İlk defa böyle bir şey ile karşılaştım (yardım)

buRROCK

Üye
selam kankalar, kızım yaklaşık 3 aylık ama çiçeklenemiyor. nedenini bilmiyorum. 3-4 yıldır kendi çapımda 1-2 bitki yetiştiriyorum balkonda. Ama bu sene bitkim bir türlü çiçeklenmedi. tohumunu güzel bir cigaradan almıştım. ne oldugunu bilmiyorum. Küçük küçük sakallar çıktı ama arası çok boş. ne yapsam bilemedim. yardımlarınızı ve düşüncelerinizi almak için bekliyorum. şimdiden teşekkürler.

https://ibb.co/0twgtHX

https://ibb.co/GJcdP4n

hermesforever

Kıdemli Üye
Outdoorda gün ışığı henüz kısalmadığı için çiçeğe girmekte zorlanıyor bitki, hatta tekrar vege girebiliyor, ben kabinde 12-12 ye aldım sömekler olgunlaşmaya başladı. Dumanın bol olsun.

Ü

Üye silindi 25603

Guest
Selam dostum, o kücük sakal dedigin calyx larin üstüde cikan pistiller, yani disilik organi. Sabret outdoor yapiyorsun, 21 temmuzdan sonra günler kisalmaya geceler uzamaya basliyacak.agustos basindan itibaren sömege girer bitkin. Biraz egimi verip alttan yaprak budarsan hasat icin iyi olur. Kafana göre budama, forumlara gir, LST egitimin oku ona göre yap.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha* ******* ** ***** hahahahahahahaha*******
    +1
  • lavrens lavrens:
    ****** ****** ******* ********** hahahaha*** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ********** ****** ** ******* hahahaha* ***** **** ***** hahahaha ***** **** ***** ** **** **** ****** **** ****
  • içiciadam içiciadam:
  • Lew4nd0w5k1 Lew4nd0w5k1:
    *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** hahahaha******** ******* ** *****
    +1
  • Houp53 Houp53:
  • içiciadam içiciadam:
  • Houp53 Houp53:
    hahahahahahahaha
  • içiciadam içiciadam:
    ***** **** **** ********** *** **** ** ***** *** *** ****** hahahaha* hahahaha**** *** ***** *** ***** ********* ****** ***** *** ******* ******** * ***** ******* ** *******
    ***** ******* * ***** ****** ****** *** ********** **** **** ********** *** **** ** *****
    +1
    **** **** **
  • NewGardener NewGardener:
  • Houp53 Houp53:
    ***** ******* ********** ****** ****** **** ****** ***** ********* ****** ****** ********* **** hahahaha* **** *********
  • içiciadam içiciadam:
  • NewGardener NewGardener:
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    ** ******** ******* ***** ******* ******* **** ****** ******* ******* **** *******
    ***** * ** ****** **** ****** *** ********* ***** ******** hahahaha **** *** ******* ***** ****** **** ** ******* **** hahahaha* ****** ******* ********* ***** ******** **** *********
    +1
  • Houp53 Houp53:
    hahahaha ****** ***** ********* ****** ******* ******* ********** hahahaha ****** ****** **
    ****** ** hahahaha*** hahahaha* ***** *** hahahaha**** ***** ***** hahahaha*
  • Houp53 Houp53:
    *** ****** hahahaha*** *********
    ***** hahahaha* **** ********* ********* *** **** *******
  • T Turco:
    * *
    T Turco: * *