İlk deneyimm ilk haftaa

Sevo

Yeni üye
Merhaba kabin içinde ilk deneyimim 2 saksim var saksıdaki 3. Günleri işiği kurdum nem makinasi daha gelmedi bunun için üzerlerine pet şıse kesıp koydum fakat nem ölçer 30 40 aralığı bu yüzden su ısıtıp buharını içeri versem sorun olur mu bikaç gün.
Sıcaklık 23 28 arasında ve vantilatörü hemen calıstırmam gerek mi küçük oldukları için zarar verir mi lütfen yardımmm..

deyorke

Moderator
Merhaba kabin içinde ilk deneyimim 2 saksim var saksıdaki 3. Günleri işiği kurdum nem makinasi daha gelmedi bunun için üzerlerine pet şıse kesıp koydum fakat nem ölçer 30 40 aralığı bu yüzden su ısıtıp buharını içeri versem sorun olur mu bikaç gün.
Sıcaklık 23 28 arasında ve vantilatörü hemen calıstırmam gerek mi küçük oldukları için zarar verir mi lütfen yardımmm..
Selam ıslak havlu bile olur 70 80 geçme yeter
sağlıklı bol hasatlar

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • W WindySideTR:
  • T terbiyeligunahkar:
  • bandaleros bandaleros:
  • elchavoo elchavoo:
    ******* ** ****** ********* ***** ******* *** hahahaha****** **** ******* ******** ***** hahahaha ******** ******* *** *
  • bandaleros bandaleros:
    ***** hahahaha ******* ****** ****** *** **** hahahaha****
  • bandaleros bandaleros:
  • bandaleros bandaleros:
  • elchavoo elchavoo:
    ****** ****** *** **** ******* ***** ********* ****** ** ********** ******** ******** hahahaha****
  • W WindySideTR:
  • VisneliKadayif VisneliKadayif:
    ** hahahaha ******** ******
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Night owl Night owl:
    ********* ******** hahahaha***
  • W WindySideTR:
  • Night owl Night owl:
    *** ********** ******** ******** ***** hahahaha ******** ******** ****** ********* ****** ***** ********** ****** ****** ******* ** *********
  • W WindySideTR:
  • W WindySideTR:
    *** ** ***** ****** ******* ***** ***** ********* hahahaha*
  • bandaleros bandaleros:
  • B biggie34_:
  • M Mpt77:
  • B biggie34_:
  • M Mpt77:
    **** *** **** ******* ****** ******* ********* ********** **** ******* hahahaha
    M Mpt77: **** *** **** ******* ****** ******* ********* ********** **** ******* hahahaha