İlk grow lemon haze photo 52. Gün(Bloom 1.Gün)

Sizinde desteğinizle kaç gr alırım ?

• Kullanılan toplam oy
    42
  • Anket kapatılmış .

Disjointed

Kıdemli Üye
Benimki 12 12'ye almadan pistil atmaya başladı anlamadım auto olması imkansız çünkü çok stres yaşattım kaç kere kelle aldım 51 günlük auto olamaz bu kadar geç giremez pistile ama photo 18 döngüdeyken nasıl girer! Enteresan foto aticam kanka convik abi açıkladı gerçi ama ine istişare yaparız.

Tommy vercetti

Müptezel
Benimki 12 12'ye almadan pistil atmaya başladı anlamadım auto olması imkansız çünkü çok stres yaşattım kaç kere kelle aldım 51 günlük auto olamaz bu kadar geç giremez pistile ama photo 18 döngüdeyken nasıl girer! Enteresan foto aticam kanka convik abi açıkladı gerçi ama ine istişare yaparız.
Kanka dişilik vegde gösterir çiçeğe hazır olduğu anlamına gelir bizdede var (müptelazın abisi ben)

Disjointed

Kıdemli Üye
Şu anda benim bitkimde olan pistiller önceki growlarımda sömeğe aldıktan 5. 6 gün sonra anca bu kadar çıkıyordu ilk defa 12 12'ye almadan bu kadar pistil gördüm bildiğin ön çiçeklenme gibi duruyor

Disjointed

Kıdemli Üye
Abi niye böyle oldu çözemedim bu autoda diil o kadar grow yaptım daha İlk defa böyle gördüm. Sana dedim ya abi daha vegte tutmak istiyorum. Ulan bu nasıl iş bee adam sömeğe sokar 1 hafta tırnaklarını yer sömeğe girsin diye ben istemiyom ya kendiliğinden girdi :D

convik

Doktor
Abi niye böyle oldu çözemedim bu autoda diil o kadar grow yaptım daha İlk defa böyle gördüm. Sana dedim ya abi daha vegte tutmak istiyorum. Ulan bu nasıl iş bee adam sömeğe sokar 1 hafta tırnaklarını yer sömeğe girsin diye ben istemiyom ya kendiliğinden girdi :D
Belki autodur hocam. Bazı autolar geç girer ama ufak kalırsa gecikir. Seninki baya gelişmiş de anlamadım. Tek ihtimal ya ışığın kapamdı elk kesildi vs. Veya stressten girmiştir.

Disjointed

Kıdemli Üye
Bende belki autodur diye düşündüm abi ama çok gelişti köküde bayaa kalınlaştı elektrik hiç kesilmedi ama galiba yoğun stresten girdi abi çok lst yaptım çünkü baya kelle aldım falan salsaydım baya uzardı heralde bu grow böyle artık hasat ne kadar verir abi sence bı tahmin yapsan keanu abi :D

convik

Doktor
Bende belki autodur diye düşündüm abi ama çok gelişti köküde bayaa kalınlaştı elektrik hiç kesilmedi ama galiba yoğun stresten girdi abi çok lst yaptım çünkü baya kelle aldım falan salsaydım baya uzardı heralde bu grow böyle artık hasat ne kadar verir abi sence bı tahmin yapsan keanu abi :D
Hasat göreceli dostum ama baya kellen var. Her şey iyi giderse min 150gr kuru bırakır.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
  • C Cetegrian:
    C Cetegrian: ********** ******