İlk grow power

Kanka sulama konusuna dikkat etmen lazım fazla sulamıssın sanki bitkin büyümeyi durdurmuş ve yapraklarını salmış. toprağa parmağını sokup kontrol et nemli ya da ıslaksa asla sulama. Isı biraz yüksek ama 30 dereceye kadar töleransın var. 2-3 derece düşürebilirsen daha iyi olur. Nem oranı dönemi için iyi.

Tohumm

Yeni üye
Anladım teşekkürler cevap için yanlız sulamayı direk 2 günde bir 3. Gün yapyorum hiç nemli mi bakmadan veriyorum direk ısı olayı gün içinde 32 görüyor düşünemiyorum napsam da yanlız sudan mı böyle boy atmyor yaprağa veriyor sence

Aemili31

Müptezel
Anladım teşekkürler cevap için yanlız sulamayı direk 2 günde bir 3. Gün yapyorum hiç nemli mi bakmadan veriyorum direk ısı olayı gün içinde 32 görüyor düşünemiyorum napsam da yanlız sudan mı böyle boy atmyor yaprağa veriyor sence
Kök suyu ararken büyür gelişir haliyle bitkide büyür ve gelişir. Sulamayı azar azar toprağın neredeyse kururken yap farkı kısa zamanda hissettirir

Aemili31

Müptezel
Kanka bitkide herhangi bir gübre fazlalığı falan görünmüyor nasıl bakıyorsan öylr devam et sulamaya dikkat et yeter

Tohumm

Yeni üye
Tamamdır kanka da bakyorum growdiares den filan yada burdan milletin ki boyu uzayıp yaprağa vermiş hemde bende baya bodur ve bol yaprak hayır mevzu su alttaki dal dillerinden çıkan yapraklar az ışık alıyor lst de yapamıyorum daha çok sık yapraklar bu konu kafamı kurcaladi

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • Lemonhazelover Lemonhazelover:
    +1
    +1
  • NewGardener NewGardener:
    ********* ***** **** ***** ****** ****** **** **** ***** *** **** **** ********
    ******** ******* ***** hahahaha **** ****** ** ******* ******** ***** ****** ******
    *** ********* **** ******* ***** ****** *** hahahaha*
    +1
    ** ****** **** **** **** ********** *** * ******** hahahaha*
    +1
  • B Bacardi:
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha*
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ******
    ******** ******** ********* * ***** ********* ***** **** ****** ****** ****** ***** ***** * ** hahahaha* **** ******* ***** ***** ********* ** ***** **** ********** ******** ******* ***** ********
    +1
    hahahaha**** ******** hahahaha hahahaha*** ***** **** **** hahahaha****** ***** hahahaha ** hahahaha* ******** hahahaha** hahahaha*
  • B Bacardi:
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** *****
  • Q quavo52:
  • Q quavo52:
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha*
  • J johnny513:
    ******* ****** ******* **** ******** ******* hahahaha ***** hahahaha***** **** ** hahahaha
  • J johnny513:
    ** hahahaha* **** ****** ****** hahahaha***** ** hahahaha******* ******** **** *******
    hahahaha**** ***** *** ******* hahahaha* hahahaha*** ****** *** **
    +1
    hahahaha** ***** ***** **** * **** ********** **** ** ***** *** *** ******** *** *** ***** ********** ****** ****** **** ******** ****** ******* * ****** ** **** ***** ********* ******* **** hahahaha
  • KOVACI KOVACI:
    **
    KOVACI KOVACI: **