İlk growum

wegener

Üye
Kankalar selam ilk growum olucak bez gardırop satın aldım. içini ilk yardım battaniyesi ile kapladım.
Sizce bir sıkıntı varmı bilgili kankalarımı bekliyorum.
Yangın çıkarma ihtimali varmı 250 wolt lamba kullanacağım lambanın fotosunu aşağıya bırakıyorum.

deyorke

Moderator
Selam knk eline saglik guzel olmus adamlar karton kutudan yapıyorlar:)
1000000162.jpg

Sağlıklı bol hasatlar paylaşımını eksik etme kolay gelsin

Kankalar selam ilk growum olucak bez gardırop satın aldım. içini ilk yardım battaniyesi ile kapladım.
Sizce bir sıkıntı varmı bilgili kankalarımı bekliyorum.
Yangın çıkarma ihtimali varmı 250 wolt lamba kullanacağım lambanın fotosunu aşağıya bırakıyorum.

Eline sağlık kanka,hoş geldin ☺️ . Kullandığın lamba ortamı ısıtır önümüz yaz ,tek sıkıntı sıcaklık olur. Birde bu lamba grow için galiba bloom da alman gerekir. Bu kabinde 2 photo 3/4 auto güzel olur. Kolay gelsin ☺️

wegener

Üye
Çok teşekkür ederim kanka 3/4 auto dediğin nedir açıklayabilirmisin terimleri okuyorum anlamaya çalışıyorum açıklarsan çok sevinirim :)
Eline sağlık kanka,hoş geldin ☺️ . Kullandığın lamba ortamı ısıtır önümüz yaz ,tek sıkıntı sıcaklık olur. Birde bu lamba grow için galiba bloom da alman gerekir. Bu kabinde 2 photo 3/4 auto güzel olur. Kolay gelsin ☺️

wegener

Üye
Çok teşekkür ederim kanka 3/4 auto dediğin nedir açıklayabilirmisin terimleri okuyorum anlamaya çalışıyorum açıklarsan çok sevinirim :)
Autoflower , otomatik çiçeklenen demek kanka, ışık döngüsüne ihtiyaç duymaz. ortalama 1 ayda kendisi çiçeğe girer. Photo gibi ışık döngüsünü 12/12 yapman gerekmez. Veg hayatı kısa olduğu için photo gibi büyümezler. ortalama hiç eğitim vermezsen 30/50 Gr hasat verir tek bitki.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Coke Coke:
  • A aleksey:
    ***** *** hahahaha ****** ***** ****** **** hahahahahahahaha
  • Coke Coke:
    ***** ****** ********* *** ** ******** ********* ******** ********* ****** ***** ***** ***** ***** ****** hahahaha*
  • universesingularity universesingularity:
    hahahaha** ***** ****** **** *** ******** ******** hahahaha*
    +1
  • A aleksey:
  • Coke Coke:
    *** *** hahahaha***
  • Coke Coke:
  • A aleksey:
    **** ******** **** hahahaha* ***** ** **** **** ********* hahahaha****
  • A aleksey:
    ****** hahahaha* hahahaha* *******
  • A aleksey:
    ****** *** ****** *** **
  • A aleksey:
    ****** ****** hahahaha**
  • Coke Coke:
    ******** ******** hahahaha* ***** *** **** *** *** **** ****** ******* hahahaha*
  • A aleksey:
  • A aleksey:
    ******* **** ***** **
  • Coke Coke:
    ********** ********** ** ******** ******* hahahaha*** *** ********* **** hahahaha***** hahahaha* ******* **
  • Coke Coke:
    ******* **** ***** ********* ***** ***** hahahaha ********** **** ***** hahahaha
  • A aleksey:
    ********* ********* **** ***** **** hahahaha* ********** ***** hahahaha****
  • A aleksey:
    hahahaha
  • Coke Coke:
    ********** ********** ** ********* ******** hahahaha*
  • Coke Coke:
  • A aleksey:
    ** ****** *** *** ** hahahaha *** ******** *****
  • A aleksey:
    ********* ******* **** **
  • Coke Coke:
  • A aleksey:
    **** hahahaha**
  • Coke Coke:
    ****** ***** hahahaha**** ****** *** *** ****** hahahaha** ****** ********
    Coke Coke: ****** ***** hahahaha**** ****** *** *** ****** hahahaha** ****** ********