İlk Grow Yardımcı Olur Musunuz?

emozin

Yeni üye
Daha önce chate de yazmıştım ekstra konu açarsam daha iyi olur diye düşündüm. Şimdiye kadar gübre olarak sadece biogrow ve bolca sevgi verdim. Bitkilerden büyük olanın straini lsd26 küçük olanınki de Gorilla Glue.

Bu bitki 18 günlük herhangi bir eğitim ya da topping uygulamadım. Forumda bazıları auto bitkiye topping uygulanmaz diyor bazıları uygula diyor ne yapacağımı bilemediğimden ellemedim.

https://ibb.co/94DWnNV
Bu bitki de 2 haftalık. En başta sebebini anlamadığım bir şekilde strese girdi ve gelişimi durdu sonrasında daha az süre ışık verdim diğerine nazaran şimdi topladı gibi duruyor.

Genel olarak bitkilere yorum yaparsanız çok sevinirim. Dediğim gibi daha önce yapmadığımdan geride miyim yoksa normal mi anlayamıyorum.

Şimdiden teşekkürler.

WDT

Üye
21. Günde topping uygulaya bilirsin. Sıkıntı olmaz. Bir yana doğru eğim ver bitkilere.

Mertali54

Doktor
Bitkilerin güzel şuanda verdiğin ışık yeterli ama çiçekte az gelicektir takviye yapamam lazım en az 100 watt daha ama çiçekte

Mertali54

Doktor
Elinde 250 w cob var zaten öyle hatırlıyorum üstüne en az 200 watt daha eklemek lazım ama sen 250 eklemi ışık aorantili dagalsin senin suanki masrafın sadece 250 watt çöp LED ekliycelsin

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
    ****** ******** ********* ***** ******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* ***** ********** *** ***** hahahahahahahaha** hahahahahahahaha
  • Night owl Night owl:
    +1
  • Night owl Night owl:
    **** **** **** ******** **** ******* ********* ***** ********** *** ***** **
  • H happyworld:
    ***** ***** hahahaha ***** ******* ******* ******* ******** ********
  • Night owl Night owl:
    **** ****** *** **** *** ********** *** ******* *** **** **** ***** ***** hahahaha ***** ******* ******* ******* ******** ********
    +1
    hahahaha ********** ***** ****** ******
  • H happyworld:
    **** ****** *** **** *** ********** *** ******* *** **** **** ****** ********* ******* *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ** ***** ******** ****** *** ** ******* *** hahahaha ********** ***** ****** ******
  • Bandaleros Bandaleros:
  • H happyworld:
    hahahaha* ***** hahahaha* *** *****
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** ****** ********* ******** ****** *
  • H happyworld:
    ****** ***** ****** ******* hahahaha ******* **** ******* ******* *** hahahaha*** ***** hahahaha* *** *****
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    **** ******* ***** * **** ******** ***** **** *** ***** ***** ********** **** **
  • H happyworld:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • H happyworld:
    ****** *** **** *** hahahaha ****** ***** ******* ***** ******
  • H happyworld:
  • H happyworld:
    hahahahahahahaha
  • Bandaleros Bandaleros:
    ** ***** ********** *** ********* ******* ****** ****** *
    Bandaleros Bandaleros: ** ***** ********** *** ********* ******* ****** ****** *