İlk Photo growum

Sai

Yeni üye
Merhaba Arkadaşlar 

03:08:2019  Tarihinde patlayan tohumum.

09:10:2019 https://imgur.com/a/oTwy5QQ 66 Günlük  Boyu 70 cm

Bu gün itibari ile ışık aralığını 12/12 çektim Çiçeklenme dönemine başlattım.

300 wat bestva full Led  

Saksı 20 Litre Kumaş

Çiçeklenme için kullandığım gübreler

Sens Bloom A - B
Hesi Süpervit
Big Bud
Bud Candy
Sensizim 
Rhino skin
Bud foctor X
Sonlara doğru ise Overdire ile devam edeceğim.

Takip edeceğim tablo 3 sulama gübreli 1 sulama saf su Ph ayarlı 6,50 7,00  Arası 
Rhino skin ve Bud Foctor X ayda 1 yada 2 veririm bitkinin durumuna göre bir sıkıntı çekmediği sürece vermeyeceğim.

Genetik nedir bilmiyorum arkadaşımdan aldım tohumu sadece Photo olduğunu biliyorum.
Şimdilik bu kadar ilerleyen döneme göre yeni resimler ve paylaşımlar yapacağım.
Çiçeklenme durumuna göre bu tohumdan 5 tane daha patlatabilirim.

Herkese Bol Dumanlar

25.10.2019  16 günlük çiçeklenme dönemi bitki durumu 

https://imgur.com/a/vGBh6IT    Boyu 85 cm

Fan yapraklarında kurumalar yapıyor bunun için ne tavsiye edersiniz bu gün gübreli sulama yaptım 2.5 litre değil 1.5 litre yaptım.
Saf su sulamasını 2.5 gübreli sulama 1.5 olarak mı devam etsem her türlü yoruma bilgiye öneriye açığım.

Bol dumanlar...

26.12.2019 Tarih itibari ile https://imgur.com/a/dhOLyZR

Evet arkadaşlar bir grow un daha sonuna geldik dün itibari ile karanlığa aldım.

Ayhan

Administrator
Bitkinin biraz gubre sorunu var oda yapraklarin dallarindan anladigim kadariyla. Simdiden sararmaya baslayan alt dallarida goz ardi etmemek lazim. Su an alt yapraklarin sararmamasi gerekiyor. Bitkine biraz grow gubresi ver bitkinin yapraklarina biraz can gelsin. Onun haricinde eger gubre dengesizligi yasatmasaydin bitkine daha buyuk bir halde olabilirdi su anda.

edhelvampire

Yeni üye
Yanlış sulama yapıyorsun nerden öğrendin bunu bilmiyorum ama yeni yetiricilerde sıkça görüyorum. Sulamayla ilgili araştırma yap yanlışını bulacaksın.

Sai

Yeni üye
Cvp: İlk Photo growum

Ayhan' Alıntı:
Bitkinin biraz gubre sorunu var oda yapraklarin dallarindan anladigim kadariyla. Simdiden sararmaya baslayan alt dallarida goz ardi etmemek lazim. Su an alt yapraklarin sararmamasi gerekiyor. Bitkine biraz grow gubresi ver bitkinin yapraklarina biraz can gelsin. Onun haricinde eger gubre dengesizligi yasatmasaydin bitkine daha buyuk bir halde olabilirdi su anda.

Evet yaprak dallarını kurutuyor gübre miktarını tabloya göre kullanıyorum ne tavsiye edersin artirim mi miktari her türlü tavsiyeye açıgım

HighTimes' Alıntı:
Onca gübre almışsın para harcamışsın ama ne idüğü belirsiz tohumla emeğini harcıyorsun , keşke bildiğin genetlikle devam etseydin ona görede hareket ederdin.

Kanka elimizde bu vardı bundan hala da var devamına göre digerlerinide atıcam ilk attım ölsün diye bekledim pek ilgilenmedim ama bu direndi bende saygı duydum ve devam ettim gübrelere gelince çoğuna para vermedim Elimde olan gübrelerdi

edhelvampire' Alıntı:
Yanlış sulama yapıyorsun nerden öğrendin bunu bilmiyorum ama yeni yetiricilerde sıkça görüyorum. Sulamayla ilgili araştırma yap yanlışını bulacaksın.

Ne tavsiye edersin kanka normalde 1.5 litre gübreli 2.5 litre saf su olarak suluyordum  2.5 a çıkar demişlerdi bende öyle devam ettim

Şuan bitkinin durumunu bilmiyorum. Askerdeydim yeni geldim Akşam bakıp detaylı fotoğraflarını atıcam

bedortka

Üye
Bitkinin 3 aylık olduğunu  düşünürsek gayet sağlıklı. Sararan yapraklar ışık almayan alttaki eski dalların yaprakları  olduğu için  önemli bir sorun teşkil etmiyor.

Sai

Yeni üye

bedortka' Alıntı:
Bitkinin 3 aylık olduğunu  düşünürsek gayet sağlıklı. Sararan yapraklar ışık almayan alttaki eski dalların yaprakları  olduğu için  önemli bir sorun teşkil etmiyor.

