İlk Grow Tecrübeli Üstadları Öneri Yapmaya Davet Ediyorum

Selamın aleyküm agalar. Forumu yıllar yılı hayalet olarak takip ediyorum. Özel nedenlerden dolayı birçok kez niyetlenip yapamadığım growuma başlayacağım. Haziran başı gibi memlekete dönüyorum haziran ortası gibi tohumları toprağa vermiş olurum. İlk sorum geç kalmış olur muyum? Outdoor olacak. Mekan ve güneş sıkıntım yok.
Malzemelerim
5 adet süper lemon haze auto sponsor
50 lt allmix toprak
5 adet 10 lt kumaş saksı
Ph ölçer ph up ph down
Biobizz outdoor starter pack
Biobizz calmag

Ne önerirsiniz nasıl başlamalıyım? Ne olduğu belli olmayan insanlarla muhatap olmamak için kendi söküğümü kendim dikmeye karar verdim. Herkese teşekkürler.

Aleyküm selam Kanka Nisan sonu, mayıs başı gibi eksen daha iyi olur haziranda'da olur ama ben olsam hazirana bırakmazdım

Bitkileri ilk etapta çok küçükken dışarı çıkarma hassas dönemleri olduğu için başlarına bi iş gelebilir az büyüsünler öyle dışarı ek, tabi bu sürede lambalarla destekle dışarı ekene kadar, hırsızlığa karşı dikkatli ol tenha biyerse sıkıntı yok ama aklında bulunsun..

Son düzenleme:
Aleyküm selam Kanka Nisan sonu, mayıs başı gibi eksen daha iyi olur haziranda'da olur ama ben olsam hazirana bırakmazdım

Bitkileri ilk etapta çok küçükken dışarı çıkarma hassas dönemleri olduğu için başlarına bi iş gelebilir az büyüsünler öyle dışarı ek, tabi bu sürede lambalarla destekle dışarı ekene kadar, hırsızlığa karşı dikkatli ol tenha biyerse sıkıntı yok ama aklında bulunsun..
İlk etapta kağıt bardaklarda çimlendirip sonrasında kumaş saksılara almayı planlıyorum. Ama lambayla desteklemem şart mı?

İlk etapta kağıt bardaklarda çimlendirip sonrasında kumaş saksılara almayı planlıyorum. Ama lambayla desteklemem şart mı?
Desteklersen iyi olur hani bunlar küçükken ışık aramak için uzuyorlar ya çok uzamaması için eğilip bükülür yazık eklersen iyi olur tabi... Gerçi iyi ışık alan balkon pencere kenarıv vb varsa almana gerek yok

Son düzenleme:
Daha önce çorbacı tohumlarıyla Outdoor yapmayı denedim sömekler haşere börtü böcek istilasına uğradı. Bundan nasıl kaçınabilirim?

kanka onun ilaçları var outdoora geçmeden biraz bitkilerini evde ışıkla geliştir sonra dışarı götür onları güçsüz kalmasın doğada

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • B bongalov:
    *** ******* **** ******** hahahaha**
  • Night owl Night owl:
    ***** *** **** ******* *** ******* **** ******** hahahaha**
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • B bongalov:
    ***** hahahaha* ** ** **********
  • B bongalov:
  • B bongalov:
  • Night owl Night owl:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
    **** ***** ******* ** **
  • Night owl Night owl:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ** ****** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******* ******* ***** ******* ****** **** ****** ** ***** *** ***** ******* ***** **** hahahaha*** *********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • Night owl Night owl:
    ** ** ********** ***** ****** **** ******* **** ****** * ******* **** ** **** ** ******** ******** ***** ***** ** ***** *** ******* ***** ** * ** ****** ****** **** ** ***
    +1
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ****** ****** ****** *** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha*******
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ****** **** ****** ****** ****** *** *** hahahaha* *****
  • Night owl Night owl:
    **** ********* ** hahahaha** *** ******* ***** ****** ****** ******* **** *** ***** ********** ** ** ********** * ******* ** ****** *** ******* ***** *****
  • Night owl Night owl:
    ******* **** **** *** *** hahahaha* *****
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ******* **** **** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    **** hahahaha* **** *** ********* ********
  • ErdemRS6 ErdemRS6:
    ErdemRS6 ErdemRS6: ** ****** ******** ********