İmdat

S

Siksok

Guest
Selam kızlar yetiştirme hakkında hiç bi şey bilmiyorum internetim de çok kötü durumda uzun süreli araştırma yapamıyorum ingilizcem de yok bok gibi durumdaym ama bitkilerim var onları seviyorum satn aldığm bi sigaradan çıkan tohumlarla işe başladm üç ay civarnda vakit geçirdik ama büyüyüp değişiyolar hiç tanımıyorum onları cinslerini bilmiyorum auto olmadkları bilgisi dışnda bilgim yok hermafroditler var kızları da döllediler tohumlu olucaklar erkek buldukça koparıyorum ama biraz kalabalklar sinek gördüm bi kere de örümcek gördüm neem yağı siparişi verdim çeşme suyunu bekletip onunla suluyorum ph 7 diyo belediye sitesi bi de haftada iki suluyorum 11 litrelik saksıya haftada iki litre su beş ml fosfor vermiş oluyorum az mı çok mu bu yapraklar niye böyle bi de birini yaraladm iyileşir mi falan bi kaç görselle de sıkıntımı anlatıp yardımlarınızı bekliyorumIMG_20210112_094607_359.jpgIMG_20210112_094603_500.jpgIMG_20210112_094558_402.jpgIMG_20210112_094553_746.jpg

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kardeşim ışık olarak ne kullanıyorsun,gübreler neler bitkiler kaç günlük auto olmadığını söylüyosun ama Bitkiler sömek yapmaya başlamış ışık periyodun 12/12 mi detay lı anlat yardımcı oluruz çok kötü kurtarılmayacak durumda değiller gördüğüm kadarıyla

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • MusT+ MusT+:
  • MusT+ MusT+:
    hahahahahahahaha hahahahahahahaha hahahahahahahaha
  • TabldotLife TabldotLife:
    ***** *** hahahaha* ** **** *******
  • S sharkek:
    **** ***** **** ***** ****** ******** **** ****** ******* *
    ***** ****** ***** hahahaha* ********* ********** ***** hahahaha* *** **** * **** ***** ***** **** ** **** ****** ******* ** ****** **** ***** **** ***** **** ***** ****** ******** **** ****** ******* *
  • Ş ŞekerBank:
  • Ş ŞekerBank:
    hahahahahahahaha
    hahahahahahahaha ****** ********* ****** ****** **** **** ****** ***
  • S sharkek:
    hahahahahahahaha* hahahahahahahaha ****** ********* ****** ****** **** **** ****** ***
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • Ş ŞekerBank:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • S sharkek:
  • powered powered:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** ****** ***** ****** **** **
    ***** ********* ****** ******** ****** **** ********* ** ****** ***** **** ***** hahahaha* *** **** ********* *** ***** ****** ***** ****** *** *** ********* ***** ******** **** ******* ** ***** ****** **** ******
    **** ****** *** ******** ***** ********** ****** ***** ***** ******** *********
  • Night owl Night owl:
    ****** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** ****** ***** ****** **** **
  • Night owl Night owl:
    ****** **** ****** ** ********* ****** **** hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha********** ****** ***** ****** **** **
  • S sharkek:
    **** ****** *** ******** ***** ********** ****** ***** ***** ******** ********* ***** ***** ******* *** ***** ******** *****
  • powered powered:
    ****** **** ****** ** ********* ****** **** *** ********** hahahaha ***** *****
  • Night owl Night owl:
    ****** *** ***** *** ********** hahahaha ***** *****
    Night owl Night owl: ****** *** ***** *** ********** hahahaha ***** *****