İlk grow ışık seçimi lütfen yardım edin!!

Zenooxdezer

Yeni üye
Cvp: İlk grow ışık seçimi lütfen yardım edin!!

Kefacalihippie' Alıntı:
2 bitki yetişir ama 1 bitki gibi olmaz 3 bitki hiç olmaz 3 aslında olur ama çok olur 1 tadı vermez yine yani 

https://tr.aliexpress.com/item/MasterGrow-ift-Anahtar-LED-b-y-mek-k-600-W-900-W-1200-W-Tam-Spektrum/32944766441.html

bunun 600 lüğüyle 2-3 tane rahat yetiştirebilirsin ben kullanıyom memnunum

Zenooxdezer

Yeni üye
1200w lambayla ozaman daha 2-3 bitkiyi daha verimli alırım dimi

facalihippie' Alıntı:
2 bitki yetişir ama 1 bitki gibi olmaz 3 bitki hiç olmaz 3 aslında olur ama çok olur 1 tadı vermez yine yani 

https://tr.aliexpress.com/item/MasterGrow-ift-Anahtar-LED-b-y-mek-k-600-W-900-W-1200-W-Tam-Spektrum/32944766441.html

bunun 600 lüğüyle 2-3 tane rahat yetiştirebilirsin ben kullanıyom memnunum

Ozaman ben 1200w lamba ile 2-3 bitkiyi çok rahat büyütürüm iyide verim alırım

Zenooxdezer

Yeni üye

greenblue53' Alıntı:
Bu lede bukadar para werene kadar 250 watt mh-hps al daha iyi az yaksın istiyorsan bu balastı al bu balast elektronik otomatik dimerlidir mesela bi 25000 lumen verır bı 35000 e cıkar kafasına göre tasarruf eder yanı. o lede de bin basar hasatta 
https://www.hepsiburada.com/waho-oea-elektronik-balast-250-w-sodyum-metal-lambalar-icin-smart-elektronik-balast-otomatik-pm-HB000002RVWR
Çok teşekkürler e posta yolladım size lütfen bakarmısınız?

Zenooxdezer

Yeni üye

greenblue53' Alıntı:
Zenooxdezer' Alıntı:
Çok teşekkürler e posta yolladım size lütfen bakarmısınız?

Burdan yazabilirsin kardeşim

Sayın modertörüm sizlerle yakınen tanışıp görüşmek istiyorum grow yapıcam ilk growum olucak bana yardımcı olmanızı istiyorum kendime tecrübeli bir grower arıyorum her türlü sohbeti yapacağım bir abi bir yolbaşçı arıyorum hemşerinizim bu kontejandan yararlanmak istiyorum  :3

Dodo

Üye

greenblue53' Alıntı:
Bu lede bukadar para werene kadar 250 watt mh-hps al daha iyi az yaksın istiyorsan bu balastı al bu balast elektronik otomatik dimerlidir mesela bi 25000 lumen verır bı 35000 e cıkar kafasına göre tasarruf eder yanı. o lede de bin basar hasatta 
https://www.hepsiburada.com/waho-oea-elektronik-balast-250-w-sodyum-metal-lambalar-icin-smart-elektronik-balast-otomatik-pm-HB000002RVWR

Kanka bende 6 bitki yetistiricem onun icin olabildiğince ucuz bi ışık istiyorum önerin nedir

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    **** ***** *** hahahaha hahahaha ******* * ***** ****** ********** hahahaha ** ***** ***** ** **** ********* ******* hahahaha* ******** ***** ** ****** ***** ******** **
  • O Ogkushh07:
    ******** ******** ******** ********** ******* ** ***** ** **** ** **** ** ***** ******
    ***** *** ***** ***** **** ***** **** **** ********** ******* ******* ******* **** ***** **** **
  • M Mr.Alc:
    hahahaha* hahahaha* ***** **** ** ****** *********
    *** **** ****** ***** ***** *** **** ********** ****** ***** ********* ********* ******** *********
  • G ganjasevdalısı:
    ****** **** ********* ******* **** ***** ********* **
  • G ganjasevdalısı:
    ****** ****** ****** ** hahahaha
  • M Mr.Alc:
    hahahaha* ***** **** ***** ** **** **** ******** hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
    ***** ***** **** hahahaha* ********* ****** *********
  • O obeb:
    ****** ****** hahahahahahahaha hahahaha hahahaha ****** ****** *****
    ***** *** ***** ******** ********** *** **** * **** **** hahahaha **** hahahaha* ***** **** ***** ** **** **** ******** hahahaha
  • G ganjasevdalısı:
    **** ********** **** ** ****** ***** ****** ****** hahahahahahahaha hahahaha hahahaha ****** ****** *****
    * hahahaha* ***** ******** ****** ******* *** **** ** ***** ** ****** *****
  • O obeb:
  • O obeb:
  • O obeb:
    hahahaha* ***** ******* ******* *********
    ** **** *** ***** ******* ******* **** ****** **** ******* * * **** **** ** ****** ******* ********
    **** **** ***** ******* **** ***** ****** *** hahahaha*
  • O obeb:
    ** **** *** ***** ******* ******* **** ****** **** ******* * * **** **** ** ****** ******* ********
  • O obeb:
    hahahaha ********* * ****** ******* hahahaha*** **** ******* ****** hahahaha ********* **********
    **** **** ***** ******* **** ***** ****** *** hahahaha*
    *** ****** hahahaha ***** **** *** ****** ******* ** ******* *******
  • O obeb:
    *** ****** hahahaha ***** **** *** ****** ******* ** ******* *******
    +1
    O obeb: ********* ***** ********** ***** *** ****** hahahaha ***** **** *** ****** ******* ** *******... +1