İlk gurow ilk hasat somekler dalları taşımıyor. Hasati yaptım Gr yazdım

Daha güzelleri ni yetistirmen dileyle kanka Özel ful spectrum cop LED yaptırdım 600 w hps es deger arkadaşıma parçalarını yurtdışı dan getitirdim ilaçlar ve toprak markası biobizz kulaniyom tek çiçek 80x80180 çadırda 50 lt saksıda yetiştirdim

Birde merak ettim benim de hasata sanırsam bir hafta daha var eyer sorun olmazsa senin çiçeğin fotoğraf atabilirmisin
Kanks 1 hafta değil, 1 ay kaldı yanlış yazmışım. Ama yine de atayım https://resimyukle.io/r/RkxQO9ypbQ.

Daha güzelleri ni yetistirmen dileyle kanka Özel ful spectrum cop LED yaptırdım 600 w hps es deger arkadaşıma parçalarını yurtdışı dan getitirdim ilaçlar ve toprak markası biobizz kulaniyom tek çiçek 80x80180 çadırda 50 lt saksıda yetiştirdim

Birde merak ettim benim de hasata sanırsam bir hafta daha var eyer sorun olmazsa senin çiçeğin fotoğraf atabilirmisin
Benim hatam ışık ve saksı seçimi oldu, ama bitkiler de büyüdükleri için bozmak istemedim. Hadi dedim böyle olsun. Umarım ikinci seferim daha başarılı geçer. Teşekkür ederim bilgiler için knk. İyi forumlar.

Emel

Üye
Benim hatam ışık ve saksı seçimi oldu, ama bitkiler de büyüdükleri için bozmak istemedim. Hadi dedim böyle olsun. Umarım ikinci seferim daha başarılı geçer. Teşekkür ederim bilgiler için knk. İyi forumlar.
İlk grow lar inşallah daha iyileri nasip olur öğle bı bitki ki çok araştırma yapmak gerek.

Emel

Üye
tarama.pngEkran görüntüleri_20220821-184210.png

Kush Scan die bir site var orada tarama yaptım ve bu sonuç çıktı 3/4 deva aynı işlemi yaptım nekardar doğru bilmiyorum ama işin enterasan tarafı benim çiçek ak48 den çok buna benziyor

Myhtra

Müptezel
Yaprakları içme olayını anlamadım şeker yapraklarını mı grind edip içiyorsunuz kankalar

Emel

Üye
kuru 1.jpgIMG-20220828-WA0009.jpg. Kurumuş hali ile 150 Gr çıktı çok gibi gözüküyor du ama 3 günde kurudu pervaneyi açık birakmistim acaba ondanmi ak 47 değil siponsor yalnis tohum godermis kafası ni merak edenler çok enerjik bir kafası var anlatılmaz yaşanır

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • T Tropikal.MR:
    ****** * hahahaha* hahahaha ***
  • M Mamba70:
  • deyorke deyorke:
  • M Mamba70:
  • M Mamba70:
  • M Mamba70:
    * **
  • deyorke deyorke:
  • M Mamba70:
  • Draggula Draggula:
  • deyorke deyorke:
  • M Mamba70:
    ***** hahahaha* ** ***** *** ***** ****** ****** ***** ****** ********* *** ** ******
  • deyorke deyorke:
    **** hahahaha *** ***** ******* **
  • M Mamba70:
  • M Mamba70:
  • Draggula Draggula:
  • deyorke deyorke:
  • Draggula Draggula:
  • Draggula Draggula:
    ******** hahahaha *******
  • deyorke deyorke:
  • deyorke deyorke:
  • Draggula Draggula:
  • M Mamba70:
    ****** hahahaha*** *****
  • M Mamba70:
    ***** **** ****** hahahaha*** ******
  • TabldotLife TabldotLife:
  • TabldotLife TabldotLife:
    ********* ******** * ***** ***** ***** ** ********** ****** **
    TabldotLife TabldotLife: ********* ******** * ***** ***** ***** ** ********** ****** **