İlk grow arkadaşlar biraz bilgi lazım toplanın. :)

Ileen

Yeni üye

Arkadaşlar selam bu 2 arkadaş ne aşamada bir sıkıntı varmıdır bilgi verebilirmisiniz.

Şimdiye tricom basar diyordum ama bir hareket yok çiçektemiyim neredeyim kaç günüm kaldı bilmiyorum.

Besin olarak AN serisi Bloom ağırlıklı gidiyorum pistil gördüğümden bu yana. Bunların yanında big bud,rhino skin ve bud candy veriyorum. Nem makinam yok ve havalandırma manuel biraz stress yaşattım tabiki de. Yapış yapış yapraklar ve tricomlar ne zaman başlar. Bu arada 1 lt sulama yapıyorum 10 luk saksılardalar. 1 boş 1 dolu yapıyorum 3-4 günde bir toprak kurudukça. Nem 40 ve ısı 30 altı tutuyorum. Tavsiyeleriniz varsa alırım veya genel durum iyimidir. Önümüzdeki günlerde bizi neler bekliyor ?

Ü

Üye silindi 36721

Guest
1 lt az bence.15 lik saksıya 3 litre veriyorum çiçekte ilk haftadayım alttan su akmıyor bile 4 lt ye çıkartıcam haftaya yapraklar uçlarını asağı salmış belkide az su vermekten olabilir emin degilim

Night owl

Müptezel

Arkadaşlar selam bu 2 arkadaş ne aşamada bir sıkıntı varmıdır bilgi verebilirmisiniz.

Şimdiye tricom basar diyordum ama bir hareket yok çiçektemiyim neredeyim kaç günüm kaldı bilmiyorum.

Besin olarak AN serisi Bloom ağırlıklı gidiyorum pistil gördüğümden bu yana. Bunların yanında big bud,rhino skin ve bud candy veriyorum. Nem makinam yok ve havalandırma manuel biraz stress yaşattım tabiki de. Yapış yapış yapraklar ve tricomlar ne zaman başlar. Bu arada 1 lt sulama yapıyorum 10 luk saksılardalar. 1 boş 1 dolu yapıyorum 3-4 günde bir toprak kurudukça. Nem 40 ve ısı 30 altı tutuyorum. Tavsiyeleriniz varsa alırım veya genel durum iyimidir. Önümüzdeki günlerde bizi neler bekliyor ?
Gübre fazla gibi flush at biraz rahatlasın bitkiler yarı yarıya ver gübre takviminde

Ileen

Yeni üye
Arkadaşlar bir de kokmuyor bunlar ya nedir sizce sorun bişeyleri eksik mi yapıyoruz bilen varmıdır ?

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Mordecai Chat bot:
    +1
  • içiciadam içiciadam:
  • H Heisenberg01:
  • H Heisenberg01:
    ******** ****** ******* *** ** **** ******* **** hahahaha*** ***** ******* *** ***** *** ***** ** ******* ***** * ***** ******** *** * *** ******* ******** hahahaha* **** ********* hahahaha*** *** ***** **** *** ** hahahaha*** ********
  • G ganjasevdalısı:
    hahahaha ***** *******
  • G ganjasevdalısı:
    ****** ******** hahahaha* *** **** *** *** hahahaha ******** ***** ****
  • universesingularity universesingularity:
    hahahaha** *** **** ****** **** *** ******* ****** **** **** ******** ***** **
    universesingularity universesingularity: hahahaha** *** **** ****** **** *** ******* ****** **** **** ******** ***** **