İlk Siparişimi Verdim. Gelinceye Kadar Yapmam Gerekenler.

umiboss

Yeni üye
Merhaba herkese,
Aranızda yeniyim. İlk siparişimi bugün verdim(Super Lemon Haze). Gelinceye kadar hazırlık yapmak istiyorum. 
 1- Açıklamasında Metrekareye 400-450 gr hasat yazan bir ürün, tek bir tohumdan en az -en çok ne kadar hasat elde edebilir.
2- En yüksek hasadı elde edebilmek için yapabileceğim neler var?
3- Aldığım tohumların heba olmasını istemiyorum bu yüzden 1-2 tanesini denemeyi düşünüyorum. Heba etmemek için yapabileceğim şeyler var mı?
4- Elimde şuanda hiç bir şey yok. Camla kapalı olan havalandırması olan bir balkonu olan bir apartman dairesinin en üst kattındayım ve önüm orman.Buraya bitki yetiştirme kabini yapmak istiyorum.  Yapabilir miyim yoksa direk satın mı alayım. Eşim ve benim için yeterli olacak kadar yetiştirsem yeter fazlasını istemiyorum. Boyutları ne olmalı kabinin? (En yüksek verim için tabi ki)
5- Minimum Ne kadarlık bir ışık sistemi işimi görür? ve ne kadar elektrik harcar?
6- Havalandırma için hangi ekipmanlar gerekli ve yeterlidir?
7- Kısacası Yıl boyunca (3-4 defa kullanarak) 2-3 kişiye yetebilecek ürün yetiştirmek için kuracağım sistem minimum ne olmalı?
Not: Forumda biraz gezindim bilgilendim ve fırsatım oldukça inceleyip, tecrübeleriniz ve bilgilerinizden yararlanacağım. Eminim yukarıdaki soruların cevapları forumda vardır ancak çocuklardan dolayı fazla fırsat bulamıyorum uzun uzun bilgisayara veya telefona bakmaya bu yüzden bilgilenmek istediğim şeyleri tek parçada topladım. 
Şimdiden teşekkür ediyorum herkese.

nmtd38

Yeni üye
Cvp: İlk Siparişimi Verdim. Gelinceye Kadar Yapmam Gerekenler.

umiboss' Alıntı:
Merhaba herkese,
Aranızda yeniyim. İlk siparişimi bugün verdim(Super Lemon Haze). Gelinceye kadar hazırlık yapmak istiyorum. 
 1- Açıklamasında Metrekareye 400-450 gr hasat yazan bir ürün, tek bir tohumdan en az -en çok ne kadar hasat elde edebilir.
3- Aldığım tohumların heba olmasını istemiyorum bu yüzden 1-2 tanesini denemeyi düşünüyorum. Heba etmemek için yapabileceğim şeyler var mı?
4- Elimde şuanda hiç bir şey yok. Camla kapalı olan havalandırması olan bir balkonu olan bir apartman dairesinin en üst kattındayım ve önüm orman.Buraya bitki yetiştirme kabini yapmak istiyorum.  Yapabilir miyim yoksa direk satın mı alayım. Eşim ve benim için yeterli olacak kadar yetiştirsem yeter fazlasını istemiyorum. Boyutları ne olmalı kabinin? (En yüksek verim için tabi ki)
5- Minimum Ne kadarlık bir ışık sistemi işimi görür? ve ne kadar elektrik harcar?
7- Kısacası Yıl boyunca (3-4 defa kullanarak) 2-3 kişiye yetebilecek ürün yetiştirmek için kuracağım sistem minimum ne olmalı?
Not: Forumda biraz gezindim bilgilendim ve fırsatım oldukça inceleyip, tecrübeleriniz ve bilgilerinizden yararlanacağım. Eminim yukarıdaki soruların cevapları forumda vardır ancak çocuklardan dolayı fazla fırsat bulamıyorum uzun uzun bilgisayara veya telefona bakmaya bu yüzden bilgilenmek istediğim şeyleri tek parçada topladım. 

Kardeşim hangi siteden sipariş verdin bir yardımcı olur musun?

alicannn123

Yeni üye
Cvp: İlk Siparişimi Verdim. Gelinceye Kadar Yapmam Gerekenler.

nmtd38' Alıntı:
umiboss' Alıntı:
Merhaba herkese,

Kardeşim hangi siteden sipariş verdin bir yardımcı olur musun?

sponsordan kanka

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • deyorke Chat bot:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
    ****** *** hahahaha*
  • F FISCUHARA:
    ******* ******** hahahaha**
  • F FISCUHARA:
    hahahahahahahaha * ********* ********** hahahaha******** **
  • Bandaleros Bandaleros:
    ********* hahahahahahahaha******** * ********* ********** hahahaha******** **
  • F FISCUHARA:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • Bandaleros Bandaleros:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • S sonche:
    ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ******** ***** ***** ********* hahahaha**** ***** ********* **** ** hahahaha*** ** hahahaha***** ********** ******** **********
    S sonche: ****** ****** hahahaha ********** ****** hahahaha* ******* ****** ****** *** *** ********...