İlk Grow ?

Sativaxmod

Yeni üye
20 ocakta saksıya ektim 60. günleri hala çiçeklenmeye girmedi destroyer auto genetiğim saksım biraz küçük olduğu için mi böyle gübre olarak sadece sıvı yarasa verdim (vantilatör vs yok sadece 250w ışıkla amatör bi deneme yaptığımı unutmadan kırmadan yeşillendirirseniz sevinirim;)

Ekli dosyalar

• E8D8FBB3-1D17-44AD-9646-18251CA35FEE.jpeg
    E8D8FBB3-1D17-44AD-9646-18251CA35FEE.jpeg
    399.5 KB · Görüntüleme: 53
20 ocakta saksıya ektim 60. günleri hala çiçeklenmeye girmedi destroyer auto genetiğim saksım biraz küçük olduğu için mi böyle gübre olarak sadece sıvı yarasa verdim (vantilatör vs yok sadece 250w ışıkla amatör bi deneme yaptığımı unutmadan kırmadan yeşillendirirseniz sevinirim;)
Selam kanka, bitkilerin auto değil. Autolar max40 güne girer çiçeğe. Yerin varsa saksıları büyütüp öyle al çiçeğe bence. Çiçeğe almak için 24 saat karanlık sonra ışık döngüsü 12/12 olmalı. Ya da direk ,12/12 yaparsın. Bitkine veg döneminde yarasa degilde ,Solucan gübresi çok daha iyi olur. ☺️ Varsa soruların yaz yardımcı olalım kanka , kolay gelsin.

Sativaxmod

Yeni üye
Selam kanka, bitkilerin auto değil. Autolar max40 güne girer çiçeğe. Yerin varsa saksıları büyütüp öyle al çiçeğe bence. Çiçeğe almak için 24 saat karanlık sonra ışık döngüsü 12/12 olmalı. Ya da direk ,12/12 yaparsın. Bitkine veg döneminde yarasa degilde ,Solucan gübresi çok daha iyi olur. ☺️ Varsa soruların yaz yardımcı olalım kanka , kolay gelsin.
Değerli yorumun ve yaklaşımın için çok teşekkür ediyorum dalga geçilebilir bi durumdayım çünkü :) bitkileri auto olarak almıştım aldığım yere yazdım 4 6 ay arası hasat süren diyor dümene mi geldim ne :D kısa dönem olduğu konusunda ısrarcı tohum bankam eksik bende mi bilmiyorum şu an çiçeğe alabilir miyim peki yeterli midir şu anki durumu

Değerli yorumun ve yaklaşımın için çok teşekkür ediyorum dalga geçilebilir bi durumdayım çünkü :) bitkileri auto olarak almıştım aldığım yere yazdım 4 6 ay arası hasat süren diyor dümene mi geldim ne :D kısa dönem olduğu konusunda ısrarcı tohum bankam eksik bende mi bilmiyorum şu an çiçeğe alabilir miyim peki yeterli midir şu anki durumu
Kanka autolar 90/100 gün arası hasat olur. Kendi çiçeğe girer sende hala veg de bitkin. Tohumlar karışmış bence. Kanka bitkilerin küçük, bence saksı büyütüp biraz eğitim ve sonra çiçeğe almak daha mantıklı olur.

VendettaX

Ordinaryüs
Bünyesinde yeterli gelişimi sağlayamayan auto bitkiler 60 70 günde yoğun stres kaynaklı çiçeğe girebilir deneyimledim .d 49-60 civarı auto bitkiler gözümün önünde ciceklendi stres kaynaklı gelişimi tamam olunca girebilir büyüsün bakalım toprak vs biraz kötü senin ortam şartlarını sağla girer bı kaç haftaya girmedi 12-12 çek ışığı girer knk

Sativaxmod

Yeni üye
Bünyesinde yeterli gelişimi sağlayamayan auto bitkiler 60 70 günde yoğun stres kaynaklı çiçeğe girebilir deneyimledim .d 49-60 civarı auto bitkiler gözümün önünde ciceklendi stres kaynaklı gelişimi tamam olunca girebilir büyüsün bakalım toprak vs biraz kötü senin ortam şartlarını sağla girer bı kaç haftaya girmedi 12-12 çek ışığı girer knk
2 hafta daha şans tanıyayım 18/6 devam edip olmazsa 12/12 çekerim sağolasın içimi rahatlattın

Sativaxmod

Yeni üye
Kanka autolar 90/100 gün arası hasat olur. Kendi çiçeğe girer sende hala veg de bitkin. Tohumlar karışmış bence. Kanka bitkilerin küçük, bence saksı büyütüp biraz eğitim ve sonra çiçeğe almak daha mantıklı olur.
bugün saksıyı değiştirip 2 hafta daha bekleyeceğim olmadı 24 saat karanlık sonrası 12/12 geçeceğim gelişmeleri editlerim teşekkürler

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • İstanbul İstanbul:
    ***** ******* ********* ******* ****** ****** ** hahahaha ** ********** **** ***** *** hahahaha ******* ***** ** **** ** ****** ***** ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha* *******
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** *** ** ***** **** *** **** **** ****** hahahaha **** ****
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
  • İstanbul İstanbul:
    *** **** **** ******* ** ****** ***** ******* ***** ******** ********** ** ***** ** ***** *** ********** ********
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha ****** hahahaha ******** ***** ***** **
  • İstanbul İstanbul:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha**** ********** *** ********** ********
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha** **** *******
    +1
  • İstanbul İstanbul:
  • İstanbul İstanbul:
    ******** *** ******* ***** ***** *** ********** ********** *** *** ****** ********** *******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    +1
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    hahahaha* ********** ** ***** ******* **** ****** ***** ******** ******* ******** ******* ** ******** ******** ***** ** ******* hahahaha** **
  • İstanbul İstanbul:
    ********* ** ***** *** ******* *** ***** **** ********** ***** ********* *** *******
  • İstanbul İstanbul:
    +2
  • R RainGrow:
    ***** ** ****** ***** ****** ** hahahaha ***** ******* ****** ****** hahahaha* ***
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ***** ***** ** ******* ****** ***** hahahaha** hahahaha***** hahahaha ******* ******
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********* *** hahahaha ******* *** *******
    +2
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    B bongalov: ***** ** ***** ****** **** ****** ****** ** ******* *********