İlk kızlarım (auto)

Müptezelteddy

Yeni üye
Merhaba kanka kızlarım artık iyice büyümeye başladılar. 13 ağustosta toprağa attım 15-17 arası sırayla doğdular. Zorlu süreçler geçti ışıksız büyüdüler birkaç gün hala kabinleri yok
Neyse uzatmadan konuya gireyim kızlarım 19 günlük ama 1 hafta ışıksız büyüdüler buna göre sizce durumları nasıl? 5. Fotoğraftaki kızın bazı yaprakları içe doğru kıvrılıyor sorun ne olabilir? 6. Fotoğraftaki kızın bi yaprağında renginde açılma var ne yapmam lazım? Bardak içinde olan kızımda kırılmıştı kendini toplamaya başladı artık
B olanlar bubblecious a alaskan genetiği. Nemi ilk günlerde 65-75arası tutuyordum 60a düşürdüm artık, sıcaklık 27-30.5 arasında değişiyor güne göre. 3 er gün arayla gübreli ve gübresiz olarak sırayla su veriyorum

Herkesten yorum bekliyorum özellikle @Ripley'sOG abi yorum yaparsan çok sevinirim. Dumanınız bol olsun kankalarım

S

silas

Guest
Hayırlı olsun güzel başlangıç. 5. bitkideki yaprak kıvrılmasını farkettim ama çok hafif sebebi ısı ve ışık stresi, ısıyı kontrol et, ışığı biraz yukarı alabilirsin, fan ışıkla bitki arasından değilde tepeden bitkiye vursun. 6. bitki hafif rengi açık, zaten gübre başlama zamanın gelmiş, grow gübresi verince 6. bitkiyi takip et düzelmezse toprakta küf mantar olabilir, onun için nemi %60 ların üstüne çıkartmamaya çalış. 6. bitkiyi gözlemle toprak kurumadıkça sulama yapma ve ya sık sık sulama yapmamaya çalış. Autoya toping yapacaksan zamanı gelmiş 3. yapraktan itibaren kelle uçurabilirisin. Bol hasatlar

Müptezelteddy

Yeni üye
Hayırlı olsun güzel başlangıç. 5. bitkideki yaprak kıvrılmasını farkettim ama çok hafif sebebi ısı ve ışık stresi, ısıyı kontrol et, ışığı biraz yukarı alabilirsin, fan ışıkla bitki arasından değilde tepeden bitkiye vursun. 6. bitki hafif rengi açık, zaten gübre başlama zamanın gelmiş, grow gübresi verince 6. bitkiyi takip et düzelmezse toprakta küf mantar olabilir, onun için nemi %60 ların üstüne çıkartmamaya çalış. 6. bitkiyi gözlemle toprak kurumadıkça sulama yapma ve ya sık sık sulama yapmamaya çalış. Autoya toping yapacaksan zamanı gelmiş 3. yapraktan itibaren kelle uçurabilirisin. Bol hasatlar
Çok teşekkür ederim bilgilerini paylaştığın için abi sağol

Kanka

Administrator
Yönetici
5. kızında ısı stresi var ,
buyuklerın calmag zamanı gelmiş , verdıkten sonra doğru ph ayarlayarak devam et kanka hasatın bol olsun

Müptezelteddy

Yeni üye
50. Gün ama ilk başta anlattığım gibi sıkıntılar yaşadım 42-43. Günü saysam olur heralde son durum bu

Çiçeklenmeye başlayalı 4-5 gün oluyor bazıları alaskan bazıları bubblecious auto lst yada başka eğitim vermedim. En alt yapraklar aşağı bakıyor sadece onun dışında yapraklarda yada başka bi yerde sorun göremiyorum. Bir süredir güncel halini atamadım malesef durumları sizce nasıl şuan? Deneyimli arkadaşlarda yorumlarını paylaşırsa çok mutlu olurum. Bol dumanlar kankalarım

Müptezelteddy

Yeni üye
Sanmıyorum 2 m yükseklik olan bi kabinde sıkıntı yaratacağını. 3 hafta kaldı ortalama hasata boy uzaması arada oluyor sadece 1 tanesinde onunda 3 haftada 150-155 cm max olacağını düşünüyorum. Benim hatam bide lst falan yapmadım hiç yapma durumun varsa lst yap boyu fazla uzamaz öyle

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • H happyworld:
  • H happyworld:
  • Growerdigi Growerdigi:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • lavrens lavrens:
  • NewGardener NewGardener:
  • K Kamacı6161:
    ***** hahahaha** ********** **** *** ***
  • L Levrekbaz45:
    ******* ****** ******* ***** hahahaha* ******** *** ***** ********** hahahaha***
  • I ichbinkrytpon:
    ******* *
  • I ichbinkrytpon:
  • O Oci137:
  • O Oci137:
    ****** ******* **** hahahaha **** ***** *** ******* ******
  • T Tropikal.MR:
    ****** *** ********* ******** hahahaha ***** **** ****** hahahaha** ********
  • T Tropikal.MR:
    ***** hahahaha **** ******
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha**
  • O Oci137:
    *** ******* ***** * ******** ***** *** ****** ****** ***** **** ** ***** ***** ***** ********
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha****** ******* **** hahahaha **** ***** *** ******* ******
  • O Oci137:
    ** ** *** ****** *** * ***** *** *** ******** *** ** ** ******* ** *** ****** *** ****** ** ********* ******** ****** ********** * ****** ***** ******
  • lavrens lavrens:
    ***** hahahaha ** ********* ** *** ****** *** * ***** *** *** ******** *** ** ** ******* ** *** ****** *** ****** ** ********* ******** ****** ********** * ****** ***** ******
  • L Levrekbaz45:
    *** ****** *** ******** ***** **** ** ********* *** ****** ** ******* hahahaha
  • L Levrekbaz45:
    ******** ******** ***** ** hahahaha ***** ******** ** ******** ***
  • O Oci137:
    ********** ***** hahahaha**** ***** **** ******* ***** ********** ******* ********** ******* ********** ********** hahahaha ***** hahahaha ****** ****** ***** **** ** ******* ***** ***** ** hahahaha
  • Night owl Night owl:
    ******** ****** ******** ****** ******* ***** ** hahahaha* ******** ******** ***** ** hahahaha ***** ******** ** ******** ***
  • Night owl Night owl:
    *** ** ***** *** ** ****** hahahaha* ****** * ***** *** *** ** ******* ***** ******* hahahaha*
    Night owl Night owl: *** ** ***** *** ** ****** hahahaha* ****** * ***** *** *** ** ******* ***** ******* hahahaha*