İlk Kabin Deneyimi ve Perfect Power Plant

dejavulife

Yeni üye
Selam kankalar,

İlk sistemi kuruyorum yarın, her şey hazır vaziyette kızları bekliycem. Şimdiden uyarılarınıza önerilerinize ihtiyacım var. 

250w shp çift spectrum reflektör vs 
11 litre saksı 
Biobizz all mix 
Mylar ile kaplı bez dolap 
Biobizz bio grow ve advanced nutrients overdrive besinlerim var
Ölçüm aletleri 

Perfect power plant: [font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif]90% [font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif]SATIVA[/font] – 10% [font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif]INDICA[/font][/font]
[font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif][font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif]THC:[/font] 14-17% [font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif]CBD:[/font] N/A [font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif]CBN:[/font] N/A[/font]
[font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif][font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif]GENETICS[/font]
South African Sativa[/font]

[font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif][font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif]FLOWERING INDOOR[/font]
8 weeks, with a yield up to 600 g/m².[/font]

Tek bitki mi çift bitki mi karar veremedim. 
Sadece pc fanları ile giriş çıkış yeterli olur gibi geliyo.

Tohumları ektim bugün ikinci günü ve şu an daha gelişmiş durumda fotoğraf çekemedim. 
Yarın besin alıp 2 hafta sonra vermeye başlıycam tüm dönemler için.

10.11.2019 Toprağa geçiş

10.11.19 - 21:30

17.11.19 - 2. hafta 

Gelişim sürecini hafta hafta paylaşırım bir sorun çıkmazsa. Teşekkürler şimdiden herkese. Dumanınız bol olsun kankalar.

karamamba

Yeni üye
Cvp: İlk Kabin Deneyimi ve Perfect Power Plant

Giriş çıkış fanı için koçtaştan fan öneririm 56₺ olmasına rağmen çok verimli çalışıyor.

Ü

Üye silindi 13123

Guest
hocam o  pc fanları  o ışıkla hiç iyi gitmez  bi  anda  40 derece olur  yanar ortalık  aspratör fanı  al 150 lik  girişe çıkışada 180 veya 200 lük  bende 400 w cob var  iyi havalandırmam olmasına rağmen  27-28 de geziyor senin lamba çok ısı yayıyor   40-50 dereceyi bulur pc fanlarıyla.

dejavulife

Yeni üye
soyler' Alıntı:
Giriş çıkış fanı için koçtaştan fan öneririm 56₺ olmasına rağmen çok verimli çalışıyor.
Bakıcam o zaman bi gidip

kkdri' Alıntı:
kanka tek bitki yap kafan rahat olsun 2 bitkiyi zorlar bu sistem
Klon yaparsam 2lerim yoksa tekten giderim gibi duruyo kanka

Redcliffe318' Alıntı:
hocam o  pc fanları  o ışıkla hiç iyi gitmez  bi  anda  40 derece olur  yanar ortalık  aspratör fanı  al 150 lik  girişe çıkışada 180 veya 200 lük  bende 400 w cob var  iyi havalandırmam olmasına rağmen  27-28 de geziyor senin lamba çok ısı yayıyor   40-50 dereceyi bulur pc fanlarıyla.
Soğutma için değilde temiz hava kirli hava giriş çıkışı için ufak fan düşünüyorum. Derece için başka cihazlar kullanabilirim. Bitkileri yerleştirmeden denemesini yaparım zaten

dejavulife

Yeni üye

dejavulife' Alıntı:
Selam kankalar,

İlk sistemi kuruyorum yarın, her şey hazır vaziyette kızları bekliycem. Şimdiden uyarılarınıza önerilerinize ihtiyacım var. 

11 litre saksı 
Biobizz all mix 
Ölçüm aletleri 

Perfect power plant: [font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif]90% [font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif]SATIVA[/font] – 10% [font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif]INDICA[/font][/font]
[font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif][font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif]THC:[/font] 14-17% [font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif]CBD:[/font] N/A [font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif]CBN:[/font] N/A[/font]
[font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif][font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif]GENETICS[/font]

[font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif][font=Montserrat, Helvetica, Arial, sans-serif]FLOWERING INDOOR[/font]

Tohumları ektim bugün ikinci günü ve şu an daha gelişmiş durumda fotoğraf çekemedim. 

10.11.2019 Toprağa geçiş

Gelişim sürecini hafta hafta paylaşırım bir sorun çıkmazsa. Teşekkürler şimdiden herkese. Dumanınız bol olsun kankalar.

Derece 26-27 devam ediyor. Nem %70 lerde. Gelişimi çok hızlı.

karamamba

Yeni üye

dejavulife' Alıntı:
dejavulife' Alıntı:
Selam kankalar,

11 litre saksı 
Biobizz all mix 
Ölçüm aletleri 

10.11.2019 Toprağa geçiş

Derece 26-27 devam ediyor. Nem %70 lerde. Gelişimi çok hızlı.

Güncel resim bekliyorum kanka

Cannapro.a

Yeni üye

Havalandırmayı büyütmeni tavsiye ederim kanka , bu bitkiler 2 haftaya göre çok uzayıp aksine çok az yapraklanmış . Işığı biraz yaklaştırmanı ve Bitkinin üzerine küçük de olsa vantilatör vurmanı tavsiye edebilirim . Ama bence havalandırma ve ısı işini çözmeden yaklaştırmak ışığı , cinayet olabilir . İyi growlar bol hasatlar dostum

dejavulife

Yeni üye
Eyvallah yorumlar için. Işığı biraz daha yakınlaştırdım nem ve ısı güzel. Olması gerektiği gibi. Biraz daha hızlandırmalı mıyım vantilatörü rüzgar için bilemedim çok fazla gelirse diye.

dejavulife

Yeni üye
https://ibb.co/s3yGWXB
https://ibb.co/7zD1F7h
https://ibb.co/p0z4CM0
https://ibb.co/1nf9j79

2. Haftaya girdik abileri. Topping için biraz daha bekliyim dedim. Biobizz Root juice veriyodum şimdi biobizz grow eklendi iki gübre beraber vermeye başlıyorum. 
Bi tanesi daha sarı ve daha geriden geliyo gibi alttakiler görürsünüz zaten derdi nedir bilemedim.

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • M Marryhuana:
    *** ******* ******** hahahahahahahaha **** ***
  • muadip muadip:
    ********* **** ***** **** ******** ********** ***** * ****** hahahaha***** hahahaha
  • H happyworld:
    * ***** **
  • muadip muadip:
    +1
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    hahahahahahahaha
  • muadip muadip:
    hahahaha*** * ** ********** **** ******* ** *** ******* * ******* **** ******** ***** ******* **** ******** ******** **** **********
  • M Marryhuana:
    +1
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    **
  • A anonimm:
  • muadip muadip:
    ******** ***** *** **** *** hahahaha**** ********* ******** ******* ******* ******
  • M Marryhuana:
    ****** ******** ***** ********* hahahaha* *** ***** hahahaha*
  • BABASULTAN07 BABASULTAN07:
    ** hahahaha ****** *** *** hahahaha* **** ****** ****** ****** ** ****** **** *******
  • M Marryhuana:
    ********* **** hahahaha* ***
  • A anonimm:
    ********* hahahaha***** ***** *** **** *** ******
  • M Marryhuana:
  • M Marryhuana:
    ****** hahahaha** **** ******** ***** *** *** **** **
  • muadip muadip:
    ******** hahahaha** ***** ***** *** hahahaha** hahahaha*** ********
  • muadip muadip:
    hahahahahahahaha***
    +1