İlk defa sigara yakalattım denetime gitmezsem ne olur

Ivory01

Yeni üye
Arkadaşlar herkese selamlar 5 ay önce sigara yakalattım ifade verdiğim zaman tedavi olmak istemediğimi de belirtmiştim. Sicilim tertemiz ilk sigara yakalatışım Turizm sektöründe çalışıyorum 7-8 ay Antalya’da yılın geri kalanı adana’dayım süreci nasıl yaparım bilmiyorum daha dosyam bile açılmadı çalışmam lazım ama denetim olayı çok canımı sıkıyor gitmeyi düşünmüyorum tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsa çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

HibenHigh

Yeni üye
Ben de calisiyorum ve program, gorusmeler basladiginda 2 haftada bir ona ayiracak zamanim olmayacak. Bu durumu nasil cozebilirim var mi tavsiyeniz ?

Arkadaşlar herkese selamlar 5 ay önce sigara yakalattım ifade verdiğim zaman tedavi olmak istemediğimi de belirtmiştim. Sicilim tertemiz ilk sigara yakalatışım Turizm sektöründe çalışıyorum 7-8 ay Antalya’da yılın geri kalanı adana’dayım süreci nasıl yaparım bilmiyorum daha dosyam bile açılmadı çalışmam lazım ama denetim olayı çok canımı sıkıyor gitmeyi düşünmüyorum tecrübesi olan arkadaşlar paylaşırsa çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.
öyle bir dünya yok kanka denetimi yazıyorlar seve seve ya da s.ke s.ke gidiyorsun devlet böyle şeylerde gözünün yaşına veya senin isteklerine bakmaz he gitmedin arama çıkar sokakta paket olursun aranman var diye karakola atarlar seni davaya çıkartırlar böyle bir davranış uyguladığın içinde ceza vermiyicek savcı bile cezayı basar içeri girersin işin kısacası özeti bu. geçmiş olsun bu arada dostum....

HibenHigh

Yeni üye
Denetimin iptali icin dilekce falan gordum internette yazsam ise yarar mi acaba hani calsiyorum haftanin 6 gunu ve calistigim yer ikametime cok uzakta olacak. Illa ihlal olur 1 yil icinde. Bir sekil cozmek lazim bunu

Denetimin iptali icin dilekce falan gordum internette yazsam ise yarar mi acaba hani calsiyorum haftanin 6 gunu ve calistigim yer ikametime cok uzakta olacak. Illa ihlal olur 1 yil icinde. Bir sekil cozmek lazim bunu
kanka denetimin iptali için dilekçe yazsan bile umurlarında olmuyor haberin olsun her türlü o denetime gidiyorsun gelen kağıtta yazan durum zaten işe gidiyorsa işi bırakıcak başka bir şey yapıyorsa bırakıcak ve tedaviye uyacaktır ve gelecektir diyor

birde o denetimde herkes çalışıyor işe gidiyor bazıları 60 km uzaktan geliyordu hani senin durumun çok umurlarında olmaz he ihlal edersin gitmezsin işte davaya çıkıyorsun ben şuan bekliyorum ama ben denetimi ihlal etmedim paşalar gibi 4 idrar verdim temizdi içmedimde 2 seneye yakın

HibenHigh

Yeni üye
birde o denetimde herkes çalışıyor işe gidiyor bazıları 60 km uzaktan geliyordu hani senin durumun çok umurlarında olmaz he ihlal edersin gitmezsin işte davaya çıkıyorsun ben şuan bekliyorum ama ben denetimi ihlal etmedim paşalar gibi 4 idrar verdim temizdi içmedimde 2 seneye yakın
gidecez mecbur anlasilan. Bi caresine bakmaya calisirim is yerine bahane bulup peki program saatlerinde duzenleme yapiyorlar mi acaba kendimiz belirlesek ? Simdi senin muhabbeti okudum forumda da denetimi yaktin sonrasinda diyelim hagb denilen sonuca varildi. Ondan sonra ne oluyormus yine bir denetim mi yoksa kapaniyor mu dosya sicile islenmeden ?

Son düzenleme:

HibenHigh

Yeni üye
Kanka sen bi de neden 4 idrar verdin nasil oldu o durum ? Benim simdi 3 idrar var sonrasinda programa aliyorlarmis 2 haftada bir gidip gorusup imza atiyosun sen ona katilmadin mi ? O programlara katilmadan sadece idrar vererek kurtulabilir miyim bu isten ? En kotu ihlal edip patlatsam ne olur yatar miyim yoksa yirtma sansim var mi ?

HibenHigh

Yeni üye
kanka ben yurtdisi dusunmuyorum simdilik muhendislik okudum senin gibi 3 ay gidip yirtabileceksem cok iyi olur 12 ay surekli is yerinden kacip imzaya gitmek zor olacak benim icin. Uzun zaman oldu icmiyorum zaten aramiyorum da yeter ki su denetim belasindan kurtulayim istiyorum. Adres degisikligi yapcam yeni gidecegimDSM ye soylesem yardimci olurlar mi seninki gibi ?

