İlk growum (video) yorumlarınızı bekliyorum

Powel

Üye

Probis

Üye
Bro eline sağlık, bence biraz açlık çekiyor senin kızlar hatta sanki en çok cal mag eksikliği var gibi geldi.Ustalar da baksın yorumları olur elbet

Powel

Üye
Bro eline sağlık, bence biraz açlık çekiyor senin kızlar hatta sanki en çok cal mag eksikliği var gibi geldi.Ustalar da baksın yorumları olur elbet
teşekkürler üstad görüşün için dediğim gibi şuana kadar sadece solucan gübresi ile geldik cal mag takviyesi yapacağım

Zagartin

Üye
selamlar arkadaşlar ilk growum çorbacıhaze :D
41 Günlük 20 LT saksı
sadece solucan gübresi verdim şuana kadar
video olarak yüklüyorum yorumlarınızı bekliyorum
Selamlar, 4-5 kez çorbacıhaze ile hasat yapmış biri olarak tohum genetiği çok önemli diyebilirim. Genetiği iyi olmayan tohumlarla yapacağın grow seni growerlıktan soğutabilir.

asgü

Üye
Selamlar, 4-5 kez çorbacıhaze ile hasat yapmış biri olarak tohum genetiği çok önemli diyebilirim. Genetiği iyi olmayan tohumlarla yapacağın grow seni growerlıktan soğutabilir.
kanka çorbacı tohumları genelde auto'mu çıkıyor photo'mu ? şu an bir tane patlattım umarım photo çıkar... hali hazırda sponsor'dan photo growluyorum çünkü. yanlarına koyucam eğer photo çıkarsa.

Powel

Üye
Tecrübe deneyim kazanmak adına dostum erkek bile çıksa sorun değildi benim için şansıma dişi çıkması bile büyük avantaj

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ******** ********** ****** ***** ***** ******* ** ***** ** ****** ********* ******* ******* ******* hahahaha ***** **** **** ******** hahahaha**** *** ****** ***** **** ****** ****** ** ******* ***** ******** ***** ********* ******** hahahahahahahaha *** ****** **** ******** ******** * ******** ***** ********** ****** ****** **** *******
  • içiciadam içiciadam:
    ****** hahahaha* ******** *** ******* ** hahahaha*
  • G Groww:
  • G Groww:
    hahahahahahahaha* ****** ** *** ***** *** ** ********** ** ***** **** ******
  • G Groww:
    hahahahahahahaha **** ****** ***
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** hahahaha* * **** *** ***** ***** **** **** **** ****** ****** ****** ***** ******* ******** *** ***** ** ******* ******** ***** ******** *** ********* ********* ****** ******** ** *** ******** **** **
    +1
  • G Groww:
    ******** ***** hahahaha *******
  • G Groww:
    *** *** ***** ** ********* ***** **
  • G Groww:
    *** ****** ****** ****** ***** **** **** ******** **** ****** **** ****** **** ****** **** ******
  • G Groww:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** *** hahahaha **** ***** ***
  • içiciadam içiciadam:
    ***** *** * **** *** ** * ***** * **** ********** ******** ***** ********** *** ** ***** ******** ****** *** ******* ******
    +1
  • içiciadam içiciadam:
    ********* **** ******** ***** ********* *** ******** * ********** ******* ** ********** ***** ******* ***** ********* ** **** hahahaha** ***** ***** ** *****
  • içiciadam içiciadam:
    **** ******* ***** *** *** **** ******* ****** **** ***** **** ***** hahahaha hahahaha* **** **
  • G Groww:
    ***** *** * **** *** ** * ***** * **** ********** ******** ***** ********** *** ** ***** ******** ****** *** ******* ******* ** ***** ***** ********* ********* ******** ** ********* hahahaha** hahahaha
  • içiciadam içiciadam:
  • içiciadam içiciadam:
    ***** ******** hahahaha**
  • içiciadam içiciadam:
    **** ******* ** hahahaha* *** *** ******** ******** ***** hahahaha** *********
  • G Groww:
    **** ******* ***** *** *** **** ******* ****** **** ***** **** ***** hahahaha hahahaha* **** *** ***** hahahaha** ****
  • içiciadam içiciadam:
    ****** * ***** ***** *** ****** * ***** ******** ** *** ****** ** *** ********* hahahaha *** **** ********** ********* ****** ********** ***** **** ********** **** ********* ****** ******
  • içiciadam içiciadam:
    ******** ****** * ***** hahahaha** ****
  • içiciadam içiciadam:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
    +1
  • G gardastohumlazim:
  • içiciadam içiciadam:
    ****** ****** ******* hahahaha ******** ** hahahaha******* ***** ******* ** hahahaha ********* ** hahahaha ********** ****** ***** ******* ******** ***** *** **** ******
  • içiciadam içiciadam:
    ******* hahahaha hahahaha hahahaha****** hahahaha**** ***** **** ****** *** ***** ********** ****** **** *** **** **** *** *** ******* ********* hahahaha ******* ********** **** ***** ********** ********* ***** ******* *******
    içiciadam içiciadam: ******* hahahaha hahahaha hahahaha****** hahahaha**** ***** **** ****** *** *****...