İlk Gelen Tohumlarim

ThismyLife

Yeni üye
Arkadaşlar degeneticadan söylediğim tohumlar geldi daha ilk gördüğüm ilk tohumlar normal sigaranın tohumlarıyla aynı genelde böyle mi olur büyük olmazmi ?

nightdrive

Yeni üye
Cvp: İlk Gelen Tohumlarim

ThismyLife' Alıntı:
Arkadaşlar degeneticadan söylediğim tohumlar geldi daha ilk gördüğüm ilk tohumlar normal sigaranın tohumlarıyla aynı genelde böyle mi olur büyük olmazmi ?

bu sorunun cevabını topraga ektıgınde çiçeklenmeye gectıgınde anlıcaksın suan daha hıcbır allahınkulu tohuma bakarak sana bilgi veremez.

ThismyLife

Yeni üye
Yorumun için teşekkür ederim gayet haklısın ben daha önce hiç görmedim insanlar hep normal sigara tohumlarindan 3 4 katı büyük oluyor  diyorlar yani bende tecrübeli arkadaşlara soruyorum yani doğrumudur efsanesidir sizinkiler de benimki kadarmiydi ilk aldiginizda
bilgi paylasilinca güzel selam ve dua ile
e1e9Pz

https://ibb.co/e1e9Pz

Beyaz kağıt üzerinde ışıktan köyü gibi ama rengi çıplak gözle açık sizinkiler nasıldı kolay catlarmi

QuiT

Yeni üye
Kanka evde benim 7-8 adet tohum vardı eski aldığım sigaranın içinden çıkan köşeye atmıstım dün 3 tanesini suya verdim bugün 1 tanesi patladı onu ektim diğer ikisi hala suda beklıyor bakalım skunk tohumu bu arada içtiğim sigarada güzeldi inşallah güzel bişey çıkar beklemedeyim ☺

ThismyLife

Yeni üye
İnşallah dilediğin gibi olur kanka benimkiler siparişle gelenler bana biraz küçük geldi ilk defa görüyorum normalde büyük ve köyü  olması lazım değilmi cins tohumların tecrübeli arkadaşlar izlenimlerini paylaşırlar da sevinirim
https://ibb.co/e1e9Pz

Aponli

Yeni üye
Tohumlar büyük veya  küçük gelişimini tam tamamlayıp tamamlamak tan dolayı büyük veya küçük görünüyor olabilir 

Siparişlerin eleme ulaştı diyorsun nasıl bir kargo metodu uyguluyor lar bende bir kaç genetic tohum siparişi vermeyi düşünüyorum ama malum g..  Bir korkusu yaşıyorum biraz ambalaj saklamadan bahsedermisin  iyi growlar

Cvp: İlk Gelen Tohumlarim

Aponli' Alıntı:
Tohumlar büyük veya  küçük gelişimini tam tamamlayıp tamamlamak tan dolayı büyük veya küçük görünüyor olabilir 

Siparişlerin eleme ulaştı diyorsun nasıl bir kargo metodu uyguluyor lar bende bir kaç genetic tohum siparişi vermeyi düşünüyorum ama malum g..  Bir korkusu yaşıyorum biraz ambalaj saklamadan bahsedermisin  iyi growlar

telefon kabının içinde 0 sıkıntısız  bir şeklde geliyor bende aynı senin gibi düşünüyordum tırsıyordum ta ki dün elime alıncaya kadar, rahatlıkla siparş verebilirsin min adet 5

ThismyLife

Yeni üye
Kardeşim aynen güvenli bir ülkeden gümrüksüz giriyor telefon kabında ayriyeten edilmeside engelleniyor çok mantıklı tavsiye ederim. Ben sadece daha önceden görmüş arkadaşım küçük gelmiş tohumlar gözüne merak ettim nedendir diye

ThismyLife

Yeni üye
5 tane altında 1 tane vardı . Ben en son saniye tohum değiştirdimve hediyeyi hatırlayamadim ama 5 e1 hediyeleri var ısrarla isteyiniz :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H hussii:
    ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    *** ***** ******** ***** ******* ******* ******** ***** ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • içiciadam içiciadam:
    hahahaha** ***** *** ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • O obeb:
    ******** ******* ** ***** **** hahahaha* ***** **** ****** ***** ******** ********** ** hahahaha** ******** *******
  • H hussii:
    ***** ***** ****** ********* ******* ******* *** **** hahahaha *** ******** ********** ***** hahahaha ** **********
  • O obeb:
    hahahaha** *****
  • H hussii:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** hahahaha** ***** hahahaha ********** ******* ***** **** **** ****** ******** **** **** ********* **** ***** ***** ****** ********* ******* ******* *** **** hahahaha *** ******** ********** ***** hahahaha ** **********
  • O obeb:
    hahahaha **********
  • O obeb:
    +1
  • H hussii:
    ******* ******* ****** ****** **
  • O obeb:
    ******** **
    ******* ******* ****** ****** **
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ******* *** *** hahahaha ***** ***** *** *******
  • O oziozi:
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    hahahaha****
  • O obeb:
  • O obeb:
    hahahaha****
  • O oziozi:
  • H hussii:
    hahahaha**** ** ******* ****** *** hahahaha* ********* ********* *** *********
  • O obeb:
    hahahaha**** ** ******* ****** *** hahahaha* ********* ********* *** *********
  • O oziozi:
    ***** *** hahahaha**** ****** ****** *** *******
  • O oziozi:
  • O oziozi:
    ***** ****** hahahaha ******** ********** ****
    O oziozi: ***** ****** hahahaha ******** ********** ****