İLK GROW YORUMU

Okso

Üye
Veg dönemi pencere kenarı geçen bitkimi haziran 15 te ektim suan ciceklenmede gün sayısını açıkçası bilmiyorum ama kabine (ışık 250w HPS çift spektrum )12 12 ye geceli 5. Hafta oldu somekler hakkinda yorum yapabilirmisiniz hesi phosphorus plus bloom complex power zyme boost kullanıyorum toprak 19 lt biobizz lightmix ısı 19 27 arasi gidip gelebiliyor ama genel olarak 23 24 nem 87 gosteriyo fakat hic nem makinası kullanmadim bile bebekken bile pet geçirdim kafasına kabin kapalı değil hep hava alıyor nem ölçerin bozuk olduğundan şüpheliyim 2 haftada bir kabinime gelebiliyorum ailem bakıyor ben üniversitedeyim her seferinde daha olgunlaşmış somekler görüyorum azot eksikliğinden dökülen yapraklar var sadece

Ü

Üye silindi 31738

Guest
ben herşeyi ğeçtim gardaşçığım da saksıya neden plaka sapladın onu merak ettim

Okso

Üye
iyi growlar dostum. bitkin çiçeğe 12-12 ye aldıktan sonra mı geçti yoksa zaten geçmişti sen mi 12-12 ye çektin ışığı?

Bir de tavsiye bitki yaprakları kabinin duvarına veya herhangi bir yüzeye çok değmesin. Bitki o tarafa doğru büyümeyi kesiyor.
12 12 ye aldim oyle cicek yapmaya basladi o dali ayarlarim teşekkür ederim

Ü

Üye silindi 27466

Guest
Dostum kabinin sanırım bez dolap içine acil durum battaniyesi kaplayabilirsen budlar geliştiğinde ışık dağılımın daha iyi olur. Havalandırma çok önemli hiç birşey yapmıyorsan bari vantilatör koy sürkilasyon ile yaprakların nefes alsın

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • deyorke Chat bot:
    deyorke Chat bot: ******* *** ******* *** *** *********