Anladım kanka şimdi Geldim yavaş yavaş ışık kesen fan yapraklarını da kesicem bakalım nasıl bir şey ortaya çıkacak

ankarali

Yeni üye

Sai' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar 

300 wat bestva full Led  

Saksı 20 Litre Kumaş

Sens Bloom A - B
Hesi Süpervit
Big Bud
Bud Candy
Sensizim 
Rhino skin
Bud foctor X

Takip edeceğim tablo 3 sulama gübreli 1 sulama saf su Ph ayarlı 6,50 7,00  Arası 
Rhino skin ve Bud Foctor X ayda 1 yada 2 veririm bitkinin durumuna göre bir sıkıntı çekmediği sürece vermeyeceğim.

Genetik nedir bilmiyorum arkadaşımdan aldım tohumu sadece Photo olduğunu biliyorum.

Herkese Bol Dumanlar

Fan yapraklarında kurumalar yapıyor bunun için ne tavsiye edersiniz bu gün gübreli sulama yaptım 2.5 litre değil 1.5 litre yaptım.
Saf su sulamasını 2.5 gübreli sulama 1.5 olarak mı devam etsem her türlü yoruma bilgiye öneriye açığım.

Bol dumanlar...

kardeşim bende de aynı tür çiçek var   aynı doğumlu seninkiyle seninki benımkinin 10 katı falan biraz imkansız geldi bana

Efexx

Yeni üye

Sai' Alıntı:
bedortka' Alıntı:

Anladım kanka şimdi Geldim yavaş yavaş ışık kesen fan yapraklarını da kesicem bakalım nasıl bir şey ortaya çıkacak

Bana kalısa budama yapma stres yapar bitkin hasatı düşürürsün

Sai

Yeni üye

ankarali' Alıntı:
Sai' Alıntı:
Merhaba Arkadaşlar 

300 wat bestva full Led  

Saksı 20 Litre Kumaş

Sens Bloom A - B
Hesi Süpervit
Big Bud
Bud Candy
Sensizim 
Rhino skin
Bud foctor X

Herkese Bol Dumanlar

Bol dumanlar...

kardeşim bende de aynı tür çiçek var   aynı doğumlu seninkiyle seninki benımkinin 10 katı falan biraz imkansız geldi bana

Anlamadım nesi sana imkansız geldi

Efexx' Alıntı:
Sai' Alıntı:

Bana kalısa budama yapma stres yapar bitkin hasatı düşürürsün

Kanka öyle büyük budama değil ya atıyorum 1 hafta da 3 5 fan yaprağı alıcam hissetirmeden :D

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • Night owl Night owl:
    **** **** ** ****** ** ******** hahahaha ** ** ********* *****
  • Night owl Night owl:
  • G ghostt7:
  • G ghostt7:
    ********** *** ***** hahahaha ******* hahahaha ****
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    * ***** **** *** ********** *** ***** hahahaha ******* hahahaha ****
  • Mordecai Mordecai:
  • Night owl Night owl:
    ***** ****** * ***** ****** **** ** **** **** ******* hahahaha *** ***
  • Night owl Night owl:
    ********* ****** ********* hahahaha ******
  • G ghostt7:
    ***** **** ********* ******** *** ** **
  • Night owl Night owl:
    **** ****** ***** ****** *** ***** **** ********* ******** *** ** **
  • Mordecai Mordecai:
  • D despotdes:
    ****** ********* ****** hahahaha******** ****** ********* hahahaha ******
  • Night owl Night owl:
    *** ***** hahahaha* *** ******* ********** ******** **** hahahaha***
  • Night owl Night owl:
  • Ü Üfürükçü gargamel:
    ********* ****** ***** *** ******* ***** hahahaha***** ******** ****** ********* ** ***** ******** ** hahahaha** ******** ** ** ** hahahaha* ********** hahahaha* ****** *******
  • D despotdes:
  • D despotdes:
    ** ******** ********** hahahaha *** ***
  • D despotdes:
  • Night owl Night owl:
    *** ******* *** ***** **** ********* ******* ****** ******* **** **** hahahaha** ***** ********* ******* ******* ********** ******** ***** hahahaha**** ****** ***** ***** ******* *** hahahaha** ***** ****** ****** ******** ******* ******* **** ****** ******** ****** ****** ********* ****** ***** *** ******* ***** hahahaha***** ******** ****** ********* ** ***** ******** ** hahahaha** ******** ** ** ** hahahaha* ********** hahahaha* ****** *******
  • kkush kkush:
    * **** hahahaha*** ******* ******* *** ***** **** ********* ******* ****** ******* **** **** hahahaha** ***** ********* ******* ******* ********** ******** ***** hahahaha**** ****** ***** ***** ******* *** hahahaha** ***** ****** ****** ******** ******* ******* **** ****** ******** ****** ******
  • kkush kkush:
  • kkush kkush:
  • Mordecai Mordecai:
    ***** *** hahahaha* **** ********** ********* hahahaha* hahahaha* hahahaha ********** *** **** hahahaha****** ****** ***** *** ******* ***** hahahaha***** ******** ****** ********* ** ***** ******** ** hahahaha** ******** ** ** ** hahahaha* ********** hahahaha* ****** *******
  • D despotdes:
    ****** ********** hahahaha ****** *********
    D despotdes: ****** ********** hahahaha ****** *********