İlk LSD deneyimi

ocbtayfa2

Yeni üye
Bu akşam ilk defa lsd deniyicem araştırdım gündüz vakti ormanın içinde daha iyi oluyor diyorlar ama çalışma saatlerimden dolayı aksam üstü kullanıcam karanlıkta tribe girer miyim yaşadığım şey bana kabus olur mu diye düşünüyorum kankalar daha önce kullanmış kişiler tavsiye verebilir mi ?

KurtBEY

Yeni üye
Bu akşam ilk defa lsd deniyicem araştırdım gündüz vakti ormanın içinde daha iyi oluyor diyorlar ama çalışma saatlerimden dolayı aksam üstü kullanıcam karanlıkta tribe girer miyim yaşadığım şey bana kabus olur mu diye düşünüyorum kankalar daha önce kullanmış kişiler tavsiye verebilir mi ?
deneyimlerini paylaşır mısın bende tecrübe etmek istedim hiç denk gelemedim

szrlkrsii

Müptezel
kanka pulu yaptıgında bu baslıgı acman aklına gelcek kendıne ne alakası yokmus diceksin :D emin ol tadını cıkart hic böyle düsüncelere dahi girme en güzel günün olcak seni mutsuz edecek etkenlerden uzak dur sadece yeterli ^^

szrlkrsii

Müptezel
bu arada bir yılbaşı gecesi ilk deneyimimi yaptım görsel yoktu ama ağlamaktan helak oldum veyahutta garip düsünceler farkındalıklar kattı bana kendimle tanıştığım bişey gibiydi gülmekten ağlıyorum aynı zamanda vay be diyorum, bi parmak şaklıyo **** avradını oluyosun gibi... daha sonra son yaptığımdan örnek vereyim fethiyedeydim ve bizim ailede denizcilik var severim yani orada limanda teknede takiliyodum güzel bir günesli günde o fethiye limanında hem dağlara bakarak hem denizde oturarak keyif catmıstım evrenim karayip korsanlarındaki d jones evreniydi ama o korsanlar agaclarla sallanıyor denizden böyle büyük gemiler cıkıyor böyle tepeye bi yere cıkıp aksam üstü şehire baktıgımda parlayan her bina bloklarını ayrı bir gemi olarak görmüstüm sanki deniz hemen ayagımın altında gibi ya böyle anlat anlat bitmez kanka o dünyanın içinde nasıl olacağın neler göreceğin tamamen senin elinde daha önce farkına varmadığın şeylerin farkında varıyorsun her şeyi ilk defa keşfediyormuşsun bebekmişsin gibi ofori hissi üstün insan olduğunu düşünürsün dersin ki gördüklerinden sonra leonardo di caprio salvador dali en kral dahi gelsin kafasından pilav yerim dersin hayırdır ya :D sana o kadar hayal gücü katar tadını cıkar iste :D öyle cok anlatılan da bi şey değil elimden geldiğince. s

bu son yaptığım pull da abartmıyorum 16 17 saat en az böyle yeter artik bir sey görmek istemiyorum olmustum yere baktığımda dökülmüs su izi var mesela? icinde kafalar var aga korsanlar geziniyo yeter artik d jones demekten dilimde tüy bitmisti :D

Hekim

Yeni üye
Kanka iyi eğlenceler, deneyimini merakla bekliyoruz bende çok merak ediyorum hiç denemedim :)

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Ç ÇaylakGrower34:
    ** ***** ******** ******** *** ****** ****** ** ******* hahahaha hahahaha** hahahaha
  • Ç ÇaylakGrower34:
    ******* ***** hahahaha**
    +1
  • S salimcan:
  • Ç ÇaylakGrower34:
    hahahaha* ******** ******
  • Ç ÇaylakGrower34:
  • O obeb:
    ********* ***** **** ***** **
  • S salimcan:
  • G gardastohumlazim:
  • G gardastohumlazim:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** *** ****** hahahaha hahahaha *** ***** *** ****** ******* ******** **** ***** ****** ******
  • M merto1835:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • S salimcan:
    **** **** *** ** ****** ****** ****** *** ****** ****** * ***** **** ********* ***
  • G gardastohumlazim:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ***** ******** hahahaha* ** *** *** hahahaha* hahahahahahahaha*** hahahahahahahaha
  • S salimcan:
    *** ********** hahahaha* ** ********** hahahaha**
  • S salimcan:
    ***** ******* hahahaha
  • G gardastohumlazim:
    ** ** ****** ***** hahahaha** ********
  • G gardastohumlazim:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ****** ********** hahahaha ****
  • M merto1835:
    **** *** ****** ****** ****** ********* ******* ******* ***** ** ****** ****** *** *** ****** *** ********* ****** hahahaha ***** ******** hahahaha* ** *** *** hahahaha* ***
  • Bandaleros Bandaleros:
    ***** ******** hahahaha* hahahaha hahahaha* ****** ****** *********
  • MalrukLord MalrukLord:
  • MalrukLord MalrukLord:
    MalrukLord MalrukLord: ********** ******