İndoor blue dream..

BaşPapaz

Yeni üye
Herkese selam;
Beceriksizliğimi bilen bilir bilmeyenler için oto tohumları 4.ayın sonuna rağmen hala hasat edemediğimi söyleyebilirim:)Genelde sitedeki bilgileri yalayıp yuttum.Bazı şeyler gerçekten tecrübeyle sabit net anladım.Ama yine de tecrübelerinize ihtiyacım var.
1 ay sonra Blue Dream yetiştirmeye başlayacağım.Kusheed de tohumun photo olduğu yazıyor.Şimdi sormak istediğim bir kaç sorum var;
Gübrelerim biobizz,toprağı coco biobizz mi yoksa light mix olarak mı seçersem daha çok verim alırım?Bir de toprağa ekstra perlit uygulamalı mıyım?

Oto tohum için Scrog,toping ve lsd eğitimlerinden hangisini önerirsiniz?
Daha önce siteden alışveriş yapan arkadaşlar gelen tohum photo muydu?
Toping yapılan bitkinin boyu kısa kalır mı?
(Ayrıca geçen siparişte gelen tohumların 2 si bozuk çıkmıştı.-Bu arada tecrübe edindikten 2 ay sonra yetiştirmeye başladım.Baştaki streslerin hiçbirini yaşamadılar.-
Ve bu tohumları sadece yağmur suyu verdim.Tohum sıkıntısı olduğunu kabul etmediler.Peki reis öyle olsun dedim..Ne diyeyim adama.Bilginiz olsun.)
Kısa da olsa cevaplanrsanız sevinirim..Hasatınız bol olsun..
@silas @HHH ve diğer nice tecrübeli kankalarım:)

Yeniamaetkili

Yeni üye
Kanka tarih verebilirsen beraber öğrenerek yapabiliriz bende bluedream ekicem sistem hazır tohum alacağım bekliyorum
şuan anlamsız şekilde.

nasa

Doktor
çiçeğe alacaksan photo o zaman sakjdshjfd ama bir kaç başlıkta oto çıktığını falan okumuştum.Bir tedirgin oldum:)
kanka biz sponsordan almıyoz çok secret bir ingiliz tohum bankası var zaten bizim yetiştirdiğimizle senin burdan yetiştirdiğin bitki farklı oluyor. genelde burdakiler tek genetik gönderiyor sadece fırfırlı renkli genetikte gerçek genetik yolluyo. yani seçtiğin genetik gelmeyecektir :D

BaşPapaz

Yeni üye
kanka biz sponsordan almıyoz çok secret bir ingiliz tohum bankası var zaten bizim yetiştirdiğimizle senin burdan yetiştirdiğin bitki farklı oluyor. genelde burdakiler tek genetik gönderiyor sadece fırfırlı renkli genetikte gerçek genetik yolluyo. yani seçtiğin genetik gelmeyecektir :D
El mahkum kanka:) biliyorum gelmeyecek ama yine de bir ortalama alınabilir yaaa hak diyip otoya photo dalmak istemiyorum:)

photo

Üye
valla ilkinde sorun yaşamıssın ben olsam kafaya takmam photo alırım taş gibi dayanıklı birde blue dream olursa dahada iyi ph ölçmyrm ben mesela azotlu gübre bide cal mag kullanyrm 60 günde çiçeğe al 60 günde çiçekte takılsan 120 gün auto alcan yine bi stres 90 günü bulçak (iyi ihmimalle oda ilkinde 120 güne çıkarmıssın baksana) arada bi ay var sadece hem hasadın çok hem zahmetsiz bende çok tecrübeli değilim ama öyle yapyrm gayette memnunum sigaram varsa veg 90 güne kadar çıkaryrym aldığım sigara 1 sene yetyo 2 3 kökten

S

silas

Guest
kanka bir ara formu vaftiz eder misin? Plagron yada biobiz light mix al kafana göre bir şey karıştırmı, olursa 10 lt perlit atarsın yoksa yok. Sen tohumu önce çatlat da gelişimine göre öğrenirsin eğitimleri bol bol topping atarsın, bitkinin boyu kısa kalmaz potansiyeli varsa bitkinin uzar, sen sadece toppingle bitkinin boyunu kontrol altında tutuyorsun. Bozuk mozuk yok dediğim gibi kutsal su dene.

