İlk grow.. Depresif kızımıza yardım lütfen!

rockula

Yeni üye
Merhaba arkadaşlar,
61 günlük 2 adet mexican airlines ve 2 adet jack herrer auto bitkim var. ilk growum ve gece gunduz forumda okumadıgım konu sanırım kalmamıstır. Sizlerden ögrendiklerimle 61.gune ulastık.
Mars Hydro SP3000 ısık ve AN serisi gubreler kullanıyorum. 3 bitkim mutlu gibi ama 1 tanesi sanırım sorunlu. Paylastığım fotolara bakıp yorumlarınızı esirgemezseniz çok sevinirim zira sizden gelecek yorumlara göre bitkinin geleceğine yön vericem. 18.mayısta çiçeklenir gibi oldu ve son hali bu. Bu bitkiyi sökup atsam mı yoksa belki gelisir umuduyla devam mı etsem?

Teşekkür ederim. Herkese iyi growlar dilerim..

Son düzenleme:

BABACIK

Üye
Ben bir sorun göremedim tam olarak problem nerede? Bir tanesi bükmüş yaprakları oda ya az sulama yada fazla sulamadan.

OttoMan347

√SEFİR√
Bukadar karamsar olma bro çok da önemli bişey yok arkadaşın dediği gibi sulamaya dikkat et devamkee :)

rockula

Yeni üye
4 bitkiyi de aynı tarihte ektim. diğer 3 ü hasat olcak nerdeyse ama bu o kadar ağır ilerliyo ki hep aynı pistillerle takılıp gidiyo sanki. devam etmeye deger mi acaba diye kararsız kaldım. Tesekkur ederim cevaplarınıza. biraz daha sans veriyorum o zaman :))

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
    hahahaha** ***** ***** ***** ******* ********* ****** ****** ****** ****** ******** **** ********** **** **** ******* hahahaha ********* *** ********** ****** ******** *** hahahaha ***** ********* ***** ********* **** **** ****** ***
  • Funny1Joint Funny1Joint:
    +1
  • T Tropikal.MR:
    ****** ********** ***** ***** **** ******** ********** ****** ******* ********** ***** ********* ***** ** **** ***** ********* **
    +1
  • 420x 420x:
    hahahaha **** ****** ***** *** ****** ********** ****** **
    +1
  • T Tropikal.MR:
    *** ** ***** hahahaha** ******* ******* *** *** hahahaha ******** ******** ********* **** **** *********
    +1
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x:
    ***** ** ******* ******** **
  • 420x 420x:
  • T Tropikal.MR:
  • A Ahmet84:
    *** ******* ********** *** ***** ****** **** **** ***** ******* **** **** *** ** ******** ******* ***** *** *** ** hahahaha**** *** ******* **** ***** *****
    hahahaha* ** ******** *** **** ********* ******* *** **
    +1
    ******** ****** ******* ***** ***** **
    +1
  • 420x 420x:
    **
  • 420x 420x:
    *** ******* ********** *** ***** ****** **** **** ***** ******* **** **** *** ** ******** ******* ***** *** *** ** hahahaha**** *** ******* **** ***** hahahaha** ****** ***** ***** ** ********** *** hahahaha* ******
  • A Ahmet84:
  • T Tropikal.MR:
    ***** hahahaha*** *** ******* ********** **** * *** ********** ******
  • T Tropikal.MR:
  • T Tropikal.MR:
  • 420x 420x:
    hahahahahahahaha ** ***** *** ******* *****
    +1
  • 420x 420x:
  • T Tropikal.MR:
    +1
  • 420x 420x: