İlk grovumu yapıcam yerli tohum.

Cnzcn1

Yeni üye
Selam kankalar. Yeniyim. Balkonda grow yapıcam. Elimde dişi yerli tohum var. Bir tohumdan ortalama kaç gram hasat alınıyor? Ona göre ekim yapacağım. Şimdiden teşekkürler kankalar.

GenemiAmcaLar

Yeni üye
Cvp: İlk grovumu yapıcam yerli tohum.

Merhaba Kardeşim bir tohumdan ne hasat alacağını kimse bilemez tahmin yürütülebilir sadece sen ne kadar iyi bakarsan o kadar verim alırsın toprak gübre gerekli ortam şartları vs gibi forumu inceleyebilirsin aradigin tüm sorulara cevab bulabilirsin dumanın bol olsun

Cnzcn1

Yeni üye

GenemiAmcaLar' Alıntı:
Merhaba Kardeşim bir tohumdan ne hasat alacağını kimse bilemez tahmin yürütülebilir sadece sen ne kadar iyi bakarsan o kadar verim alırsın toprak gübre gerekli ortam şartları vs gibi forumu inceleyebilirsin aradigin tüm sorulara cevab bulabilirsin dumanın bol olsun

Teşekkürler hocam. Ortam şuan kusursuz denebilcek kadar iyi. Herşey hazır.

janjanlim26

Yeni üye
kankam ne kadar emek o kadar sömek
toprak gübre önemli ben geçen sene balkonda güvercin şerbeti all mix ttoprakla 80 gram aldım yerliden.

Cnzcn1

Yeni üye

janjanlim26' Alıntı:
kankam ne kadar emek o kadar sömek
toprak gübre önemli ben geçen sene balkonda güvercin şerbeti all mix ttoprakla 80 gram aldım yerliden.

Cok sagol kanka. Bende güvercin şerbeti kullanıyırum. Cok koku oldu mu? Nasil cözüm ürettin?

Grow Muhabbetleri
Help Users
    TonajlıMüptezel TonajlıMüptezel: ******* ********* ********