İlk defa karakol biraz akıl verin lütfen

• Konbuyu başlatan Üye silindi 30129
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 30129

Guest
gecmıs olsun bu sebebten dolay sahıllde parkta ve arabda hata vs yerlerde bunu kullanmak dogru deıl ev abı ev bunu evınde ıcııcen en kotu 3 4 kısı bır ev tutucaksın dandık bır orda oturucaksın bu muhabbete yada evıde en kotu denetım olur baska bısey olmaz ılk sefer oldugu ıcın 2. de sıkıntıya sokarlar dıye bılıyoru
ordaki amcada bi bok yiyosanız evde yiyin dedi aynı böyle

DopamiN

Üye
Sadece 4gr 60 tl TLye aldıgımı söyledim saf oldugu icin kimse almıyor içmiyor ve arkadasımda bana hediye etti bedavaya vermiş olmasın diye para verdiğimi söyledim gercekten de böyle
saf oldugu için kimse almıyor içmiyor ne ya millet dogal arıyor bulamıyor millet ne içtigini bilmek için grow yapıyor birsürü masraf edip risk alıp sırf doğal olsun diye + 4gr 60 tl enteresan arkadaşın sana sağlam güzellik yapmışta sen adamı yakıcan bro demek ki kime sigara yaptıgına dikkat etmek lazım

Kardeşim geçmiş olsun ikametgah adresin neresi ise oraya tebligat gelir mahkemeye çıkarsın denetim verir mahkeme sana sicil kaydında veya karşına çıkacak hiç bir yerde görünmez maksimum olacağı bu bende yakalanmıştım denetim bile yaktim :) çok sorun olmaz sadece gel git yoracaklar seni korkutacaklar

Dr.Otker

Üye
dostum bende tahlil verdim tam unuttm evden aradılar ikametgaha kagıt yolluyorlar 6 ay kadar ronra istersen ikametini degistir eger onlar oraya yollamazsa sana gelir .

Kimde Bu

Müptezel
dostum bende tahlil verdim tam unuttm evden aradılar ikametgaha kagıt yolluyorlar 6 ay kadar ronra istersen ikametini degistir eger onlar oraya yollamazsa sana gelir .
İkamet degisikligine gerek yok aklinizda bulunsun adliyeye adres degisikligi dilekcesi verirseniz tebligatlar dilekcede belirttiginiz adrese gelir

Lowmembers

Müptezel
Merhaba arkadaslar ben dün aksam arkadasla tüttürken arkamızdan bir fener geldi camları açınca amca bir iç çekerek mis gibi kokuyor dedi ve bizi indirdi arkadasımda ve bende saf ot vardı hayatımda ilk defa karakola girdim kendimi okadar kötü hissetim ve utandım ki ölmek istedim denebilir. Amcalardan biri ifadeni içmek icin beraber aldık deyin ve geldiğimizde kendi rızanızla polislere teslim ettik deyin dedi ve aynen öyle söyledik tahlil sonuclarıma baktığımda "tetrahidrocannabionol" (92.8Pozitif)(ref aralığı:0-50) yazıyor. Diğerleri hep negatif benim hiç sicil kaydım yok ve daha önce polisle bile konuşmamışımdır. Ailemin öğrenmemesini istiyorum ve lab hemşireliği son sınıf öğrencisiyim polisler güler yüzle kısık sesle korkma hiç bişey olmıcak dediler. Ama yine de çok korkuyorum tahlil den sonra başıma ne gelicek bu saaten sonra sicilime işlenirmi yada mahkeme duvarı görürmüyüm lütfen beni aydınlatın kafanızı da şişirdim kusuruma bakmayın herkeze iyi günler yorumlarınızı bekliyorum
Siciline işlenecek bro. Sabika gibi degil ama guvenlik skruturmasi gerektiren devlet kurum ve kuruluslari ve kurumsal firmalara giremezsjn bu bir engeldir. Silah ruhsati alamazsin en basitinden. 5 yil boyunca hicbir sekilde tekrar yakalanma o zaman hakimin jnsiyaufine bagli fakat kitapta cezaevi yaziyor. Sabika gerektirdigi yaziyor. Sana denetim verirler tedavi uygulatabilir savci. Sana simdi bi tiyo vericem. Bir sekilde savcıyı bul. O savciyi bul anlat hayatini son sınıf oldugunu ksia ve öz anlat. Uzun lafa katlanmaz dinlemez çık der yakar hayatını. Sana denetimlis erbestlik tedbiri ve tedavi uygulanmasi karari vermeden savcı. Git savcıyı bul durumu anlat. Denetimdir trdavidir vermesin. Verirse yandın gittin dostum dogrular acıdır

Lowmembers

Müptezel
Sadece 4gr 60 tl TLye aldıgımı söyledim saf oldugu icin kimse almıyor içmiyor ve arkadasımda bana hediye etti bedavaya vermiş olmasın diye para verdiğimi söyledim gercekten de böyle
Sen varya sen. Aptal. Degidtir o ifadeni. O cocuk senin yuzunden hayati biticek yillarca iceri alirlar onu. Olum sen hakikaten embesilmişsin kusura bakma da. Yazik degilmi. Burda kendi gotunu kurtsrma belasina adamdan pada ile uyusturucu aldigini soylemissjn.. git savciyi hul hem bj ifadeni degistir. Majalleden aldik ffalan de. Hem de kendi gotunu kurtarmaya calis. Ayip olum nasil insansiniz o arabaya nasil binmeye yetiyor buna yetmeyen zekalariniz. Ozur dilerjm sana kurtulus yolu sundugum icin biraz kaba konusma hakkini buldum kendimde. Beni dinlersen korkma

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • kawinnnz kawinnnz:
    ******** hahahaha * *******
  • D despotdes:
  • kkush kkush:
    **
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
    +1
  • D despotdes:
  • Night owl Night owl:
  • kkush kkush:
    ** ***** ******* ****** ********** ** ****** ** ******* **** hahahaha********** *****
    +1
  • D despotdes:
  • T thescq:
    hahahahahahahaha ** ****
    +3
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    ******** *** ******** ****** ****** hahahaha ****** ******** ******** ** ******* ******
  • kawinnnz kawinnnz:
    hahahahahahahaha ** **** *****
  • T thescq:
  • D despotdes:
  • A ax-b:
    *** ********** **** **
    +1
  • kkush kkush:
    ******** ********** ******** *** hahahaha******
    +1
  • kawinnnz kawinnnz:
    *** **** ****** ***** ** **** hahahaha*