Hacı gitme işi sıkıntıysa ilk teste pozitif ve r direk dava görülüyor denetim slıyosun yani bi yere gitmene gerek kalmıyor direk davan görülüyor 5 yıl bi suça bulaşma hedabı oluyor

HibenHigh

Yeni üye
Simdi ihlal edip patlatsak denetimi surec nasil ilerliyor calistigim yere gelmezler dimi? Ikamet adresime kagit yollarlar hakim karsisina cikarim orda sonuc ne olursa o belirler dimi bu surec ne kadar surer denetimi patlattiktan sonra ? Daha onceden herhangi bir dosyam yok sicilim temiz

ElCuervo

Yeni üye
İkametini çalıştığın yere al daha sonra dosyanı oraya taşı kuzen başka çaren yok. Çok zor bi olayı yok ama bu dosya taşıma işi biraz uzun sürüyor 2-3 ay kadar. Denetimli serbestlik boş bi sebepten patlatılacak bir şey değil , yanlış hayırlamıyorsam en fazla 1 kere katılmama hakkın var ondada çok geçerli bi bahanen olması lazım hatta bunu belge ile ispat etmem lazımdı sanırım. Dosyanı taşı , 3 idrar temiz var, 2 haftada bi gidip imza at. Boş bi karın ağrısı malesef ama uyum sağlamazsan kendini daha fazla uğraştırırsın . Bi arkadaş pozitif ver direk davam görülsün felan yazmış kanka öyle bişe yok 3 kere ilk gittiğinde herhangi bitince pozitif verirsen 6 lıya çeviriyorlar. Yani 6 kere temiz idrar vermen gerekiyor bu sefer

İkametini çalıştığın yere al daha sonra dosyanı oraya taşı kuzen başka çaren yok. Çok zor bi olayı yok ama bu dosya taşıma işi biraz uzun sürüyor 2-3 ay kadar. Denetimli serbestlik boş bi sebepten patlatılacak bir şey değil , yanlış hayırlamıyorsam en fazla 1 kere katılmama hakkın var ondada çok geçerli bi bahanen olması lazım hatta bunu belge ile ispat etmem lazımdı sanırım. Dosyanı taşı , 3 idrar temiz var, 2 haftada bi gidip imza at. Boş bi karın ağrısı malesef ama uyum sağlamazsan kendini daha fazla uğraştırırsın . Bi arkadaş pozitif ver direk davam görülsün felan yazmış kanka öyle bişe yok 3 kere ilk gittiğinde herhangi bitince pozitif verirsen 6 lıya çeviriyorlar. Yani 6 kere temiz idrar vermen gerekiyor bu sefer
Hacım geçen sene başıma geldi 3 değil 6 kere veriyosun zaten sonuncuda içmememe rağmen pozitif çıktı yanımda içildi çok küçük bi miktar çıktı ama dava mahkemeye çıktı hakim ablamız bir güzel azarladı itin gotüne soktu, 5 yıl dnetim verdi hiç bir suça karışma diye bitti muhabbet yeni bişey çıkıp değiştiyse onu bilmiyorum dediğim gibi..

Hacım geçen sene başıma geldi 3 değil 6 kere veriyosun zaten sonuncuda içmememe rağmen pozitif çıktı yanımda içildi çok küçük bi miktar çıktı ama dava mahkemeye çıktı hakim ablamız bir güzel azarladı itin gotüne soktu, 5 yıl dnetim verdi hiç bir suça karışma diye bitti muhabbet yeni bişey çıkıp değiştiyse onu bilmiyorum dediğim gibi..
5 yıl denetimli serbestlik mi verdi kanka 5 yıl suça karışmama + hagb mi denetime gidiyor musun şimdi o kısmı anlamadım 5 yıl denetimli serbestlik verdiyse o ne **** ya

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    **** ******** **** ********** *** **** ********** **** ***** ****** *** ***** *** ***** ** ******* ******** ** *** ********* ********* ** hahahaha** ******* **** ***** **** ***** ******* ******
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ***** ***** hahahaha**** ********
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ******** ******** ****** ******* ** ** ****** *** ********* ******** ****** ***** ***** ******* ***** ** ***** *** **** hahahaha ****** ***** ******** ** hahahaha** ***** ********* hahahaha* **** ****
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
    ******* hahahaha***
  • Night owl Night owl:
    **** ** ******* *** ****** *** ******* hahahaha***
    +1
  • F Firstgrow0:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ****** ** ** ***** ** ******* ******* *** *** ****** *** *** ** *** *** ** ****** **** *******
    +1
  • Night owl Night owl:
    *** ***** *** ******* ****** ****** ******* ** ******** ** ********** **** * ***** ***** ****
  • Night owl Night owl:
    ***** **** ***** ***** ****** ******** ***** ******* ** ** ** ********* ********* ******** *** ****** ***** *** ***** ********* ****** *** *** ******** ********** ***** ****** ******* ******** ***** ****** ******* ***** ****
  • F Firstgrow0:
  • F Firstgrow0:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ***** ***** ******** **** hahahaha **** ****** ***** ***** ****** ******* *** ***** ****** ******* ****** ****** ********* ***
  • Night owl Night owl:
    **** ** ** ***** *** ***** **** ****** ** ** ** ********** ***** ***** ******** ********** ***** ****** **** ********** ****** ***** ******** *****
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** hahahaha**** ***** ******** **** hahahaha **** ****** ***** ***** ****** ******* *** ***** ****** ******* ****** ****** ********* ***
  • F Firstgrow0:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
    ******** hahahaha ******** ******
  • Night owl Night owl:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahaha****
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ******** ******* ** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha*
    Bandaleros Bandaleros: ******** ******* ** ***** ******** hahahaha ******** hahahaha*