İlk deneme yapılan işlemler öncesi ve sonrası için yardım

Lowmembers

Müptezel
50 gün ışığı 40 beyaz göndermişler
Dogrusu bu. Sana da gun ışığı lazım. Hepsini gün ışığı alsaydın keşke. Param yoku
Aşağı indirdim bende saksıları altına yükseltici koydum ışık arası 15 felan oldu içerisi panayır gibi yerlerinide değiştirdim saksıların hasata yakin olanları yoğun ışığa aldım bakalım beklemedeyim .d
Eline saglik bro. Bi resim atsaydın belki cok yakin falandir bide strese girmesinler. Güzel ama. Topmax i verdinmi peki?

Dogrusu bu. Sana da gun ışığı lazım. Hepsini gün ışığı alsaydın keşke. Param yoku

Eline saglik bro. Bi resim atsaydın belki cok yakin falandir bide strese girmesinler. Güzel ama. Topmax i verdinmi peki?
Verdim lt 2ml 10lt suya 25 grow 40 bloom 20 top 50 solucan resmi yarın atarim kapıları açınca içerisi lunapark gibi oluyo .d işimizi vermeyek ama biraz yakın oldular özellikle yeni somege başlayanlar havalandırmayı onlara tuttum sıcaktan kuruyup yapmasınlar diye gözlemliyorum sürekli sararma olduğu an yatiricam olmazsa devam

Verdim lt 2ml 10lt suya 25 grow 40 bloom 20 top 50 solucan resmi yarın atarim kapıları açınca içerisi lunapark gibi oluyo .d işimizi vermeyek ama biraz yakın oldular özellikle yeni somege başlayanlar havalandırmayı onlara tuttum sıcaktan kuruyup yapmasınlar diye gözlemliyorum sürekli sararma olduğu an yatiricam olmazsa devam
Sürekli solucanla verdiğin için sanırım hiç eksiklik duymadilar 1 kere bile denk gelmedim gözle görünür bı stres hep aynı orantida yapraklarıni açtılar büyüdüler felan

Resimler böyle dostum sağ arkadaki çok yakındı yanıklar gördüm 1 yaprakta indirdim aşağı birazda ışıktan uzaklastirdim büyüteç alıp trikomlari çekmem lazım hangi zamanda flush geçmem gerektigini bilmiyom ama araştırıp bulucan artik

Lowmembers

Müptezel
Resimler böyle dostum sağ arkadaki çok yakındı yanıklar gördüm 1 yaprakta indirdim aşağı birazda ışıktan uzaklastirdim büyüteç alıp trikomlari çekmem lazım hangi zamanda flush geçmem gerektigini bilmiyom ama araştırıp bulucan artik
Kard8 sari gun isigi yokki aralarında. Hepsi beyaz bunların

Lowmembers

Müptezel
Kucuk resim bakinca evet .d sari oldugu belli oluyor .d ulan varya 2 side sari olcakti ki. Hala gec degil senin icin .d alanilirsen bekleme. 8htiyac olan şeyler aninda karsilanmasi gerekrcek ileride de. Hazirlikli olmalisin daima kanka. Borç ile borç ödediğim bile oluyor .s

Kucuk resim bakinca evet .d sari oldugu belli oluyor .d ulan varya 2 side sari olcakti ki. Hala gec degil senin icin .d alanilirsen bekleme. 8htiyac olan şeyler aninda karsilanmasi gerekrcek ileride de. Hazirlikli olmalisin daima kanka. Borç ile borç ödediğim bile oluyor .s
Bende aynı durumdayım .d maaşı alayım çarşıdan alicam 50 yanına bitane beyaz şuan yeni somektekilerin üzerinde ona göre dizdim

Gidişat iyi ama her geçen gün biraz daha gelişme var bakalım .d az kaldı

Ü

Üye silindi 22665

Guest
Kanka torchlarin üstündeki plastiği çıkar.isik artar

Kardo kırıp cikarirsan ışık yayılması bozulacak. Istedigin gibi yayilmiycak. Simdiden söylüyorum
Dostum triler süt beyazı oldu gözle bakınca LED yardımıyla yeşil üzerinde süt beyazı gibi duruyorlar yan daldan bı somek aldım ufoda kuruttum içtim gayet güzel kademe kademe yükseliş yapıyor inceledim tüm yüzde 70 someklerde tri renkler aynı yarın flush atmayı düşünüyorum 4 günde öyle bekler tam kıvamına gelir sanırım büyüteç söyledim yarın elimde olur heralde

Lowmembers

Müptezel
Dostum triler süt beyazı oldu gözle bakınca LED yardımıyla yeşil üzerinde süt beyazı gibi duruyorlar yan daldan bı somek aldım ufoda kuruttum içtim gayet güzel kademe kademe yükseliş yapıyor inceledim tüm yüzde 70 someklerde tri renkler aynı yarın flush atmayı düşünüyorum 4 günde öyle bekler tam kıvamına gelir sanırım büyüteç söyledim yarın elimde olur heralde
Elleme dostum. En azından birkaç amber görünce flushla ve kes. Bence yani

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
  • blackmambaa blackmambaa:
  • S sharkek:
  • M Marryhuana:
    **** **** ********* ****** ***** ******** ** ******* ****** ******* ****** *******
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    *** ***** ********* ******* ***** *** ******* ********* hahahaha ****** *****
    hahahaha
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ****** ***** *** hahahaha *** ****** ******* ******* ******** ******
  • S sharkek:
    ***** ******** ****** ******** ***** ******* ** hahahaha
    hahahaha * ****** ****** ****** ******* ********* hahahaha
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
    ****** ****** *** ********* ***** **
  • M Marryhuana:
    hahahaha ** *** **** ***** ********** ****** ******* ***** ******** ***** ********** ******** ******* ******* ******** ****** ** ***** ******** ** ******
  • M Marryhuana:
    **** * **** **** ***** ***** ***** ********** ***** hahahaha*** **** hahahaha ****** ***** ******** ***** hahahaha*** *** ******** *****
    M Marryhuana: **** * **** **** ***** ***** ***** ********** ***** hahahaha*** **** hahahaha ****** *****...