İlk grow yardım edin

Deca

Üye
https://ibb.co/QD0xf9x

beyler ilk growum köfteci tohumu kullandım cinsiyet ne çıkar hiç bilmiyorum sağdaki kız strese girdi neden olduğunu anlamadım ne yapmam gerek şuanda 20 günlük oldular durumları nasıl ve cinsiyet ne zaman belli olur

%45-50 arası nem 28 sıcaklık

bitkideki bıkkınlık medya tam kurumadan verilmiş sulama olabilir, merkezinde kuruma gecikebiliyor, nemini 60min 70 verirsen dönemine uygun olur sıcaklık ani düşüp ykselmiyorsa sorun yok maks 30 28 tatlı 26-28 aralığında oynuyorsa,28-30 ise önlemini al, rüzgar salınımı ihmal etme ağaç yaşken ana dalı güçlendirmeye kalınlaştırmaya bak, köklerinin iyi salabilmesi adına yaprağın iz düşümünü görerek çember şeklinde, sulamanı yap,merkezinde su etrafı gibi kurumuyor,

ışığını ve mesafesinide söylersen diğer kankalarda yardımcı olurlar

peace

Deca

Üye
Harvest master pro rb 175 kullanıyorum 70cm mesafede 60x60x160 kabin kullanıyorum

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Emmy Emmy:
    ***** ******* ********* ***** hahahaha *** *** *** **** ***** ***** *** ***** ******** *** ******** ******* ****** hahahaha**** **** **** ******* hahahaha
  • Emmy Emmy:
  • ax-b ax-b:
    *** *** *** hahahaha ** **** * ** ** * ********
  • Narkotik Narkotik:
    ** **** ********* **** **
  • Emmy Emmy:
    ***** ****** ******* hahahaha *** *******
    +1
  • A atılgan:
    hahahaha ****** **** ** ** ******* ***** *****
  • ax-b ax-b:
    +1
  • Emmy Emmy:
    ******* hahahaha ***** ******* ******
  • Emmy Emmy:
    *** ****** hahahaha ****** **** ** ** ******* ***** *****
  • Emmy Emmy:
  • A atılgan:
    ***** hahahaha **** ***** hahahaha ******* **** * *** ** ******** ** hahahaha**** ** ****** ***** hahahaha
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    *** ***** ******* ** ***** ***** ****** ***** ***** ****** ********** ******* ******* ********
  • A atılgan:
  • Emmy Emmy:
  • V vavoishere:
    ****** *** ***** *** ** ***** **** ****** *** ******* ********** ******** **** **
  • Emmy Emmy:
  • Emmy Emmy:
    ***** ***** *** ****** ****** ********* *** ***** *** ** ***** **** ****** *** ******* ********** ******** **** **
  • A atılgan:
    *** *** ********** ***** ********* ***** ********** ******** ********** ** ****** *** * ******* ***** ********* ******* *** ******* **** ****** ******** ********
  • Emmy Emmy:
    ** ****** ***** ****** ********* ****** ********** ** **** ****** **** ****** ********* ***** ******* ******** *** ********** ***** ********* ***** ********** ******** ********** ** ****** *** * ******* ***** ********* ******* *** ******* **** ****** ******** ********
  • A atılgan:
    +1
  • T Tropikal.MR:
    hahahahahahahaha
  • A atılgan:
    hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
  • T Tropikal.MR:
    T Tropikal.MR: *** ********* ******* ** ***** **** ** *****