İndoor Auto Hasat THC Oranları

• Konbuyu başlatan Üye silindi 14517
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 14517

Guest
Kankalar auto thc oranları düşük olur diye bir söylenti var bu konu hakkında bilgi verecek arkadaşlardan yardım bekliyorum. yani herşey doğru yapılırsa genetiğin özelliklerinde yazan thc oranlarına erişmek mümkünmü İndoor auto hasat alan arkadaşlar bi bakabilirse sevinirim.şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara çok teşekkür ederim.herkese iyi çalışmalar

Moderatör tarafında düzenlendi:

CahilKush

Doktor
Kankalar auto thc oranları düşük olur diye bir söylenti var bu konu hakkında bilgi verecek arkadaşlardan yardım bekliyorum. yani herşey doğru yapılırsa genetiğin özelliklerinde yazan thc oranlarına erişmek mümkünmü İndoor auto hasat alan arkadaşlar bi bakabilirse sevinirim.şimdiden yardımcı olacak arkadaşlara çok teşekkür ederim.herkese iyi çalışmalar
Kanka auto'da evet photoya göre TCH düşük olur çünkü auto olması için normal photo bitki ruderalis türü bitki ile polenlenerek tohumları alınır. Ruderalis bitki thc vermez yani neredeyse hiç vermez ama kendisi otomatik çiçeklenmeye girer. Ve atuo bitkilerde bu genleri taşıdıkları için THC Düşük olur ama tatmin olmama olasılığın yok tabi yetiştiricinin rolü önemli...

Ü

Üye silindi 14517

Guest
Kanka auto'da evet photoya göre TCH düşük olur çünkü auto olması için normal photo bitki ruderalis türü bitki ile polenlenerek tohumları alınır. Ruderalis bitki thc vermez yani neredeyse hiç vermez ama kendisi otomatik çiçeklenmeye girer. Ve atuo bitkilerde bu genleri taşıdıkları için THC Düşük olur ama tatmin olmama olasılığın yok tabi yetiştiricinin rolü önemli...

Yani herşey doğru yapılırsa bu genetik özelliklerinde yazan thc değerlerine ulaşmak mümkünmü kimilerinde %20 oranlarında thc yazıyor minimum %10 thc alabilinirmi

CahilKush

Doktor
Yani herşey doğru yapılırsa bu genetik özelliklerinde yazan thc değerlerine ulaşmak mümkünmü kimilerinde %20 oranlarında thc yazıyor minimum %10 thc alabilinirmi
Kankam herşeyi doğru yapmak için ultra prof. biri olman gerek ama eğer bitkiyi genel olarak üzmezsen iyi bakar ve mutlu edersen 16 20 arası yazan çizelgede en kötü 15 alırsın.

Ü

Üye silindi 14517

Guest
Kankam herşeyi doğru yapmak için ultra prof. biri olman gerek ama eğer bitkiyi genel olarak üzmezsen iyi bakar ve mutlu edersen 16 20 arası yazan çizelgede en kötü 15 alırsın.

Çok teşekkür ederim :) gayet açık ve net bir cevap oldu sizlerle birlikte olmak güzel şey.

Ü

Üye silindi 14517

Guest
Teşekkürler dostum zaten zamanla ustat bir iki kişi daha gelir konuna daha iyi bilgiler aktarırlar sana

Çokta iyi olur forumda günlerdir araştırıyorum fakat bu konuyla ilgili çok az bilgi var diğer bilgili olan arkadaşlarda katılırsa çok sevinirim biraz önce silas isimli arkadaşın yazısını okumuştum oda benzer ifadeler kullanmıştı hatta hasata dayanamadım fırında biraz kuruttum bi duman aldım nevrim döndü diyordu :D

CahilKush

Doktor
Çokta iyi olur forumda günlerdir araştırıyorum fakat bu konuyla ilgili çok az bilgi var diğer bilgili olan arkadaşlarda katılırsa çok sevinirim biraz önce silas isimli arkadaşın yazısını okumuştum oda benzer ifadeler kullanmıştı hatta hasata dayanamadım fırında biraz kuruttum bi duman aldım nevrim döndü diyordu :D
Aynen kanka onu bende okudum bende herhalde dayanamam kestiğim yaprakları içiyorum :D

Ü

Üye silindi 14517

Guest

tahmin ediyorumki tüm yetiştiriciler zehir gibi olmasının peşinde aksi takdirde uğraşmanın bi anlamı kalmaz yabancı forumlarda okuduğuma göre ilave thc için

Kozalakların olgunlaşmanın son aşamasında daha fazla reçine üretebilmesi için, son iki / üç haftadaki yetiştirme kutusundaki nem oranı% 20'ye düşürülmelidir

İlave thc kristallerinin geliştirilmesi için, hasattan 2 gün önce büyüme kutusundaki ışığın kapatılması gerekir

yani teknik ve bilgili çalışmak gerekiyor aksi takdirde tüm uğraş çöp olacak sanırım :oops:

CahilKush

Doktor
tahmin ediyorumki tüm yetiştiriciler zehir gibi olmasının peşinde aksi takdirde uğraşmanın bi anlamı kalmaz yabancı forumlarda okuduğuma göre ilave thc için

Kozalakların olgunlaşmanın son aşamasında daha fazla reçine üretebilmesi için, son iki / üç haftadaki yetiştirme kutusundaki nem oranı% 20'ye düşürülmelidir

İlave thc kristallerinin geliştirilmesi için, hasattan 2 gün önce büyüme kutusundaki ışığın kapatılması gerekir

yani teknik ve bilgili çalışmak gerekiyor aksi takdirde tüm uğraş çöp olacak sanırım :oops:
Evet kanka özetle ne kadar araştırma ön bilgi o kadar az hataya sebep olur ve verimini artırmanı sağlar bitkiyi ne kadar mutlu edersen oda seni o denli mutlu eder etme bulma dünyası kankam :D

UpsBaby

Yeni üye
Kanka birde yetiştirme kadar önemli bir nokta varsa o da hasattan sonraki aşamadır yani curing dediğimiz olay. Kavanozdaki sömeklerinin belli bir sürede içindeki bütün nemi atıp tam kıvama gelmesi diyebiliriz.

