İlk Grow Odamı Kuruyorum

hasgal

Yeni üye
Işık : FC8000

e49ac98db2d6a28d230af135eb9322f4.jpg

Kabin: 120x120x200

c8cae1e76a4f53baa32b7c84165c34d8.jpg

Karbon Filtre & Termostat Kontrol : 6 inch Mars hydro Inline Fan Exhaust Fan Set + Carbon Filter + Thermostat Controller

e1c53033cbd8a06ca3f8b74a51684499.jpg

Saksı : 10 inch Air Pot 4x Buhar Makinesi : 8litre Fan : Clip Fan Hava Kanalı : 6 Inch

2f4b0511a5444603b7bb683c3a786826.jpg 100fc23b.jpg 16d7002428adbcac20beda1cebc03934.jpg 8ddfd1b314382edf1cbabcaac212e362.jpg

Başka bir oda konusuyla kıyasladım ve sanırım eksiklerim şunlar; PH metre, Termometre ve Nem Ölçer, Toprak, Ph Kalibrasyon Sıvıları, Başlangıç Gübre Seti ayrıca daha tohum almadım. Odam da şu an klima yok ve sıcaklık gündüzleri 30 - 32 derece akşamları ise 28 - 29 - 30 - 31 arasında değişiyor. Sanırım bir klima alıp oda sıcaklığını 25 dereceye sabitlemem gerekecek değil mi üstadlarım? Daha önce hiç grow deneyimim olmadığı için 4 tane bitkiyle başlayacağım. Indica türlerinden hangilerini tavsiye edersiniz? Hangilerini aynı anda yetiştirebilirim? 2 Indica 2 Sativa olarak yetiştirebilir miyim? Sohbet üzerinden bana yardım eden tüm dostlarıma çok teşekkür ediyorum. Bugün tüm bu ekipmanların siparişini verdim. Baya bir heyacanlıyım direk konu açmak istedim.

Tayland'da yaşıyorum. 10 çiceğe kadar bireysel kullanım için yasallaştı. 10 çiceğe kadar yasal olarak yetiştirme hakkım var arkadaşlar direk olarak 10 çicek başlamak istemedim. Beceremem diye biraz korku var ama hallederim umarım. Esrar yasallaştıktan sonra 2 katına satılmaya başladı. Ucuz olan mallarda bende paranoya yapıyor. Hepinize bol hasatlı günler dilerim şimdiden :)

Ekli dosyalar

• 2f4b0511a5444603b7bb683c3a786826.jpg
    2f4b0511a5444603b7bb683c3a786826.jpg
    128.3 KB · Görüntüleme: 4
  • Ekran görüntüsü 2022-08-04 171653.png
    Ekran görüntüsü 2022-08-04 171653.png
    263.4 KB · Görüntüleme: 7

Bu tatar

Üye
Outdoor ekmeyi düşündün mü hiç ? Bende asyada yaşıyorum muson yağmurları döneminde ekilebilirmi merak ettim outdoor yağmurlar nasıl etkiler bitkiyi

Şakkir

Kıdemli Üye
Dostum, tabi maddiyata bağlı da her şey emin ol bir çok malzemeye 3 katı ödeyeceksin. Biraz araştırma ile çok daha uyguna halledebilirsin.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ********** **** ***** ********** ********** ********** ****** hahahaha** ** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ******* ***** **** * ***** ****** **
  • G gardastohumlazim:
    ***** **** ****** ********** ******* ****** ***** ****** *** * ***** ******** **
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahaha**
  • G Groww:
    hahahahahahahaha* **** ***** ***** ****** ***** ********* ********** ********* ***** * ******* ****** **** *** ** **********
  • içiciadam içiciadam:
    ********** ****** ******* ********* hahahaha** ****** ******* ****** ** **** *** ******* ******* ********* *** **** ******* *** ********* hahahaha* ****** ***** **** ****** ********** ******* ****** ***** ****** *** * ***** ******** **
  • içiciadam içiciadam:
    **** ******* ****** ***** ** ** ***** ****** ******* ********** ******* hahahaha**** ******** ****** ***** **** ******** hahahahahahahaha* **** ***** ***** ****** ***** ********* ********** ********* ***** * ******* ****** **** *** ** **********
  • G Groww:
    *** * *** hahahaha***
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ****** * **** **** ***** **** ********** ********* * **** ** **** *** ****** ****** ***** ** ******* hahahaha*** ** ******** hahahahahahahaha**
  • G Groww:
    hahahahahahahaha*** ****** *** ****** ******* ** **** **** ******
  • içiciadam içiciadam:
    **** *** hahahaha** **** *** ******* ********* ********* ****** ******** ***** ******** hahahaha*** *** * *** hahahaha***
  • H Holland*:
  • içiciadam içiciadam:
  • H Holland*:
  • G Groww:
    ****** * ***** ***** *** ****** * ***** ******** ** *** ****** ** *** ********* hahahaha *** **** ********** ********* ****** ********** ***** **** ********** **** ********* ****** ******* *** ****** ********* ******** ***** *** ****** ********* ** **** ********** ******** ***** ******** ******
  • H Holland*:
  • H Holland*:
    ****** hahahaha* hahahaha* hahahaha*** **** ****
  • G Groww:
    +1
  • H Holland*:
    ** ******* ***** ********* ** ********* **
  • H Holland*:
    ******* ********* hahahaha***
  • içiciadam içiciadam:
    ******** **** ******** ***** hahahaha***** ******** ********* ** ** ******* ***** ********* ** ********* **
  • içiciadam içiciadam:
  • H Holland*:
    hahahaha****** ***** ********** ****** ******
  • H Holland*:
    *** ** ********* ******* hahahaha ****** hahahaha **** ******** ***** hahahaha***** ******** ********* **
  • D despotdes:
    D despotdes: **** * **** **** * ****** ******* ** * **** *****