BaşPapaz

Yeni üye
kanka bir ara formu vaftiz eder misin? Plagron yada biobiz light mix al kafana göre bir şey karıştırmı, olursa 10 lt perlit atarsın yoksa yok. Sen tohumu önce çatlat da gelişimine göre öğrenirsin eğitimleri bol bol topping atarsın, bitkinin boyu kısa kalmaz potansiyeli varsa bitkinin uzar, sen sadece toppingle bitkinin boyunu kontrol altında tutuyorsun. Bozuk mozuk yok dediğim gibi kutsal su dene.
kanka tavaf ettim siteyi inan:)yağmur suyu kullanıyorum son 1 aydır bu garibanlara da ondan verdim.neyse ne sorun değil 2 tohum hesabu yapacak değilim :)sonuçta aldığım hizmetten memnunum.

BaşPapaz

Yeni üye
valla ilkinde sorun yaşamıssın ben olsam kafaya takmam photo alırım taş gibi dayanıklı birde blue dream olursa dahada iyi ph ölçmyrm ben mesela azotlu gübre bide cal mag kullanyrm 60 günde çiçeğe al 60 günde çiçekte takılsan 120 gün auto alcan yine bi stres 90 günü bulçak (iyi ihmimalle oda ilkinde 120 güne çıkarmıssın baksana) arada bi ay var sadece hem hasadın çok hem zahmetsiz bende çok tecrübeli değilim ama öyle yapyrm gayette memnunum sigaram varsa veg 90 güne kadar çıkaryrym aldığım sigara 1 sene yetyo 2 3 kökten
çok sağol kankam..

BaşPapaz

Yeni üye
eğitimlerini nasıl verdim kanka sen bu kıza?

photo

Üye
lst vidyoları izle kanka youtubeden ama yinede sana ph ayarlamanı öneririm garanti olur ben 35 yaşındayım çok vaktim yok özkaynak su kullanyrm ph 7 ,2 yazyo memnunum bi prblem yaşamyrm biraz dinlendyrym bazen zaten blue dream vag döneminin başlarında ey bük hiçbişey olmyo bende çok başarılı değilim eğitim konusunda kelle alyrum kafama göre 2 3 kere, sağa sola bağlyrym ışık alçak gibi çiçeğe aldığım zaman scrog filesi gerip bırakyrym rahat çiçeklenmede , auto hiç bakmadm hassas olyo diye genel konularda yazmışlar o yüzden çok iyi bakamysan photo daha rahat olyo diye düşünyrm ama yinede çok daha tecrübeli arkdaşlardan bilgi al benim dediklerimi düşün ama kuşkuyla bakmanı öneririm yinede

by_kushçu

Yeni üye
selam kanka bende blue dream yetiştiriyorum 01.01.2021 flizlendiler tohumları sponsordan temin ettim 5 adet attım fakat 1 tanesi patlamadı ve 1 taneside sakat çıktı ve düzelmiyor 12 gün 0,5lt saksıda sadece ph ayarlı sulama yaptım daha sonra 4lt saksıya aldım strese girmediler 20. güne kadar ph ayarlı su vermeye devam ettim sonrasında gübreye başladım biobizz marka gübre kullanıyorum kullanım tablosunun yarısı ile başladım bitkinin durumuna göre ml arttırdım 27.gün 20lt bez saksıya aldım strese girmediler ve ilk LST ve topping eğitimini verdim şuan sağlıklı bir şekilde büyüyorlar bu arada 2 sulama gübreli bir sulama sadece calmag veriyorum ( benimde ilk deneyimim siteyi birçok kez tavaf ettim üstadlardan iyi bilgiler edindim ) takipteyim kanka tecrübe edindikçe paylaşacağım

Ü

Üye silindi 22921

Guest
Nerden alıyosunuz

BaşPapaz

Yeni üye
lst vidyoları izle kanka youtubeden ama yinede sana ph ayarlamanı öneririm garanti olur ben 35 yaşındayım çok vaktim yok özkaynak su kullanyrm ph 7 ,2 yazyo memnunum bi prblem yaşamyrm biraz dinlendyrym bazen zaten blue dream vag döneminin başlarında ey bük hiçbişey olmyo bende çok başarılı değilim eğitim konusunda kelle alyrum kafama göre 2 3 kere, sağa sola bağlyrym ışık alçak gibi çiçeğe aldığım zaman scrog filesi gerip bırakyrym rahat çiçeklenmede , auto hiç bakmadm hassas olyo diye genel konularda yazmışlar o yüzden çok iyi bakamysan photo daha rahat olyo diye düşünyrm ama yinede çok daha tecrübeli arkdaşlardan bilgi al benim dediklerimi düşün ama kuşkuyla bakmanı öneririm yinede
ph ayarlı veriyorum,yine de güvenemedim yağmur suyu biriktirdim.sağol kanka.

Ü

Üye silindi 24060

Guest
Photo dediğiniz ne oluyor yardımcı olur uçsuz

Grow Muhabbetleri
Help Users
    NewGardener NewGardener: ******** hahahaha**** *** **** *********