İlk Deneyim yorumlarsanız sevinirim

endnyz1

Yeni üye
Cümleten selamun aleykum ilk defa yetiştiriyorum bahçemde bitki 63 günlük sürekli boya gidiyor gelişiminde bi sıkıntı var mı 2-3 yaprakda leke bir yapraktada yırtılma var 2 hafta önce güvercin şerbeti verdim çok verdigimi söylediler o günden beri herhangi bir gübre vermedim haftada bir suluyorum sadece ne yapmam gerekiyor öneri veya yol gösterirseniz çok sevinirim

püskütvarmı

Ordinaryüs
Bro onlardan hiç birşey olmaz ilaç falan sıkmana da gerek yok bitkiye bu bitki kendini kurtarmış daha buna birşey olmaz . Birde cinsiyetini çekip atarmısın bitkinin ? Ona göre ilerleme de yardımcı olurum.

endnyz1

Yeni üye
Bro onlardan hiç birşey olmaz ilaç falan sıkmana da gerek yok bitkiye bu bitki kendini kurtarmış daha buna birşey olmaz . Birde cinsiyetini çekip atarmısın bitkinin ? Ona göre ilerleme de yardımcı olurum.
reis yarın atıyım yanında değilim suan teşekkür ederim yorumun için inşallah dişidir tecrübe kazanmam lazım biraz seneye iyi birşey yapmak istyorum mayıs sonuna kadar gece hava sıcaklıgı 8-15 arası oluyo burda tohum almayı düşünüyorum önericegin bir tohum var mı?

endnyz1

Yeni üye
reis geç oldu biraz ama iş güç çok yoğunum bu aralar gidemedim yanına bi bakarsan sevinirim

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ax-b ax-b:
    ****** ********* hahahaha***** *****
  • ax-b ax-b:
  • S selamlar95:
    ******** ***** **** ***** **** ***** ***** * ****** **** ***** *** ** hahahaha****
  • S selamlar95:
  • ax-b ax-b:
  • S selamlar95:
    ***** ******* hahahaha**** **
  • S selamlar95:
  • ax-b ax-b:
    **** hahahaha ******
    ***** ******* hahahaha**** **
  • ax-b ax-b:
  • Narkotik Narkotik:
    ***** ****** ****** ****** ****** ********* hahahaha***** *****
  • ax-b ax-b:
    hahahaha** ***** ******* ***** ******** ********* hahahaha* *******
  • Narkotik Narkotik:
    *** hahahaha **** ****** ******** ********* ********
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • ax-b ax-b:
    ***** ** *** * **** ***** hahahaha* *****
  • ax-b ax-b:
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
  • ax-b ax-b:
    **** ***** ***** ***** ***** **** ********* hahahaha ****** *** ****** hahahaha** ******** *** ****
  • Narkotik Narkotik:
    ***** *** *** ****** ** ****** hahahaha
  • ax-b ax-b:
    *** *** ******** * **** *** ******** ********* hahahaha ****** ****** ****** ****** * **** ***** **** ***** *****
  • Narkotik Narkotik:
  • Narkotik Narkotik:
    hahahaha* **
  • Narkotik Narkotik:
    ****** hahahaha *** *******
  • ax-b ax-b:
    *** **** **** ********* ******* ********* ****** ********* **** ******* hahahaha**
    ax-b ax-b: *** **** **** ********* ******* ********* ****** ********* **** ******* hahahaha**