +1
  • M Marryhuana:
  • ax-b ax-b:
    ****** * ****** **** ******** ***** ** ********* ***** hahahaha* hahahaha hahahaha* **** ****** ******** ********** ******* ** ***** ********* ********** ****** *
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    * ** ******** ******* ********** * ****** ******** *
  • ax-b ax-b:
  • M Marryhuana:
    ******* * ** *** ***** *** ****** *** * * ***** ********* ***** ***** ******* ** ** ***** ****** ******* ** *********
  • M Marryhuana:
  • Emmy Emmy:
    ***** * ******** *** ******** ****** *** *** ******* ******** ********* *** hahahaha*** **** ******* ****** **** *****
  • ax-b ax-b:
    ******* ******* ***** ***** ****** **** ******** ****** *** ******* ****** ****** ***** * ******** ******* hahahaha* *
  • ax-b ax-b:
    ********* ******** ******* ***** ********* ** ********** ***** * ******** *** ******** ****** *** *** ******* ******** ********* *** **********
  • Emmy Emmy:
    ***** *** ** ****** hahahaha***** ******** ******* ***** ********* ** **********
    +1
  • ax-b ax-b:
  • ax-b ax-b:
  • Emmy Emmy:
    ******** *** ** ****** *** ****** ***** ***** ***** ****** ***** ****** ***** ***** ******
  • Emmy Emmy:
    ***** ********** ***** *** **** ***** ******* ******* *** ** *** ******* ***** ****** ****
    +1
  • ax-b ax-b:
    ***** **** hahahaha** ******* ********* ******** *** ******* ********** *** ********* **** hahahaha**
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ******** **** ******** *** ***** ******* ***** **** hahahaha** ******* ********* ******** *** ******* ********** *** ********* **** hahahaha**
  • ax-b ax-b:
    *** *** ********* ********** ** *** ** ********* ********** ********** *****
    +1
  • ax-b ax-b:
    ***** ****** ******* ***** ***** hahahaha ***** ****** * **** *** ***** **** ********** ****** **** ** ********** *** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
  • ax-b ax-b:
    *** ****** ******* **** ***** ********* ***** ******** hahahaha****
  • Emmy Emmy:
    Emmy Emmy: ***** ****** ******* ******** *******