İlk Günlüğüm Çiçeklenme Bloom Dönemi ❤️

MarijaneyTR

Doktor
bende yapıcam kanka güzel sistem kurmuşsun
Yap kanka daha güzel yapabilirsin , mesela ben yazın kabini bozucam birlestiricem karşı duvarı komple bir kabın yapicam , bu kabinimin boyu 1 MT onu 1.5 metre yapicam . Görsellik katmak icinde renkli ışıklandırma sistemi yapıp akvaryum koyucam bu Kabinim küçük denedim akvuryum olmadı . Ama yazın planım bu şekilde .

MarijaneyTR

Doktor
İkinci video için hazirmisiniz gencolar :D full ciceklenmeye girdik on numara bişey oldu bu kızlar . Kabinde bazı değişiklikler yaptım çünkü kızlar ampüle ulaştı oda yaprakları pestilleri yakiyordu uzattım kendi cabamla . Yarın aticam video .

havalar soğuk değil mi ısıyı nasıl yüksek tutuyorsun çok güzel olmuş ellerine sağlık. buralar soğuk şimdi üst kat boş düşündüm bir an bende ama tek sıkıntı soğuk yani bi yeşillendirir misin üstad

MarijaneyTR

Doktor
havalar soğuk değil mi ısıyı nasıl yüksek tutuyorsun çok güzel olmuş ellerine sağlık. buralar soğuk şimdi üst kat boş düşündüm bir an bende ama tek sıkıntı soğuk yani bi yeşillendirir misin üstad
Isıya müdahale etmiyorum kanka , - 15 leri gördüm , hava soğuyunca daha iyi oluyorlar daha güzel renkleniyorlar , ısı saunda 22 derece , 3 kat boş ve heryeri açık . Sadece dama çıkanlar görmesin diye perde astım kapıya ısının olup olmaması sorun değil , ben soğuk havanın 100%1 zararını görmedim . Hiç takmıyorum bile soğuk havayı .

Isıya müdahale etmiyorum kanka , - 15 leri gördüm , hava soğuyunca daha iyi oluyorlar daha güzel renkleniyorlar , ısı saunda 22 derece , 3 kat boş ve heryeri açık . Sadece dama çıkanlar görmesin diye perde astım kapıya ısının olup olmaması sorun değil , ben soğuk havanın 100%1 zararını görmedim . Hiç takmıyorum bile soğuk havayı .
kral toprak soğuk olunca çimlenmiyor bile karadenizdeyim çok denedim harmanken var mı bir yolu ?
Bir de senin ışıklara baktım her birki için bir lamba şeklinde yapmışsın galiba. ellerine sağlık hps falan uğraşmamışsın hiç. ben üst kat soğuk diye 3 gündür hps lamba araştırıyorum ısı yapıyor diye

MarijaneyTR

Doktor
kral toprak soğuk olunca çimlenmiyor bile karadenizdeyim çok denedim harmanken var mı bir yo
Kanka şimdi sana bişey diyemem çünkü ben bu tohumları havalar 36 dereceyken ektim , ama havalar soğuk olduğunda eksilerde de ektim çıktı yani , 3 yıldır kışın grow yapıyorum , ilk defa öğreniyorum bu bilgiyi

MarijaneyTR

Doktor
kral toprak soğuk olunca çimlenmiyor bile karadenizdeyim çok denedim harmanken var mı bir yolu ?
Bir de senin ışıklara baktım her birki için bir lamba şeklinde yapmışsın galiba. ellerine sağlık hps falan uğraşmamışsın hiç. ben üst kat soğuk diye 3 gündür hps lamba araştırıyorum ısı yapıyor diye
Her bitkiye 60 Waat ampul veriyorum kanka , ama Waat doğru değildir , 30 40 arasıdır , soğuktan yana sıkıntı etme , ama soğuk rüzgardan kaç , alan soğuk olsun ama kızlara soğuk değmesin rüzgar gibi vs .

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • B Chat bot:
  • T Chat bot:
  • T Chat bot:
    T Chat bot: ******** *** ****** *** *****