İlk grow basliyorum yardımlarinizi bekliyorum !!!!!!!!

Yaco1905

Yeni üye
Arkadaşlar 1 senedir uzun forumdayım askerden daha yeni geldim 2 ay yemedim içmedim 2 maaş biriktirdim hedef koydum en kralini yapicam metten taştan kokoinden uzak durucam tekrar düşmücem hiç birine ama yek basıma bunu yapamam forumda okumadığım konu kalmadi ama iş icraata gelince olaylar farklı olur bilirsiniz
Şimdi ben bi growda tamamen 6aylik içimi kurtarmak istiyorum kafamdakileri söleyim yanlişim varsa fikir vermek istiyen olursa çok sevinirim

şimdi 200x200x200
Kabin Coultube 600 w 2 tane 1200 w hps
Önümüz kış sıcaklıktan çok sıkıntı yasıcagımı sanmiyorum 1 grow işimi cözücek hemde tecrübe Sahibi olucam

şimdiden elektirik faturasi tribine girdim ama yaşadığım yerde doğalgaz her evde yok bunun için 4 ayda çok dikkat çekicegimi düşünmüyorum

1200 hps ile kaç photo tohum bakabilirim 200x200x200 kabinde rahstlikla halem kafam karişik Prof olmadigm için çiçeği sizin gibi eğitim verememekte korkuyorum
Karbonflitre tabiki @higthead yardım isticem

ex met eroin kokoinsiz hayat için yardım edin

Moderatör tarafında düzenlendi:

higthead

Jolly Green
Dostum oncelıkle o 3 beyazdan uzak durcagın ıcın sevındım. Çok adet atıp sıkıstırıcagına 10 adet yap 1 bıtkın 2 bıtkılık gıbı cusselı hacımlı olsun yanı senın bu alanda 10 bıtkın 16-18 e tekabul eder rahat rahat sıkısmadan buyuyeceklerı ıcın.Tabı bu 20lt veya 26 lt photolar ıcın gecerlı. autolarda mın saksını 15 lt tut ama bence photo yap hem ısıgın 12-12 olur elektırıktende tasaruf etmıs olursun. Adet olarak yukarı çıkma

Çıkış setın

Quıte ultra sessız seri

Giriş fanın

Normal serı drkarbonla ıletısıme gectıgınde ses ısı ızolelını bedelsız kesıp yollar sıstemın komple quıte olmus olur.

yada gırıste

2 adet slient aksıyel kullanabilirsin ama cok prof olmaz yıne ses ısı ızolelının ıcıne koyup quıtelıgı yakalayabılırsın.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • B burap1:
  • B burap1:
  • Night owl Night owl:
  • Night owl Night owl:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
  • Night owl Night owl:
    ******** ********** ********** ** **** ** ******** ********* **** **** *******
    Night owl Night owl: ******** ********** ********** ** **** ** ******** ********* **** **** *******