İndoor grow set kuruyorum, eksik ve öneri desteği

Frat_ntul

Yeni üye
Kankalar herkese selamlar, 7,8 aydır forumda aktif olarak dolanıyorum. Daha önce 4 bitki outdoor denemem oldu yer probleminden dolayı hasata gidemedim ama veg döneminden tecrübem var. Dolu para verip dandik sigaralarandan sıkıldım.yazları ailem yanıma gelip gidiyor senede 1 kere grow yapıp max düzeyde verim almaya çalışıcam. forumda topladığım bilgilerle İndoor için eksiksiz bizi yarı yolda bırakmıcak bir set oluşturdum(bana göre eksiksiz )
Kankalar tecrübelerinizden faydalanmak isterim. Olabildiğince organik yetiştirmeye calısıcam ama olmazsa olmaz dediginiz besinler varsa bekliyorum knkalar. Camın önünden görebildiğim kadarını gördüm ama grow dünyasına altından üstünden sağından solundan baktığınız kısacası işin içinde oldugunuz için gözden kaçırdığımız eksiklikleri ki neler vardır öğreneceğiz ama verdigim emeğin, zamanın, zorlukla topladığım paranın dönüşünü yüksek kalite, dolu dolu tatminkar sömeklerle almak istiyorum.
Max 2 aya oluşturacağım set şu şekilde; önerilere, bilgilenmeye ihtiyacım var ustalar yorumlarınıźı bekliyorum

3x white widow (tohumun üc tanesini ww olarak degistirdim, sigaranın güzel olduğunu ve veriminin yüksek olduğunu yetistiren growerlardan gördüm. X3 başka genetik bakıyorum)

- Işık Mars hydro ts3000: 5.800tl

-kabin hydro shoot 150×150×200: 2900tl ( kalitesi bu ayarda daha uygun bir kabinde olabilir)

-soler palau 467 m3 hm sessiz karbon filtre fan set: 1580 tl (665m3 le degismesine gerek varmı)

-plagron light mix 25lt ×3 180 tl

-perlit(%20 perlit katacağım toprağa)

-×6 11 - 15 lt bez saksı: 30 tl (11lt mi15 lt mi uygun)

-ısı nem ölçer pure light : 60 tl

-mekanik zaman saati: 35tl

- ×3 15 cm pure light typhoon vantilatör: 513 tl

-hm eco ph metro( iş görürmü)70tl

-klipsli mikroskop 60x (yeterlimi)70tl

Besinler:
-biobizz ph down
-biobizz bio grow
-biobizz bloom
-biobizz topmax
-biobizz root juice
-biobizz calmag
-biobizz alg a mic
-biobizz acti vera
-biobizz bio heaven
-advanced nutrients over drive
-advanced nutrients big bud ( biobizzz takvimini tam olarak uygularken overdrive ve big bud u ilave versem overdoz yaparmı)

Kankalar, kenevir yetiştirmenin basit olduğunu biliyorum ancak minimal olayların nasıl farklar yaratabildiğini gördüm. Minimal aydınlanmaların hastasıyım.

@Ripley'sOG @RabbitKanka @silas34 @2moreweeks buyrun kankalar

Son düzenleme:

Byfendi

Kıdemli Üye
Hayirli olsun kanka kararin.ts3000 kullaniyorum 120*120 dark room kabinde 4 kizim var ışık efsane seni tatmin eder.
kabin secret jartin bence degistirme o fiyata en iyi kalite tr'de. Besinlerin yazdigina göre gayet yeterli olduğunu düşünüyorum. Bol hasatlar şimdiden.

Frat_ntul

Yeni üye
Saydıkların arasında nem cihazı göremedim bence lazım olur kanka takipteyim başlangıcını bekliyorum :D OG Kush öneririm , big budla overdrive karıstırmanı önermem
Knka nem cihazı olarak sinbo alıcam onuda ekledim listeme, kanka og kush un bakımı zor diye biliyorum küf problemi oluyor diye bahsetmişti tohumsuz , akdenizde nem eksik olmaz knka, genetigimin biri kesin white widow olucak diğerini arastiriyorum, diyosañki kanka OG auto bakımı rahat verimi yüksek tatmin edici oda olabilir knka senenin bütün dönemi grow yapamayabilirim kalitesi ve verimi önemli kanka herkesde öyle onun için gelistiriyor kendini :D cheese hakkında ne düşünüyorsun sponsor cheese öneriyor fikrin varmı bu genetik hakkında?
Sağol kanka önerileriniz, yorumlarınız önemli benim için .

Frat_ntul

Yeni üye
Hayirli olsun kanka kararin.ts3000 kullaniyorum 120*120 dark room kabinde 4 kizim var ışık efsane seni tatmin eder.
kabin secret jartin bence degistirme o fiyata en iyi kalite tr'de. Besinlerin yazdigina göre gayet yeterli olduğunu düşünüyorum. Bol hasatlar şimdiden.
Sağol kanka kabin benimde hosuma gidiyor güçlü, kullanışlı duruyor, ışık 6 bitkiye yeterlimi sence ?

Weedsoul

Yeni üye
Bol hasatlar sistem sanirim 13 15 bin arası bu sistemin daha uygun fiyatli olduğunu düşünürsek seçtiğiniz genler de hasat dusermi bu sizin sistemde hasat bitki başına ne olur nasipse artık indoor zamani

Grow Muhabbetleri
Help Users
  • NewGardener NewGardener:
  • TabldotLife TabldotLife:
  • TroubleStyla TroubleStyla:
    ****** *** * *** ** ***** * ******* *
    ** ***** ***** ***** **** ***** ******* hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha***
    ***** ********** ***** *** ********* *** ***** *** ******* ****** * ** ***** ******** *****
    ***** ** hahahaha **********
    **** ***** ******** ********* hahahaha ******* ******** ** ***** ** ********
    ***** **** ***** ****** ****** *** **** ** *** ********* ****** ********* ** ******* ****** **** **********
    ***** ****** ****** *
  • Draggula Draggula:
  • Draggula Draggula:
  • Draggula Draggula:
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha******
    *** **** hahahaha ******
    ***** ***** ********* **** **** *** ***** **
    hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****** ** ***** *****
    TabldotLife TabldotLife: hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha****** ** ***** *****