İlk grow yorum ve deneyimleri alalım

Crimm

Üye
Screenshot_2022-12-20-16-55-40-566-edit_com.miui.gallery.jpg

S.a arkadaslar ekipmansiz iki üç başarasız denemeden sonra forumdaki araştırmalarım sonucu ilk ekipmanlı ve genetik tohumlu grow denemem ışık ts1000 2 ad amnesia haze photo sponsordan gübre ad.micro bloom grow sensi calmag ve bigbud kızlarım 1 aylık oldular dün 24 saat karanlık yapıp 12 12 ye aldım ışıgımı 1 aylık olarak kızların durumu nasıl sizce.bide havalandırmayı kabin ısısını yukseltemedigim için saatte 15 dk çalıştırıyorum nem 80 de sabit kaliyo bu süreçte sorun yaşamadım yada en azından bana öyle geldi çiçekte sorun yaratır mı bu konu fanim fazlasıyla hava sirkülasyonu sağlıyor kabin içinde yorumlarınızı ve tecrübelerinizi bekliyorum

Cuhara

Müptezel
Ekli dosyayı görüntüle 15630

S.a arkadaslar ekipmansiz iki üç başarasız denemeden sonra forumdaki araştırmalarım sonucu ilk ekipmanlı ve genetik tohumlu grow denemem ışık ts1000 2 ad amnesia haze photo sponsordan gübre ad.micro bloom grow sensi calmag ve bigbud kızlarım 1 aylık oldular dün 24 saat karanlık yapıp 12 12 ye aldım ışıgımı 1 aylık olarak kızların durumu nasıl sizce.bide havalandırmayı kabin ısısını yukseltemedigim için saatte 15 dk çalıştırıyorum nem 80 de sabit kaliyo bu süreçte sorun yaşamadım yada en azından bana öyle geldi çiçekte sorun yaratır mı bu konu fanim fazlasıyla hava sirkülasyonu sağlıyor kabin içinde yorumlarınızı ve tecrübelerinizi bekliyorum
havalandırma problemını bende yasadım cok soguyordu kabin, sonra üstadlara danıştım forumda havalandırmanın kapalı kalmasının gelişimi yavaşlattıgını ogrendım ısıtıcı koydum kabine

Weed59

Yeni üye

kabin boyutların nedir?

1 aylığa göre gayet iyi knk ışık mesafesi ile dimmer kaç ta

Crimm

Üye
havalandırma problemını bende yasadım cok soguyordu kabin, sonra üstadlara danıştım forumda havalandırmanın kapalı kalmasının gelişimi yavaşlattıgını ogrendım ısıtıcı koydum kabine
Kanka 100 watt seramik ısıtıcı ampul var kabının içinde çıkış fanıni her saat 15 dk calistirabiliyorum ısıyı birazda olsa koruyabilmek icin

higthead

Jolly Green
gelısmıs bıkıye kabınde fanları 15 dk on 15 dk off olmaz 7-24 gırıs cıkıs fanları calısıcak. cokmu soguyor ozaman google fanlı ısıtıcı yazın po urunu alın gırıs fanın uzagına yakınına kabın dısından coıhazı konumlandır ıstedıgın dereceye geldımı zuaklıgı yakınlıgını ayarlarsın.

Crimm

Üye
gelısmıs bıkıye kabınde fanları 15 dk on 15 dk off olmaz 7-24 gırıs cıkıs fanları calısıcak. cokmu soguyor ozaman google fanlı ısıtıcı yazın po urunu alın gırıs fanın uzagına yakınına kabın dısından coıhazı konumlandır ıstedıgın dereceye geldımı zuaklıgı yakınlıgını ayarlarsın.
Fanlı ısıtıcının elektirik faturasına yansıması aylık 1000 TL yi aşar diye düşünüyorum anlık tüketimim 600 TL bin de o yakarsa 1600 olur hocam

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ***** **** ******* **** *** *** ******* *** ***** **** *** hahahaha* **** ******** ******** *** ***** **
  • O obeb:
    *** ****** ** ******* *** ****** hahahaha*
  • O obeb:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • needrich10 needrich10:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** hahahaha *********
    +1
  • Bandaleros Bandaleros:
    +1
  • needrich10 needrich10:
    hahahaha **** *** hahahaha ***** **** ******** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
  • O obeb:
    ****** ********* ******* hahahaha* ******* ******
    hahahaha **** *** hahahaha ***** **** ******** **********
  • Bandaleros Bandaleros:
    hahahaha* ****** **** ***** *********
    +1
  • needrich10 needrich10:
    ******** ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** hahahaha***** ****** **** ***** *********
  • needrich10 needrich10:
    ******** hahahaha**** ****** **** ***** *********
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********** hahahaha****** ***** ** ********** ***** hahahaha ********** *** ****** hahahaha***** *** *** **** *******
  • needrich10 needrich10:
    *** *** **** **** hahahaha******** hahahaha****** ***** ** ********** ***** ***
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • needrich10 needrich10:
  • Y Yer1n7kat6:
  • Narkotik Narkotik:
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ***** hahahaha** ****** ******** hahahaha* *********
  • esfanet esfanet:
  • 420x 420x:
    420x 420x: ** *** *********