Ü

Üye silindi 14517

Guest
Kanka birde yetiştirme kadar önemli bir nokta varsa o da hasattan sonraki aşamadır yani curing dediğimiz olay. Kavanozdaki sömeklerinin belli bir sürede içindeki bütün nemi atıp tam kıvama gelmesi diyebiliriz.

çok teşekkürler arkadaşlar iyiki varsınız :)

Ü

Üye silindi 14517

Guest
mümkün olan en yüksek thc oranına ulaşmak için çalışmalara devam :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
S

silas

Guest
Tohum bankalarının genetikler için verdiği bilgiler genel bilgi içerir, birebir doğru değildir. Kişisel deneyimim photo bitkinin daha iyi ve daha uzun süre kafama girdiğidir. Soruna gelirsek emin ol hangi autoyu yetiştirirsen yetiştir sokaktaki sigaralardan çok çok daha iyi kafana girer, kesinlikle hüsrana uğramazsın.

Ü

Üye silindi 14517

Guest
Tohum bankalarının genetikler için verdiği bilgiler genel bilgi içerir, birebir doğru değildir. Kişisel deneyimim photo bitkinin daha iyi ve daha uzun süre kafama girdiğidir. Soruna gelirsek emin ol hangi autoyu yetiştirirsen yetiştir sokaktaki sigaralardan çok çok daha iyi kafana girer, kesinlikle hüsrana uğramazsın.

çok teşekkür ederim hocam bu zamana kadar hep outdoor yetiştirdim indoor auto ya geçecem sistemimi hazırlıyorum hergün yaklaşık 5-6 saat forumda verilen bilgileri okuyup not alıyorum anlamadığım yerleri birdaha okuyorum burda kankalara yardımcı olmak açısından çok soru sormak istemiyorum sonuçta hemen hemen her bilgi var araştırınca zaten çıkıyor ancak çok takıldığım yerlerde bulamadığım konuları sormaya gayret gösteriyorum.tüm yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum işin aslı o kadar forum gördüm fakat burası gibisini ilk defa görüyorum tüm kankalar elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışıyor çabalıyor indoor yetiştiriciliğin mantığını birazda olsa çözdüm sanırım kankalar saolsun ayrımcılık yapmadan herkese yardımcı olmaya çalışıyorlar ne diyeyim iyiki varsınız.tüm arkadaşlara iyi çalışmalar bol hasatlar diliyorum.umarım zehir gibi genetikler yetiştirirsiniz.dumanınız bol olsun..:)

İki seçenek görüyorum ben bu konuda.
1-Photo nun daha yüksek thc üretmesi rivayet.
2-Aradaki fark bizim hissedemeyeceğimiz seviyede.
Bizden 500km önde olan insanlar var yurtdışı growerlar var adamlar auto yapıyor afiyetle içiyor vs eğer arada ciddi bir fark olsa pro grower gidip auto içmez ben olsam içmem açıkçası yetiştirmemde bu şekilde düşünüyorum.

CahilKush

Doktor
İki seçenek görüyorum ben bu konuda.
1-Photo nun daha yüksek thc üretmesi rivayet.
2-Aradaki fark bizim hissedemeyeceğimiz seviyede.
Bizden 500km önde olan insanlar var yurtdışı growerlar var adamlar auto yapıyor afiyetle içiyor vs eğer arada ciddi bir fark olsa pro grower gidip auto içmez ben olsam içmem açıkçası yetiştirmemde bu şekilde düşünüyorum.
+1

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • No one is chatting at the moment.
  • T Turco:
    ******** ** ******* ** ****** ********** **** ******* ****** ***** hahahaha*** ******* hahahaha **** ** ********** **** **** * * ***** ***** *********
  • B bongalov:
  • T Turco:
    ***** *** ***** *** * ** ***** *** hahahaha********* ********* ******* **** *****
  • B bongalov:
    ***** ** ****** ** ********** ******** ******* ********* hahahaha* ***** ** **** *******
  • B bongalov:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • T Turco:
  • B bongalov:
    ***** ****** ********* ***** **
  • B bongalov:
  • B bongalov:
    +1
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • T Turco:
    ****** ****** ****** ****** ***** **
  • B bongalov:
    hahahaha ****** ******
  • B bongalov:
  • T Turco:
  • T Turco:
    ***** * ********** **** hahahaha ***** ***** ***** ***** ****** ****** ** ****** *******
  • T Turco:
    hahahahahahahaha
  • T Turco:
  • O oziozi:
  • T Turco:
  • m4a1kush m4a1kush:
  • m4a1kush m4a1kush:
    *** ******* ****** ********* ******** ** ******** ***** ****** ***** *** ***** *** ** ****** ******** hahahaha****
  • C chopper:
    hahahaha **** **** ********** ***** *******
    C chopper: hahahaha **** **** ********** ***** *******